Autor Wątek: Oceń Swojego Poprzednika  (Przeczytany 22397 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Oceń Swojego Poprzednika
« dnia: Sierpień 14, 2013, 23:27:00 pm »
W tym wątku oceniamy szeroko pojętą wizytówkę forumową osoby, która dodała posta przed nami.
Oceny dodajemy według systemu:

Nick
Awatar
Sygnatura
User (opinia o właścicielu konta na podstawie naszych obserwacji)

Każdą ocenę formułujemy, dodając do siebie krótszy lub dłuższy komentarz oraz notę w skali 0-10.
Jeśli podczas oceniania przez nas jednej osoby inna dodała posta, edytujemy jak najszybciej swoją wiadomość, dodając opinię o wizytówce autora ostatniej.
Pisanie dwóch postów pod rząd oraz offtop będą karane powieszeniem za jaja na drzewie. Temat nadzoruje i podbija wyłącznie opiekun działu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2013, 17:37:44 pm wysłana przez Indigo »
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2013, 00:41:07 am »
Nick: Spoko, podoba mi się. jednakże W7 lepsze. 9/10
Awatar: Do sygnaturki, więc niejako standardowy 7/10
Sygnatura: Królewska standardowa, lubię ją 7/10
User: +10/10 Jeden z najlepszych ludzi jakich poznałem w moim życiu. + za mocną głowę.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2013, 00:56:16 am »
Ksywa: Niskaczapka. Podobno był znany kiedyś jako Łowca Poszukiwaczy (tych z Gothica 2), ale kto by dawał temu wiarę. Wbrew pozorom Lowcap nie brzmi tak źle. Całkiem jak Lowtax z Something Awful. Tylko niełatwo taką ksywę wymówić. 7/10

Awatar: Jakiś kosynier?... Człowiek przy kosie? Trudno trochę wyłowić szczegóły. Dosyć klimatyczna. 6/10

Sygnatura: zwykły napis. 9/10 - it's okay.

Użytkownik: kimże jesteś, Łowca? Kimże jesteś... c-całkiem pomocną, sympatyczną osobą, zdaje mi się. 9/10

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2013, 02:00:54 am »
C
Nick: No cóż... skoplikowane, lub trudne do wymówienia to to nie jest, mogłeś pełno wersję wklepać, albo chociaż tak jak na gs.. 3/10
Avek: Chińskie bajki. Bleee, nie toleruję takowych poza Dragon Ball i pierwszo serio Pokemon. 2/10
Sygna: Te same klimaty, plus przynależność zakonna, big minus za kotopodobne coś, ochyda 1/10
User: Ćpa akodiny i inne świństwa, gra w gry, których nikt nie zna lub so gniotami, i pieprzy od rzeczy, ale lubię go ;P 7/10

Cytat: Lowcap
+ za mocną głowę.
hue hue hue tiaaa

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 17, 2013, 10:26:29 am »
Nick: No cóż, całkiem spoko, oryginalny. Często się zastanawiam skąd go wytrzasnął. 7/10
Avek: Jedno słowo: ch*jowy 5/10
Sygna: So ogóry, jest #swang, a ten napis, miszczostwo. 3/10
User: Dobry user, z tego co wim to lubi chlać, bardzo. W sumie to chyba on mnie ściągnął z powrotem do Kr. Lubie go. Leń straszny, (koncept napisałeś? :D). Ale pedał i żyd, przez to 7/10.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Zręczny

  • Banned!
  • Wiadomości: 229
  • Łowca Czasu
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 17, 2013, 19:01:01 pm »
Nick: Nie wiem czemu, ale jakoś mi się nie podoba. Taki blady ten nick 2/10
Avatar: Psychopatyczny wzrok, łysy żołnierz (?) i takie inne pr0sy 8/10
Sygna: Policjant we mgle (?) albo w burzy. Do tego podpisik "Blady". Ujdzie 6/10
User: Kiedyś zajmował się RPG. Nie zrobił na mnie złego wrażenia 5/10

5/10
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2013, 13:07:40 pm wysłana przez Mallard »
******

Ile tych postów natrzepałem...

Magalkoholu

  • Gość
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 17, 2013, 19:33:34 pm »
Nick: Napewno lepszy niż zręczny diego. Ale jest zbyt zwyczajny, ginie wśród innych po prostu. 6/10
Avek: Co to w ogole jest? 2/10
Sygna: Noooo, dupy nie urywa 5/10
User:  Zręczny diego- ten nick wyraża więcej niż tysiąc słów. właściwie mogłbym się rozpisać na jego temat ale tak w duzym skrócie to jest to user, ktory bardzo często mówi/robi coś bez kompletnego przemyslenia tego. Potem niemal zawsze stara sie zrzucić wine na innych, dodatkowo mówiąc, że "wyżywają się na 11latku". Większośc śp uwaza za "debili" i "walniętych noobow". 1/10

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 17, 2013, 19:39:31 pm »
Nick: Słaby, bardzo nie oryginalny. Nie podoba mi się. 5/10
Avek: rozpikselowany Vesemir, Daj go może w png, bd lepiej niz w jpg. 2/10
Sygna: Napis, słaby -/10
User: User jak user, całkiem nowy, potrafi zdenerwować nie gorzej niż ja, lub się wywyższać i pouczać. Czesto mam wrażenie że ma się za lepszego od innych i lubi mnie pouczać, pamiętam jak uczył mnie jak walczyć i czepiał się mojego opiekuna. (xD) Ale mimo wszytko, jest pomocny i pracowity. 5/10
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Magalkoholu

  • Gość
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 17, 2013, 20:10:21 pm »
Nick: Blejdi czy Blady? Nieopalony lepszy. Moze być, o dziwo nadaje się na forum i przy tym jest w miare oryginalny. 7/10
Avatar: 5/10
Sygna: żebranie o kolejki i nawet niezła sygna, podobno własnoręcznie wykonana, nie wiem iel w tym prawdy no ale 7/10
User:Czasami to nie wiem czy on tak serio czy to tylko kiepski trolling 5/10.

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 17, 2013, 20:29:39 pm »
Nick: mało oryginalny i jakby trochę dla szpanu. Kojarzy mi się jak jakaś podróba MoGa. 3/10                                             
Avatar: hmmm trudno mi go ocenić, nie jest zły, ale dobry też nie. Według mnie nie pasuje do Ciebie. 5/10
Sygnatura: zwyczajny napis, ale może być. 6/10
User: nie sprawia wrażenia ułomnego. Kiepski z niego sędzia i do tego nie wie, że Lord Hagen był kedyś Baalem. 6,5/10

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 17, 2013, 23:00:48 pm »
Nick: taki normalny pod fantasy, klimatyczny 8/10
avatar: ciekawy, nawet bardzo. W pierwszej chwili miałem wrażenie, że to postać ze skyrim w zbroi słowika. 7/10
sygnatura: ten sam motyw co avatar, ale o wiele lepsze wykonanie. Kawał dobrej roboty 8/10
user: Miły gość, można z nim porozmawiać na każdy temat, nie obraża się o byle pierdołę, lubi żartować no i jest z podziemia :) Ludzi nie oceniam liczbowo, więc bez numerka :)

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Xsant

  • Wiadomości: 169
  • Zakała Algaroth
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 17, 2013, 23:14:03 pm »
xero

Nick: Podoba mi się. To jest jeden z tych nicków, które dziwnie by wyglądały z wielką literą na początku. 8/10
Avatar: Dorzuciłbyś ramkę w postaci czarnego paska o grubości 1px i byłby naprawdę świetny. 7/10
Sygnatura: Standardowa Podziemna. -/-
User: Naprawdę fajny gość. Można pogadać, pośmiać się. Co tu dużo gadać. Jak mówiłem, naprawdę fajny gość.
¯\_(ツ)_/¯
Podziemie Beliara
Adept Mrocznego Ostrza

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 18, 2013, 12:52:25 pm »
Nick: Taki inny, podoba mi się, pasuje do tawerny, w której często pisze. 8,5/10
Avatar: To chyba twój ulubiony motyw? Z maskami. Wygląda świetnie. 9/10
Sygnatura: Wiąże się z avatarem, duży plus. Wystarczy. 9/10
User: Jedna z niewielu osób, które udało mi się pokonać w pojedynku. Spoko z niego ork.... Nie! Wilkołak! A, no tak! Przecież on też jest krasnoludem! :)

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 18, 2013, 14:17:27 pm »
Nick: Fantasy, ale z tych lepszych. 7/10
Avatar: Jakoś dziwnie zgnieciony. I nie pasuje kolorystycznie do sygny. 4/10
Sygnatura: Naprawdę fajna, ktokolwiek ją zrobił ma u mnie +10 respa. 8/10
User: Nie znam, musiał dołączyć po tym jak odszedłem/wyleciałem. Musi dopiero udowodnić, że nadaje się na coś innego niż pokarm dla wargów.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 18, 2013, 15:02:43 pm »
Nick: Też spoko, choć wolałem Dragunova, taki bardziej klimatyczny był. 7/10
Avatar: Jakieś kobieta eksponująca okazały dekolt. Nie w moim typie, ale jednak spoko. 6/10
Sygnatura: Kadr z wielu filmów i programów. Bardzo fajnie pasuje do skina forum, ogólnie nieźle zrobiona. 7/10
User: Do pogadania, fajny rozmówca. Inteligentny, może za czasów jego pobytu w Podziemiu nie mieliśmy jakiegoś super kontaktu, mimo tego nigdy nic do niego nie miałem. Daję 8/10.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz