Autor Wątek: Tenis ziemny  (Przeczytany 7373 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KrzysheK

  • Wiadomości: 76
  • XI
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 15, 2014, 00:12:05 am »
Kort 50zł/h ok. Rakieta za kilka stów? Suck my dick. Na prawde wolę wykopać z szafy stare trampki strój szkolny od WFu z liceum czy jakieś pierwsze lepsze dresy, wynająć boisko na orliku na 2h za jakieś 40-60 zł na 6-10 osób i "ponaparzać w gałę" , której nie trzeba nawet kupować bo większość i tak taką posiada, albo jest na orliku do wzięcia na uzytek. A na upartego jak ktoś woli zaoszczędzić na VIPa z biedronki to można iść ja pierwsze lepsze szkolne boisko których pełno i to pustych bo dzieciarnia woli naparzać w fife i płakać że pikselem w piksele nie strzelili :D Albo tenis stołowy. "paletka za dyszkę i jedziem" na stole w parku. Ziemny jest był i pewnie będzie dla mnie wybitnie śmiesznym sportem kojarzącym się tylko z stękami i jękami jak oglądam relacje w wiadomościach sportowych. I żeby nie było podstawy ziemnego znam (nie tak jak Sent :P )
Królewski Rzemieślnik

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 15, 2014, 01:52:55 am »
bo tennis jest dla pedałów.
Krótka piłka. Nie wiem po co się rozwodzić na ten temat.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Tennis ziemny
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 15, 2014, 18:19:29 pm »
bo tennis jest dla pedałów.
Nie miałem nigdy styczności z tenisem, także dziękuję za informację. Od dziś będę tępił tę pedalską grę.
Klasztor - Fechtmistrz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Tenis ziemny
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 15, 2014, 20:08:51 pm »
Istnieje w ogóle dla was jakiś "niepedalski" sport? Pytam, choć chyba znam odpowiedź.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Tenis ziemny
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 15, 2014, 20:52:23 pm »
Cytuj
Istnieje w ogóle dla was jakiś "niepedalski" sport? Pytam, choć chyba znam odpowiedź.

To działa na zasadzie odwrócenia uwagi od siebie, czyli chyba wiemy co to oznacza :D

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Tenis ziemny
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 15, 2014, 21:04:27 pm »
na tym forum wszystko jest pedalskie xD Nie wazne czy tenis czy nozna lub nawet slim fity. Wszystko od pedalow dla pedalow

"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Tenis ziemny
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 15, 2014, 21:40:39 pm »
Cytuj
nawet slim fity

Dlaczego nawet? Przecież to jest akurat (przynajmniej spodnie) w 100% pedalskie..

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Tenis ziemny
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 15, 2014, 21:44:56 pm »
Cytuj
nawet slim fity

Dlaczego nawet? Przecież to jest akurat (przynajmniej spodnie) w 100% pedalskie..

Nie, nie są pedalskie, spodnie o obciślejszym kroju były już dawno stosowane z tego co pamiętam, ale ok możesz uważać, za pedalskie. Nie róbmy offtopa w wątku o tenisie ziemnym...
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Tenis ziemny
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 16, 2014, 13:41:08 pm »
Są niepedalskie sporty, ale akurat Tenis wieje homoseksualnością.

Laski niech sobie grają, ale mężczyźni? Już lepsza Piłka Nożna (uprawiana aktywnie), jakieś Rugby (nie American F) lub nawet Polo na koniach ma w sobie więcej męskości niż tenis.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Tenis ziemny
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 16, 2014, 17:22:36 pm »
Cytat: MoG
Są niepedalskie sporty, ale akurat Tenis wieje homoseksualnością.
Te "niepedalskie sporty" to pewnie takie, w których brutalność albo koksowanie stoi na pierwszym miejscu? ::)
Aha, i chciałbym wiedzieć, co w tym tenisie takiego "pedalskiego". Bo jeśli jęki, które mają na celu przede wszystkim dekoncentrację przeciwnika (Radwańska twierdzi, że da się ich uniknąć, a Szarapową i Azarenkę za takie praktyki głośno i publicznie krytykuje) i pojawiają się zazwyczaj po dłuższym czasie morderczej gry, to chyba padnę ze śmiechu (zresztą prawie już to zrobiłem, gdy przeczytałem fragment o piłce nożnej).

Ja myślałem, że jeśli kierować się jakimiś kretyńskimi i infantylnymi kryteriami "męskości" w przypadku sportu, to gra, w której trzeba przez 2-3 godziny (czasem i dłużej) biegać w tę i wewtę, w międzyczasie odbijając piłkę, często starając się nadać jej jak największą prędkość, będzie plasować się w czołówce.

Poza tym, logika podpowiada, że ten, kto najgłośniej krzyczy o homoseksualistach, zazwyczaj sam ma coś do ukrycia. Kryptogeje w ten sposób chcą odwrócić uwagę od siebie.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2014, 17:29:15 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Tenis ziemny
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 16, 2014, 17:35:25 pm »
Te "niepedalskie sporty" to pewnie takie, w których brutalność albo koksowanie stoi na pierwszym miejscu?
A to masz co do tego jeszcze jakieś wątpliwości? :|
Klasztor - Fechtmistrz

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Tenis ziemny
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 16, 2014, 21:59:05 pm »
No tak, dyskusja o tym czy sport nosi znamiona niemęskości - krótko pisząc pedalstwa - i od razu tekst, że kryptogeje najczęściej tak mówią.

Ok.



Z resztą chodzi też o bananowatość tego sportu.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Tenis ziemny
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 17, 2014, 00:47:15 am »
No tak, dyskusja o tym czy sport nosi znamiona niemęskości - krótko pisząc pedalstwa - i od razu tekst, że kryptogeje najczęściej tak mówią.
To pewnie dlatego, że tak absurdalne i uciekające logice stwierdzenia jak to można zazwyczaj powiązać albo ze skrywanym homoseksualizmem, albo z debilizmem.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2014, 00:48:48 am wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Tenis ziemny
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 12, 2014, 23:03:29 pm »
Dzisiaj sobie chwilkę pograłem, forma jeszcze nie to co kiedyś, o skillu nie ma co mówić. Trening się przyda i może we wrześniu na jakiś turniej się wybiorę.
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak