Autor Wątek: Śmierć w kosmosie  (Przeczytany 3746 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Śmierć w kosmosie
« dnia: Grudzień 02, 2013, 21:25:26 pm »
Cytuj
Jednym z głównych celów przyświecających twórcom jest stworzenie wiarygodnego, żywego świata, w którym wybuchają wojny, upadają rządy zaś gracze-piloci stają się legendami. Znajdująca się na stronie Galactapedia ma się rozwijać z tygodnia na tydzień, dokumentując nie tylko rzeczy dodawane przez twórców, ale przede wszystkim czyny i osiągnięcia naszych postaci. By osiągnąć wrażenie uczestniczenia w „żywej historii” potrzebne jest poczucie upływu czasu, umierający bohaterowie oraz pojawiający się ich następcy. Niniejszy artykuł skupi się na najbardziej bolesnym doświadczeniu w każdej grze - umieraniu
czytaj więcej
co sądzicie o mechanice śmierci? Zachęca do kitrania się w hangarach, czy nie będzie tak źle? na ile planujecie się przywiązać do swojego wirtualnego ciała a na ile do maszyn?


Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Śmierć w kosmosie
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2013, 22:23:57 pm »
iż przy obecnym poziomi uszkodzeń
utrata kończyny lub inne nieszczęśliwy wypadek
Literóweczki:

istnieje możliwość zdobycie podstawowych umiejętności,
Możliwe będzie również odbycie „treningu na symulatorze” (chyba W symulatorze byłoby lepsze)
Gracze, którzy w zestrzelą w „cywilizowanej” przestrzeni
Pyt: co się dzieje jeśli (brak wielkiej literki;p)
Pyt: jest jakaś możliwość wyłączenia (brak wielkiej literki;p)
Pyt: czy kilkosobowe załogi mają szansę (brak wielkiej literki;p)
większości starć nawet jeśli stracimy statek i to tak zdążymy się katapultować (to i tak)
Stworzyłem już „przeszłość” mojej postaci, nie chcę by umarła! (brak "Pyt:")
Należy również pamiętać, iż nasz „dziedzic-następca” wcale nie musi być naszym synem członkiem rodziny, (brakuje przecinka czy coś)
czy będę musiał drugi raz przechodzić Squadron 42 nową postacią? (brak "Pyt:")

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Śmierć w kosmosie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2013, 22:39:19 pm »
ty, jutro poprawię ;p anyway, jeszcze jakieś pytania czy wątpliwości odnośnie śmierci? :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Śmierć w kosmosie
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2013, 07:02:45 am »
Bardzo fajny pomysł z tymi "życiami". No i cybernetycznymi rękami :D. Taki Vader może się zrobić. Tylko to "teleportowanie się" do kliniki mi trochę nie pasuje. Jest walka, statek obrywa i katapultujesz się, zwycięzca zabiera co może i leci do jakiegoś portu, a po drodze znów się spotykacie. Mogłoby to troszkę potrwać, jak loty na dalekie odległości. No cóż, zobaczymy jak to będzie działać w praktyce.