Autor Wątek: Trochę ruchu - Endomondo  (Przeczytany 4215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Troche ruchu - Endomondo
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 02, 2014, 19:44:31 pm »
Cytuj
To też, ale chodziło mi o to, że bluza, czapka i szalik w zupełności wystarczą. Przynajmniej mi, bo mi wcale nie jest wtedy zimno, a biegając w kurtce zdarzało mi się oddychać rękawami na trasach, na których normalnie prawie się nie męczę. Może to i w pewnym sensie dobrze, ale średnio mi się to podoba.

Bo w kurtkach się nie biega :D No chyba, ze w jakiś specjalnych, ale ja się średnio znam na tego typu odzieży. Kurtki zatrzymują ciepło i się ugotować można podczas biegania. Ogólnie biegania nie polecam, dużo lepszy jest rower czy basen.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Troche ruchu - Endomondo
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 02, 2014, 20:25:05 pm »
Do biegania zimą, nawet gdy dookoła śniegu w bród, kurtka nie jest potrzebna.
Źle zinterpretowałeś moje słowa/źle się wyraziłem. Cóż, wolę uprawiać sport latem, gdy krótki rękawek to normalka, niż zimą, gdzie jednak trzeba się cieplej ubrać. To z kurtkami, to chodziło mi o to, że zimą się je nosi, bo jest zimno. Wiadomo, że nikt w nich nie biega, ale zimą i tak trzeba się ubrać cieplej, by poruszać się na świeżym powietrzu. Zresztą jak pisałem, ja preferuje dłuższe spacery, a wtedy kurtka jest niezbędna ;)

Rower tak, to wiadomo. Jednak mówię, ja lubię bardziej dłuższe chodzenie.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Trochę ruchu - Endomondo
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 26, 2014, 13:44:38 pm »


A na poważnie, podobnie jak Xilk, wolę biegać jak jest ciepło no przynajmniej żeby było powyżej 10 stopni bo i tak się zagrzeję. Żadnych aplikacji czy coś w końcu to dla siebie.