Autor Wątek: Oceń Swojego Poprzednika  (Przeczytany 22398 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 18, 2013, 17:06:23 pm »
nick: dla mnie i tak pozostaniesz Lokosem :D Ten jakoś tak francusko brzmi, ale co ja tam wiem. 7/10
avatar: a dziwny jakiś taki, nie bardzo mi się widzi 5/10
sygnatura: czterech gości na czarno-białym tle. Pewnie zespół jakiś, ale go nie znam i zostanę zbesztany. No i przynależność zakonna, nic szczególnego, ale estetyczna 7/10
user: no kurde niezniszczalny :D Jeden z najlepszych Podziemnych braci moim zdaniem, zawsze skory do pogadania, powalczenia i innych ciekawych hmm... dyskusji :D Więcej takich ludzi :P

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 18, 2013, 17:14:30 pm »
nick: Nie wiedzieć czemu kojarzy mi się z Xadamoon, ba nawet go myliłem. 8/10
Avatar: Sympatyczny, 7/10
Sygna: Standardowa ziemniaczana.
User: Ciężko mi go ocenić, bo go nie znam, aczkolwiek wydaje się się że jest spoko i ogarnięty. A więc daje neutralną siódemkę. 7/10
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Xsant

  • Wiadomości: 169
  • Zakała Algaroth
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 18, 2013, 17:57:43 pm »
Nick: Nie klimatyczny, ale jako zwykły nick na forum zdaje egzamin. 7/10
Avatar: Owy obrazek na avtar się nadaje, ale ten głupawy Nilfgardczyk mi się nie podoba. 6/10
Sygnatura: Wywaliłbyś to białe coś i byłoby o wiele lepiej. Pomogłem? Nie bądź żyd, postaw kolejkę. :) Srsly? Właśnie takiego żebrania o kolejki się obawiałem. 7/10
User: Gościa nie kojarzę, ale wydaje się całkiem ogarnięty. Nie błysnął chyba niczym, póki co. Gdyby nie ten tekst pod sygnaturą...
¯\_(ツ)_/¯
Podziemie Beliara
Adept Mrocznego Ostrza

MrFros

  • Wiadomości: 57
    • Zapraszam na mój kanał YT
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 19, 2013, 11:24:38 am »
Nick: Taki fajny i trochę inny te "X" w nickach powodują że prawię zawszę muszę się zbliżyć do monitora żeby poprawnie przeczytać. Moja ocena 7/10
Avatar: gościu w marynarce i w masce oryginalne połączenie i ten kapelusz trochę jak Slender z Czarnobyla. 8/10
Sygnaturka: Związana z awatarem więc jest ok a po tym że cyrylicą coś tam jest napisane sądzę żeś fan Stalkera. Daję 9/10
User: Xsant jest na pewno pomocną i cierpliwą osobą tu dam full 10/10
Akolita Podziemia

Zręczny

  • Banned!
  • Wiadomości: 229
  • Łowca Czasu
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 19, 2013, 11:31:57 am »
Nick: Zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Może i nie do końca klimatyczny, ale zawsze coś 7/10
Av: Pamiętam, że ten avatar zrobił Xsant w Gildii Grafików. Może być, zwłaszcza że towarzyszy mu fajna ramka 9/10
Sygna: + za ruszającą się. Może jest podobna do avatara, ale nie kolorystycznie. 7/10
User: Zastrzeżeń do niego nie mam. Wydaje się dosyć ogarnięty. 8/10

8/10
******

Ile tych postów natrzepałem...

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 19, 2013, 11:44:46 am »
Nick: Dziwny, brzydki, nie podoba mi się 4/10
Av: Coś, 1/10
Sygna: napis, 1/10
User: Nie znam zbytnio, ale widzę że spamer, lubi narzucać innym swoje zdania, a kto się z nim nie zgadza jest zaściankowy i debil. Nie robi na mnie dobrego wrażenia. 2/10
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

BloodMess

  • Wiadomości: 67
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 19, 2013, 11:55:03 am »
Blady

Nick:
Bez gwiazdek, wygląda to dużo lepiej ; ) 7/10
Avek: Nie masz nic lepszego? Ja rozumiem, trailer Wieśka i zjara bardzo, ale zmień go :D 3/10
Sygna: Całkiem spoko, tylko czemu musi tam być policjant? :?
User: Dziwny typ. Konceptu do tej pory nie napisał, cham, wyłudzacz i żebrak. W dodatku Królewicz. Zaś jeśli chodzi o zalety... brak :D
Wielki Klasztor * Wtajemniczony

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 19, 2013, 12:56:32 pm »
BloodMess
nick: Nie wiedzieć czemu kojazy mi się z okresem oO :o ??? CreWs lepszy 6/10
Av: Stary już, Van Helsing'a mi na myśl przywodzi. 7/10
Sygna: Napis 5/10
User: Len, straszny, wodolej, zakony zmienia zależnie od "hómoru", koncept do tej pory pisz, ba nawet nie zaczął, a Ja zacząłem! Żyd strasz, sknera, skąpiec, ciężko znaleźć jakiś pozytyw, hymm, w sumie ICH NIE MA.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

MrFros

  • Wiadomości: 57
    • Zapraszam na mój kanał YT
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 19, 2013, 16:13:16 pm »
Blady
Nick Taka zwyczajna ksywa 5/10
Avatar Pan z trailera Wiedźmina trochę dziwny bo to postać której nikt za pół roku nie będzie znać. A to moim zdaniem będzie plus ale teraz 3/10
Sygnatura Jakiś policjant pewnie komuniaka ale nie pasuje do gothicowego klimatu 4/10
User Hmm nie znam ale to chyba forumowy bandyta ale awatar wskazuje że to wizjoner jak mówiłem wcześniej 6/10
Akolita Podziemia

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 22, 2013, 23:53:52 pm »
Nick: Zdążyłem już zauważyć, że to nick z YouTube'a. Nic specjalnego, ale na pewno lepszy od poprzedniego (chociaż najlepiej byłoby zostawić samego "Dugeta") - a na tym forum to wcale nie jest reguła. 5,5/10
Avatar: Mam alergię na "Gwiezdne Wojny". 4/10
Sygnatura: Tutaj dochodzi jeszcze brzydki napis i nietrafiony pomysł z ruszającym się obrazkiem. 3/10
User: Średnio go pamiętam z GS-u, to chyba jeden z tych podziemnych nowych, który nie zdążył się jeszcze pojawić na TN-ie. Wydaje się normalny, a to dobrze. Już lepiej, by na razie siedział w cieniu, niż żeby wyróżniał się jakoś negatywnie. 6/10
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Xsant

  • Wiadomości: 169
  • Zakała Algaroth
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 23, 2013, 11:52:15 am »
Nick: Już kiedy pisałem, że pomysł z nazwą Holandii jako nick bardzo Mu się udał. Cieszę się też, że na nowym forum nie zrezygnował z pełnej nazwy i nie wybrał samego "Ned". 9/10
Avatar: Ładny, schludny, szkoda, że nie w pełni wymiarowy. Nie wiem kogo przedstawia, ale nie przemawia do mnie. Dam 7/10
Sygnatura: Ta mi się podoba, jednak szkoda wielka, że nie pasuje do avatara. Niemniej jednak 8/10
User: Nie miałem z Nim zdaje się bezpośredniej styczności, albo była ona na tyle nieistotna, że wyleciała mi z głowy. Widać, że gość swój rozum ma, pamięć jednak szwankuje, bo oskarżał mnie o wszczęcie kłótni na GS, kiedy to niby naskoczyłem na Niego i Makgajwera, a tak naprawdę to w moją stronę posypały się wyzwiska i poleciało mięso. Poza tym nigdy sobie nie wchodziliśmy w drogę.
¯\_(ツ)_/¯
Podziemie Beliara
Adept Mrocznego Ostrza

shrike

  • Wiadomości: 181
  • Prezes Drogi Mlecznej
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 23, 2013, 12:11:09 pm »
Nick: juz wiele razy pisałem, że mi się podoba, nie wiem za bardzo, co o nim napisać kolejny raz. 8/10
Av: tematyka podobna jak wczesniej, z tą różnicą, ze znacznie gorszy. Wczesniej bylo swietnie. 5/10
Sygna: podobna sytuacja jak z avkiem. Wczesniej bylo fajnie, teraz mamy zwykle zdjecie elektrowni przepuszczone przez ciekawi filtr. 6/10
User: jak juz pisalem nie raz, nie mam mu nic do zarzucenia. Pracowity sympatyczny czlowiek, z ktorym mozna pogadac. 8/10
Akolita Podziemia

Zręczny

  • Banned!
  • Wiadomości: 229
  • Łowca Czasu
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 23, 2013, 13:37:51 pm »
Nick: Shrike. Bardzo ładny. Szczególnie, że pasuje do jego zainteresowania ;) 8/10
Av: Bardzo silnie odczuwam, że to Obcy. Kolorystycznie nawiązuje do sygnatury. 8/10
Sygnatura: Wygląa jak.. mmm... A'la "Planeta Obcego". Wypada mi ocenić tak jak Av. 8/10
User: Jeden z najmilszych na foro. Mimo, że jest ateistą, da się z nim porozmawiać po ludzku, bez kłótni. Jest bardzo mądry. Razem zastanawialiśmy się na teoriami ewolucjonizmu i kreacjonizmu. 10/10

8.5/10
******

Ile tych postów natrzepałem...

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 23, 2013, 23:03:41 pm »
Zręczny

Nick: Moim zdaniem prezentuje się znacznie lepiej niż ten z dopiskiem "Diego". Na swój sposób oryginalny, odstający od przetartych szlaków. 7/10
Avatar: Zdaje się być bezkształtną, pomarańczową plamą. Jakkolwiek wcale tak nie jest. Hmm... Ten typ sztuki na forum RPG nie wydaje mi się zbyt klimatyczny - nie mniej, doceniam taki, a nie inny wybór. 5/10
Sygnatura: Oficjalna, podziemna. Pasuje do posiadanej rangi, cieszy oko swoją prostotą, kryjącą jednakże spory kunszt tego, kto podjął się jej wykonania. 7/10
User: Dla jednych skończony troll, dla drugich nieporadne dziecko. Niezaprzeczalnie aktywny, skory do dyskusji. Mam nadzieję, że będzie zmierzał w dobrym kierunku i nieraz naszą społeczność zaskoczy. Pozytywnie zaskoczy. 7/10

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 24, 2013, 22:42:18 pm »
Kessler

Nick: Kessler brzmi lepiej. Jak ten astrofizyk od syndromu Kesslera. 7/10
Avatar: Strasznie ciemny, jedynce co widzę, to jakiś wiking zasłaniający swoje przyrodzenie tarczą. Ale przynajmniej ramka jest. 6/10
Sygnatura: Oficjalna, klasztorna. Niestety jedna z tych słabszych z gurtowego dorobku. Niemniej, androgeniczny chłoptaś wpisuje się dobrze w klimat zakonu. 6/10
User: Ma zjebany internet, ale wydaje się sympatyczny. Miejmy nadzieję, że inkwizycja nie zapuka do jego drzwi zbyt szybko.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz