Autor Wątek: SpellForce  (Przeczytany 3299 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
SpellForce
« dnia: Grudzień 03, 2013, 10:34:34 am »

Jesteśmy przy grach retro, SpellForce o którym mówię łączy elementy RTSu z RPG i muszę przyznać, że dawno przy jakieś grze tak dobrze się nie bawiłem jak przy właśnie SpellForce. Gra pozwala na dużo, fabularnie chociaż jakoś bardzo nie powala, to jednak ma całkiem przyjemną grafikę, ciekawy przede wszystkim pomysł i koniec końców jest bardzo grywalna, a to chyba w RPGach jest najważniejsze. :)
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: SpellForce
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2013, 16:20:13 pm »
A niedawno przeszedłem kampanię Zakonu świtu, a następnie Cień Feniksa. Gra jest po prostu obłędna. Jako jedna z nielicznych wyryła mi się w pamięci i często wracam do niej myślami. Sentymenty. Ale i nie tylko, bo sama mechanika gry, dużo przedmiotów, czarów, a w dodatkach dochodzą sety to świetna sprawa. Jednak najlepsze, co w tym wszystkim jest, to fabuła i dialogi WG MNIE. W Złotej Edycji mamy dodatkowo tryb gry swobodnej, który pozwoli nam się bawić po sieci z innym graczami albo samemu, bawiąc się w rozwijanie bohatera od 1 do 50 poziomu. Tworząc takie kombinacje, jakie zapragniemy.
Naprawdę świetna gra i bardzo polecam!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2013, 16:33:11 pm wysłana przez Maniaks »
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: SpellForce
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2013, 17:45:47 pm »
Grałem w to w gimnazjum, całkiem przyjemna gra była :P Chętnie bym sobie ją odświeżył, ale raz, że raczej jej nie mam, a dwa, że czasu pewnie by mi nie starczyło :P

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: SpellForce
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 19, 2014, 13:28:56 pm »
Pamiętam, grałem duużo, bo gra bardzo długa, ale dzięki sześciu rodzajów jednostek nie nudzi. Kilka razy próbowałem wrócić, ale jakoś po kilku poziomach, przestaję.. A szkoda, bo z chęcią przeszedłbym całą.

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: SpellForce
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2015, 22:11:05 pm »
Ktoś czeka na część namber 3?
Jak na razie ja jestem na to strasznie napalony i o ile wszystko pójdzie po myśli autorów, może zagramy w coś jakościowo zbliżonego do Spellforce 1.
Do premiery coraz bliżej (w końcu 2016 tak odległy już nie jest)

Jakby ktoś nie widział:
Gamescom 2014
oraz
Gamescom 2015

A jak bardzo chcecie to po naszemu można coś poczytać:
O TUTAJ

Jestem ogromnym fanem serii i nawet w najsłabsze z dodatków do dwójki zagrywałem się godzinami.
A co wy sądzicie o najnowszej osłonie?
Będzie hit czy raczej kolejny przeciętniak?

A tutaj trochę ciekawostek. Nie wiem ilu z was zna na tyle dobrze j. niemiecki by zrozumieć o co chodzi, ale można się trochę ciekawego dowiedzieć.
Linkieł

A najlepiej to polubić ich szajsbuka. Też coś ciekawego czasem może wpaść.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2015, 22:18:24 pm wysłana przez mnikjom »

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: SpellForce
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2015, 21:16:36 pm »
Dla mnie jedynka to coś pięknego. Dwójkę przeszedłem dopiero niedawno, ale dodatku Władca Smoków nie dokończyłem niestety. Trójki jestem ciekaw, oba filmy już widziałem, ale co mi po gameplayu, jak ja jestem ciekaw raczej zadań i mechaniki rozwoju postaci, bo to mi się najbardziej podobało, pomijając już to znakomite połączenie RTS z RPG.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!