Autor Wątek: Oceń Swojego Poprzednika  (Przeczytany 22394 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 25, 2013, 08:13:25 am »
Nick: Dragunov jakiś taki bardziej pasujący do GSu był. Ale na admina dziki jest w miarę dobry. 7/10
Avatar" Mało przepadam za grafikami fantasy, sci-fi, szczególnie za tą grafiką 3/10
Sygnatura: Grafika... ciekawa. Podoba mi się, w dodatku z animacją jak ze starego filmu. Jedynie, gdyby te napisy pod nią zamienić kolejnością, albo jeden dać nad, a drugi pod gifa, to by było lepiej. 9/10
User: Można powiedzieć, że ledwo, co znam, ale porządny gość, który wie co robi i zna swoje zdanie.
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 25, 2013, 16:31:52 pm »
Inwers

Nick: w środku wersu.. hmm Dla mnie na zawsze pozostaniesz Margonem. Za inwersa 4/10.
Avatar: Ten z GS'a też mi się bardziej podobał, ale może być. 6/10
Sygnatura: Ni ma. Za ten tekst.. 4/10
Óser: Ciągle ma jakieś aluzje do moich jaj xD. Ogólnie to fajnie się z nim pisze i robi świetne grafiki.

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 25, 2013, 22:06:41 pm »
Endaron
Nick: no na pewno dużo lepszy niż PanKiller, choć poprzedni tragiczny nie  był, nie wiem skąd to wziął, ale jest ok 8
Avatar: krasnolud, wygląda trochę jak te z Disciples, nawet spoko 8
Sygnatura: bardzo fajnie wykonana, choć sam bym zrobił inny napis, z cieniem, ale jest ok, sam obrazek jest ciekawy. 9
User: jeden z bardziej aktywnych, ogarniętych "nowicjuszy" w zakonie, będą z niego ludzie 10
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 26, 2013, 00:42:57 am »
Elrath
Nick: Jest okej, ogólnie jakoś lubię fantastyczne imiona na "E" - stąd Emiel. 7/10
Avatar: FemShep - I'd hit that. Obróbka też niezła. 8/10
Sygnatura: Kiczowate filtry z gimpa, nieostry napis i ogólnie nie pasuje do avka. 4/10
User: Raczej nie przepadamy za sobą, ale jest wartościowym członkiem Podziemia i to mi wystarczy.

PS:
Avatar" Mało przepadam za grafikami fantasy, sci-fi, szczególnie za tą grafiką 3/10
A tylko złóż prośbę o awans. xD
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2013, 00:44:32 am wysłana przez dziki »
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Xsant

  • Wiadomości: 169
  • Zakała Algaroth
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 26, 2013, 14:21:02 pm »
dziki

Nick: Piękny, wspaniały, oryginalny i na dodatek klimatyczny! Cudo! 10/10
Avatar: Pikny, lepszego nie widziałem. 11/10
Sygnatura: Ahh... Co tu dużo mówić, na pierwszy rzut oka widać, że arcydzieło! 10/10
User: Najlepszy z najlepszych!

(click to show/hide)
¯\_(ツ)_/¯
Podziemie Beliara
Adept Mrocznego Ostrza

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 27, 2013, 04:58:46 am »
Xsant

Nick: oryginalny, ale nie przesadzony. podoba mi się 10
Avatar i Sygnatura: Ocenię razem, bo w końcu te same grafiki, a raczej z tej samej sesji, jak widzę. set pasuje do kawałka, którego właśnie słucham, prosty i dobry, czy u Ciebie wszystko takie jest oO 9, bo jednak rzadko lubię takie przebieranki.
User: Zaangażowany w to, co może i chce. Moim zdaniem jeden z bardziej wartościowych członków Podziemia.
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 27, 2013, 10:59:05 am »
Nick: uważam, że zmiana nicku była zupełnie niepotrzebna. 6/10
Avatar: nieco lepszy od poprzedniego, choć tamten również był dobry. 7/10
Sygnatura: Wyjątkowo kiepskie ujęcie Scarlett Johansson. Plus za wymiary, choć zazwyczaj nie przepadam za tak "wysokimi" obrazkami w podpisach. 6/10
User: Muszę przyznać, że wydaje się bardziej wartościowy jako użytkownik niż gdy nie należał jeszcze w ŚP. Dość szybko się rozwija, jest spokojny i bezkonfliktowy. 7/10
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 28, 2013, 20:51:18 pm »
Ned:
Nick: Holandiaaa !!! Green is good. Fajny nick, oryginalny, bez cyferek z dużej litery. 10
Avatar: Rojek, fajną muzykę robią, bardzo lubię 50 tysięcy 881, a co do avka - nawet spoko, ale jakoś poprzednie mi się bardziej podobały. 7
Sygnatura: bardzo obrazek, ładny i te żywe kolory, takie jak lubię. 10
User: był okres, że skakaliśmy sobie do gardeł, teraz chyba sytuacja się uspokoiła, na szczęście, sprawia wrażenie oschłej osoby, ciągle taki poważny. :< Ale porządny chop. 8
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 29, 2013, 11:26:17 am »
Nickname: Elrath. Maksymalnie fantasy. It's ok. 8/10
Avatar: podobno to FemShep. Nie miałem pojęcia. Ramka, skanujlinie. Nawet nie wygląda na taki "kosmiczny". 10/10, perfekcja
Sygnatura: "Srebrny Surfer" jest kompletnie niewidoczny na DS-Natural. Obrazek wygląda mało wyraźnie. Więcej ramek i skanujlinii. Dużo kolorków. 4/10, nie podoba mi się ten miszmasz kolorów połączony z mało czytelnym obrazem.
Użytkownik: Czasem zachowuje się, jakby ktoś mu nasypał piachu do waginy. Generalnie jest chyba w porządku. 7/10

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 31, 2013, 00:52:07 am »
Nick: Bardziej podobałby mi się w pełnej wersji "Cadrin". 7/10
Avatar: Nie wiem, co mi się w nim podoba, ale jest świetny. 9/10
Sygnatura: Chociaż nie lubię japońskich komiksów i kreskówek, ta grafika mnie urzekła. Dzięki połączeniu dwóch naprzemiennie pojawiających się obrazków jest oryginalna i nieprzekombinowana. Pomimo całkowicie odmiennej kolorystyki pasuje do avatara. 8,5/10
User: Bardzo specyficzny człowiek. Ponury, szczery, samokrytyczny. Często zanudza innych swoimi opowieściami, ale ma w sobie pewną dozę tajemniczości, która czyni go jednym z najbardziej oryginalnych użytkowników na tym forum - bez względu na to, czy się go lubi, czy nie. 7,5/10
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 14, 2013, 10:48:44 am »
Nick: Oceniałem już tyle razy, że nie mam pojęcia co więcej napisać zabawnego albo konstruktywnego. 7/10
Avatar: Ziomek z Myslovitz. Nigdy nie byłem fanem zespołu, ale i tak była to duża część moich lat wczesno-młodzieńczych. A i teraz niektóre kawałki dobrze się śpiewa z gitarą... Szkoda, że jako avatar raczej meh. 5/10
Sygnatura: Kolorystyka "łomo" zawsze w cenie. I niezły cytat poniżej. 8/10
User: Forumowy obrońca praw zwierząt. Ale w sumie pasuje na WMO, bo tam zawsze trzeba było mieć w sobie coś z przedszkolanki.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 14, 2013, 18:15:04 pm »
Dziki
Nick: Dragunov znacznie bardziej mi się podobał, dziki jest taki... zwyczajny.
Avatar: Nawet fajny, taki nie za bardzo wyszukany ale też nie zwyczajny. W sam raz 8/10
Sygnatura: Nigdy nie gustowałem w tego typu tematyce, ale samo wykonanie okej. 6/10
User: Jest okej, jako administrator wywiązuje się ze swoich obowiązków i słucha opinii innych. Jako user też jest człowiekiem ugodowym. 8/10
P.A 65%

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 20, 2013, 00:41:34 am »
Carduin

nick: na początku wydziwiał z kombinacjami, aż wreszcie wrócił do tego, do którego wszyscy przywykli. No i w sumie jest o wiele lepszy od tych, na które chciał zmienić :P Chociaż ja bym przestawił literki d i r, może to przyzwyczajenie do Cadrina :P 8/10

avatar: klimatyczny skrytobójca, zawsze mi się takie podobały. Ale trochę za duży wg. mnie 9/10

sygnatura: ładnie zrobiona, scena walki na jakimś zamku. Pasuje do rangi. Ale ja zrobiłbym czcionkę jakoś taką bardziej 'epicką'. Mimo wszystko ładna, 8/10

user: swój chłop w sumie. Zawsze, kiedy mam z nim styczność wydaje się być miły i można z nim porozmawiać na luzie. Chyba pierwszy wyprodukowany przez firmę Dassanar Sp. Z.O.O xD No i dobrze walczy, przynajmniej wcześniej, teraz jakoś rzadziej go było widać na arenie.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 21, 2013, 00:12:35 am »
Chyba pierwszy wyprodukowany przez firmę Dassanar Sp. Z.O.O xD
Drugi, pierwszym był Dollan xD

Nick: Bardzo fajny, od zawsze mi się podobał 8/10
Av: Do Podziemia akurat, choć nieco zbyt nijaki, jak dla mnie 7/10
Sygna: Rewelacja, jest klimat, świetnie pasuje 9,5/10
User: Równy gość, zazwyczaj bezkonfliktowy, ale jak trzeba, to potrząsnąć potrafi. Od czasu do czasu ucinamy sobie pogawędki i pomimo tego, że nieraz nie zgadzamy się w pewnych stanowiskach, zdążył zostać jednym z moich ulubionych członków Podziemia.
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 07, 2013, 22:44:24 pm »
Fajny temat, szkoda, żeby się zapadł.

Dassanar
Nick: Co tu dużo mówić. 10/10
Avatar: GjeEsowy, trochę zamazany, ale co tam. Jest zajewykurfajny 10/10
Sygnatura: Egzekutor zakonowy. Podoba mi się ogółem, ale też np. oko i ten młot? czy to jest młot? trzymający przez ramię.
User: Za bardzo to my się nie znamy. Jednak to jeden z tych na moim poziomie pojedynkowym. Patrząc po wypowiedziach umie wytaczać argumenty, które każdemu zamkną gębę i to najlepszy pisarz. I lubił śmiać się z Domasa na Gs. 10/10

(click to show/hide)