Autor Wątek: Oceń Swojego Poprzednika  (Przeczytany 23449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 07, 2013, 22:59:10 pm »
Endaron

Nick : Całkiem fajny, muszę przyznać. Zalatuje co prawda trochę imieniem dla elfa, za którymi zazwyczaj nie przepadam, ale w tym wypadku nie jest źle. 7/10
Avatar : Porządny krasnolud, chyba już w słusznym wieku. Podoba mi się. 8/10
Sygnatura : Obraz jak dla mnie trochę zbyt zamglony. Wygląda, jakby ta postać stała obok jakiegoś komina fabrycznego. Sama postać zaś nie jest tragiczna, ale na kolana też nie powala. Wygląd napisów mi się nie podoba. No i ten efekt "dwojenia się", który teoretycznie jest fajny, ale tutaj wyszedł tak sobie. 4/10
User : Wydaje się w porządku. Jeśli mnie pamięć nie myli, nie miałem okazji zamienić z nim ani jednego słowa, ale sprawia raczej dobre wrażenie. 8/10

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 12, 2013, 18:32:26 pm »
Dollan
Nick: Fajowy, nie wyobrażam sobie innego u Ciebie. Pasuje nawet do twojej postaci. 10/10
Av: Nie moje klimaty, ale za wykonanie oraz to, że do Ciebie pasuje masz 7/10
Sygna: Szkoda, że nie tworzy ładnej całości z avkiem, ale wykonana też przyzwoicie 6/10
User: No Dollan to je Dollan. Pracowity chłop (xD) chociaż sam twierdzi, że jest leniwy. Jest efektem pracy Dassa, który zapewne wkurza się, że ktoś ma taką samą rangę jak on, ale się nie przyzna. Fajny Klasztornik, idzie z nim pogadać. Za Cesarstwo! 10/10
P.A 65%

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 30, 2013, 21:31:21 pm »
Cardiun
Nick: Imię czarczodzieja z wiedźmina. Brzmi w porządku 7/10
Avatar: Zakpturzony kapturzysta w szarych kolorach. Pierwsze co mi przychodzi na myśl to trailer do TES: Online 8/10
Sygna: Napis 1/10
User: Nie udziela sie wiele, ale to nie jest wielka wada, lepiej pisac mało sensownych postów niż spamować. Do Algaroth nie mam nic za ani przeciw jak przystało na neutralny zakon. 8,5/10
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 09, 2014, 18:00:06 pm »
Nick: Znany również jako "Cersanit"(by me). Ogólnie nie jest zły - przynajmniej wpada w pamięć, nie to co jakieś Aeaperddfslesfrh które były w swoim czasie popularne. 7/10
Avatar: Małe strasznie przede wszystkim. Poza napisem nie widać, co tam jest. A skoro nie widać, to czemu nie wstawić samego napisu po prostu? ::) 4/10
Sygna: Ach te efekty tekstu z GIMPa. Do tego Najtłisz - zespół, do którego kompletnie nie mogę się przekonać(i nie żałuję tbh). 6/10
User: Będą z niego ludzie.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 13, 2014, 16:52:33 pm »
Dobra, admina sie boicie ocenić czy co? :D
Nick: No, Dragunov był lepszy 5/10
Avatar+ sygna: No niee, sorry ale nie moje klimaty 8/20 (po 4)
User: Spoko, idzie nim pogadać, nie jest sztywny. Dobry człowiek :D
P.A 65%

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 13, 2014, 17:32:51 pm »
Nick: Jak już kiedyś pisałem, bardzo pasuje do forum o tematyce fantasy i bardzo dobrze brzmi 9/10
Av: Tajemniczy, wyraźny, klimatyczny. Byłaby ocena wyżej, gdyby nie fakt, że zbyt mocno go już wyeksploatowano 8/10
Sygna: A taka sobie. Raz że sama w sobie jest IMO średnia, to jeszcze nie pasuje do avka. +1 za w miarę wysokie P.A. 6/10
User: Pyskaty, uparty, chwilami nadgorliwy, za szybko awansuje <damianoface> i w ogóle cwaniak... i taki właśnie powinien być mój uczeń! 10/10

Teraz zauważyłem, że chyba mi sygnę wcięło. Chyba przez GuRta porządki...
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 16, 2014, 10:27:13 am »
Nick: Kojarzący mi się z średniowiecznym łowcą głów, dobrze wpisuje się w klimat forum. 9/10
Av: Mroczny, ciemny, tajemniczy, postać na awatarze skrywa swoją twarz budując niepewność. 7/10
Sygna: Skąpa, nawet bardzo skąpa. 4/10
User: Nie miałem z nim problemów, dosyć mało udziela się na forum, ale reprezentuje całkiem dobry poziom. 8/10
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 04, 2014, 21:53:11 pm »
Nick: Układ dużych i małych liter jest ok. Nie za długi, nie za krótki. Czyli dobrze.   8.5
Av: Wczesniejszy był lepszy, ten mi sie zbytnio nie podoba 6
Sygna: Hmm... moze jestem zazdrosna, ale akurat ten gif jak dla mnie jest aseksualny. 4 +2 za spoiler z Sentem :D
User:sympatyczny, jak każdy ma tez swoje odchyły, ale ogólnie jest gitres. 7

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 14, 2014, 00:09:10 am »
Nick: Taki... zwyczajny. Pol@ było lepsze :D 7/10
Av: Elfka musi być! Kojarzy mi się z Hobbitem 8/10
Sygna: Nie nie nie, nie moje klimaty ;/ 3/10
User: Wkurza Dassa, więc ma +. Ogółem spoko, słucha cały czas rudej i ma zaciesz na okrągło 10/10 :D
P.A 65%

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 14, 2014, 22:11:48 pm »
Nick: Carduin, taki bardziej oryginalny niż mój. Zły nie jest.  ;) 7/10
Av: Wyraźny, klimatyczny, czy to garrett z thiefa? 8/10
Sygna: Niestwierdzona. 0/10
User: Chyba go lubię. :p W każdym razie, wydaje się spoko. ;) 9/10
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2015, 22:50:11 pm wysłana przez Legion »
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 12, 2015, 18:58:36 pm »
Coś tu głucho. A tam ;p

Legion

Nick: Trochę taki no biblijny :D Ale ok, komponuje się z resztą wizerunku 7/10
Av: Hmm... o ile czerwone gwiazdy do mnie nie przemawiają to doceniam "czystość wykonania" 7/10
Sygn: Tu tak samo jak wyżej. Same gwiazdy nie są w moim typie, ale umiem docenić pomysł i aranżację ;) 7/10
User: Osobiście jakoś nie miałam z nim do czynienia. Mogę tylko powiedzieć, że po czytanych postach i txt na sb zdaje się być w porządku. (Ale zostawiam póki co bez oceny)

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 04, 2016, 17:52:50 pm »
Pola

nick: Skrót od imienia Paula? :P A może faktycznie Pola, jak ta aktorka, jak jej było...Marusia z Czterech Pancernych? :P Krótki i łatwo zapamiętać, 8/10
avatar: Jakiś chłop, który pewnie jej się podoba, czy coś, nic specjalnego. Ale ma fajne okulary, 6/10
sygna: Jakieś procenty, których nijak nie umiem rozszyfrować i ranga zakonna z gwiazdkami, czyli nic specjalnego, powiedziałbym wręcz, że bieda, 2/10 (za gwiazdki :P )
userka: Nie znam jej dobrze mimo tylu lat obecności na wspólnym forum, ale z tego co zauważyłem, jest dość miłą, sympatyczną, konkretną osobą, która cieszy się sporą sympatią ludzi na forum, więc nie mam powodu, by jej nie lubić, czy coś do niej mieć :P No i z tego co zauważyłem zna się na wielu rzeczach i zazwyczaj pisze to co myśli, cenię sobie tą cechę wśród ludzi. Standardowo w czwartej kategorii nie oceniam ludzi numerkami, bo tego nie lubię, ale pewnie byłoby wysoko :)

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 04, 2016, 23:18:06 pm »
Ożywmy temat

xero

nick: kojarzy mi się z jakimś... zespołem(?) o nazwie xero i Kerolothem z Gothica, w każdym razie, dosyć klimatyczny 7/10
avatar: pół anime ludź, pół nieumarły. Za nieumarłego 5, za kolory 2 = razem 7/10
sygna: najwyższa ranga w podziemiu, tytuły... no ale oceniamy obrazek, który wydaje się bardzo standardowy 6/10
juser: Trochę mnie tutaj nie było, ale nie przypominam żebyśmy mieli kiedyś jakąś spinę. Z tego co pamiętam i widzę, jest bardzo w porządku, nie posiada (chyba) wrogów na forum, wypowiada się na dużo tematów i nie szuka zwady. Może wezmę z niego przykład i nie dam numerka.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2016, 23:20:09 pm wysłana przez Carduin »
P.A 65%

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 21, 2016, 20:28:30 pm »
Carduin

Nick: Członek rady czarodziejów, co spierdolił z thanedd. 8/10

Avatar: Mein GoTT, was is das? Jakieś hentajo anime 5/10

Sygna: To samo. 4/10

juser: zgłasza się do konkursów, ale chociaż się usprawiedliwia gdy nie może wysłać pracy. :P Mało postów ma, więc ciężko ocenić. Mylił mi sie z C.  Znowu go oceniam i znowu nie wiem jak. :X:X
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 21, 2016, 23:35:17 pm »
Blady

Nick: z Mas Ifekta bodajże, spox 8/10

Avatar: Pasuje do Królestwa 10/10

Sygna: Fallout bodajże, jak to się ma do avka? 7/10

User: Wzorowy Królewicz. Można na Nim polegać, niezwykle pomysłowy