Autor Wątek: Oceń Swojego Poprzednika  (Przeczytany 22393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

shrike

  • Wiadomości: 181
  • Prezes Drogi Mlecznej
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 22, 2016, 00:20:30 am »
Lowcap

Nick: Dobry, lepszy niż kiedyś Łowca poszukiwaczy 8/10
Avek: Niewiele mi to mówi i nie jestem w stanie rozpoznać co tam jest, ale podoba mi sie kolorystycznie 7/10
Sygna: Sam tytuł ciężko sygną nazwać, więc niech będzie neutralne 5/10

User: nic złego powiedziec nie jestem w stanie, same pozytywy, można bardzo spoko pogadać i propsy za to, że siedzi na IRC'u
Akolita Podziemia

Epikur

  • Wiadomości: 65
  • Przeklęty
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 22, 2016, 01:40:05 am »
shrike
Nick: No niby dobry, ale że pisany z małej litery... To pogarsza sprawę niestety. Ale w sumie łatwo zapamiętać i jest orginalny 7/10
Avek: Albo to ja mam jakąś fazę, albo ten obrazek jest w pewien sposób dziwny. Oczoje*ne barwy (Cudownie). Szczególnie o takiej porze. Jakiś facet trzymający jakieś urządzenie, oczywiście barwy hipisowskie 8/10
Sygna: Gdy faza wejdzie za mocno... Tyle na ten temat. 7/10
User: Podziemniak. Yyyy... O dziwo czasami aktywny, wciąż siedzi na forum z nadzieją na powrót władzy Beliara nad innymi nacjami :). I za to ma wielkiego plusa. Dodatkowo studencik 9/10

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 25, 2016, 22:01:26 pm »
Epikur

Nick: Fizjologiczny. 7/10
Avek: Cóż, troche trup, troche fuk u, so.. 1/10 :V
Sygna: Noo.. słaba, bardzo słaba, obrazek wydaję się rozciągnięty, ale pasuje do avka. 3/10
Juser: Spamer lekki, nowy ziemniak, imigrant, za słabo go znam aby ocenić.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Oceń Swojego Poprzednika
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 25, 2016, 23:27:51 pm »
Na prośbę. Ocenia mój zmysł estetyczny, nie prywatne sympatie. Nie lubię oceniać.

Nickname: Meh. Jak na imię postaci w opowiadaniu - taki sobie. 3/10. Jeśli chodzi o nazwę na forum, to co za różnica, jak kto się nazywa...
Avatar: To tylko avatar, no co ja mam powiedzieć. Że nie ma ramki, że nie wiem, co to za postać? Jest w porządku.
Sygnatura: Moim zdaniem za duża. Jak prawie wszystkie. Osobiście mam wyłączone wyświetlanie sygnatur.
Użytkownik: A użytkownika nie mam zamiaru oceniać. Ludzi w ogóle wolałbym nie mierzyć. Po prostu cieszę się, że tu jesteś.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')