Autor Wątek: Piaskowa Sztuka  (Przeczytany 2856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Piaskowa Sztuka
« dnia: Grudzień 03, 2013, 01:50:02 am »
Cześć, zakładam ten temat, by wszyscy mogli sobie zobaczyć coś tak niesamowitego, jak to... Zapewne wielu z was zetknęło się z tym już wcześniej, ale ten filmik po prostu zrobił na mnie takie wrażenie, że musiałem się tym podzielić.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=BIVTBL5r1Hg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=BIVTBL5r1Hg</a>

Narysować coś to jedno, ale taka sztuka... Brak słów. Chyba najbardziej niesamowite dzieła i talent jaki widziałem w życiu.

Co sądzicie? Macie jeszcze jakieś równie spektakularne filmiki w tej tematyce?

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Piaskowa Sztuka
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2013, 09:20:29 am »
Wybielanie wizerunku krajów islamskich. Teraz Cię to cieszy, a później będzie tylko płacz i meczet na każdej ulicy.
Klasztor - Fechtmistrz

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Piaskowa Sztuka
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2013, 10:24:38 am »
Wybielanie wizerunku krajów islamskich. Teraz Cię to cieszy, a później będzie tylko płacz i meczet na każdej ulicy.
Nie rozumiem twojego posta. Babka, która to tworzy na tym filmiku jest Ukrainką, a pod sam koniec filmiku można zauważyć oczywiste hasło wzywające do nie zaśmiecania plaż. Tego ostatniego wyrazu po jakimś hebrajsku nie rozumiem, dlatego się nie wypowiadam, ale jeśli odniosłeś się tylko i wyłącznie do tego, to... szkoda słów ;)

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Piaskowa Sztuka
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2013, 10:35:32 am »
Miałem na myśli cały film. Pokazywanie tej strony kultury islamskiej, która może służyć jako materiał na reklamę.

Dlaczego artystka nie narysowała np. Ricka i Ilsy? Zachodowi chyba bardziej kojarzą się oni z Marokiem niż beduini.

I jeszcze za swoje zdanie w tym temacie zarobiłem ostrzeżenie.
Klasztor - Fechtmistrz

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Piaskowa Sztuka
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2013, 10:39:35 am »
Nie rozumiem twojego posta.
Damiano został już upomniany o pisanie wiadomości, nie wnoszącej nic do tematu. Cóż, jeśli ktoś chce ponarzekać sobie na narody, to polecam Kija.

Co do samego tematu, to naprawdę ładnie wykonane. Szczególnie podoba mi się sposób przechodzenia od jednego motywu do drugiego, bo na to też trzeba mieć pomysł. Sam film to dobrze połączona sztuka piaskowa z grą cieni :)
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Piaskowa Sztuka
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2013, 10:44:50 am »
Cytuj
I jeszcze za swoje zdanie w tym temacie zarobiłem ostrzeżenie.
Kto ci osta dał? Xilk? To mój dział, pff xd

btw, co do tej sztuki, słyszałem, że zwycięzca ostatniej edycji Mam Talent w PL też zwyciężył robiąc coś takiego właśnie.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Piaskowa Sztuka
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 04, 2013, 12:37:33 pm »
btw, co do tej sztuki, słyszałem, że zwycięzca ostatniej edycji Mam Talent w PL też zwyciężył robiąc coś takiego właśnie.
To było pierwsze, co mi przyszło do głowy, jak zobaczyłem ten temat ("oh wow, wszyscy się nagle jarają rysowaniem w piasku, bo znowu ktoś wygrał telewizyjny szoł rysując w piasku").

Forma jest ciekawa, ale jest naprawdę jedną z wielu, jeśli chodzi o inwencję twórczą. Myślę, że wszyscy się nagle jarają rysowaniem w piasku, bo znowu ktoś wygrał telewizyjny szoł rysując w piasku.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Piaskowa Sztuka
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 04, 2013, 13:02:03 pm »
GuRt, akurat ja na ten rodzaj sztuki trafiłem już parę lat temu, natomiast ostatnio natrafiłem na ten filmik, który zdaje mi się wygląda najlepiej ze wszystkich widzianych przeze mnie do tej pory.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Piaskowa Sztuka
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 04, 2013, 13:07:19 pm »
8/10 bretty nice
lol, oglądanie Mam Talent

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Epikur

  • Wiadomości: 65
  • Przeklęty
Odp: Piaskowa Sztuka
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 01, 2016, 19:42:52 pm »
W sumie jakoś nigdy nie interesowały mnie takie dzieła. To po prostu nie na moje nerwy i najzwyczajniej w świecie mnie nudzi, lecz muszę przyznać iż ta Ukrainka, który wybrała inną drogę niż zarabianie w bordelu, zdobyła mój szacunek. Jest to nawet znośny objaw choroby zwanej sztuką.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Piaskowa Sztuka
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 01, 2016, 20:42:12 pm »
W dwa tysiące trzynastym dostałem osta za ten tekst:

Teraz Cię to cieszy, a później będzie tylko płacz i meczet na każdej ulicy.
"Głupio jest zawsze mieć rację" - Ian Malcolm, Jurassic Park.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8DO0kxKMHIA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8DO0kxKMHIA</a>
Klasztor - Fechtmistrz

Epikur

  • Wiadomości: 65
  • Przeklęty
Odp: Piaskowa Sztuka
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 01, 2016, 20:46:46 pm »
Ważne, że jest tolerancyjność kulturowa. Trzeba się otworzyć dla imigrantów...
- Gdzie ty z tym krzyżykiem, fanatyku religijny?

Tak to mniej więcej obecnie wygląda.