Autor Wątek: wszystko o organizacjach  (Przeczytany 3871 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
wszystko o organizacjach
« dnia: Grudzień 21, 2013, 18:59:59 pm »
Cytuj
Gracze lubią działać w grupie. Twórcy Star Citizena przekonali się o tym dość szybko, gdyż jedną z pierwszych rzeczy, jakie pojawiły się po starcie oficjalnej strony i forum, były różnego rodzaju eskadry, klany pirackie, korporacje handlowe i inne tego typu grupy. W związku z tym twórcy postanowili zmienić nieco swoje pierwotne plany – zamiast czekać do premiery, już niedługo, bo z początkiem nowego roku, pojawi się możliwość tworzenia przez graczy własnych, oficjalnych organizacji, które będą później działały w grze. Poniższy artykuł stanowi wstęp do tego zagadnienia.
czytaj więcej
cóż.. szykujcie się na klan RPGC. Jakieś pomysły jak go nazwać i wkręcić do lore?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: wszystko o organizacjach
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2016, 21:11:37 pm »
Niedawno odkryłem, że można już należeć do kilku organizacji jednocześnie. Przez te kilka lat uformował się jeden polski gigant i wiele małych rodzimych klanów po maks. kilkanaście osób. Ogólnie to zabawne, bo gry dalej nie ma.

Swoją drogą informuję, że klan RPGC istnieje i ma się dobrze. Mamy 3 członków: Ja, Sent i Dziki.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: wszystko o organizacjach
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2016, 21:33:56 pm »
to pewnie ten od tej strony co tak ssała, ale która wyrosła nam pod bokiem gdy się użeraliśmy z własnymi problemami :P Jak się nazywa w ogóle? Bo kiedyś jakieś zapro nawet dostałem tylko za to, że miałem ustawioną polskę jako lokalizację

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: wszystko o organizacjach
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 13, 2016, 09:48:22 am »
Czy to jakiś przytyk i w ogóle, w związku z tym, że nasz hit counter na portalu ma trzycyfrową liczbę miesięcznie czy jak?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta