Autor Wątek: Fallout 1 i 2  (Przeczytany 20197 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Antybristler

  • Wiadomości: 44
  • Świat bez żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...
Odp: Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 02, 2013, 00:01:42 am »
Narobiliście mi ochoty, aż to zainstalowałem :D

Tylko kurczę jest mały problem, bo mam nowego laptoka, windows 8 i jakimś cudem procek się szybko nagrzewa...
Patchy znalazłem tylko do wysokiej rozdzielczości. A wolałbym, żeby po prostu rozciągnęło się na cały ekran, bo co mi z rozdzielczości, jak  wszystko jest takie maleńkie, że nic nie widzę...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2013, 00:09:41 am wysłana przez Antybristler »

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 02, 2013, 06:17:16 am »
Walka wręcz po tym jak podpakujemy sobie ją jest ciekawa. Dużo obrażeń zadaje zwłaszcza ustawienie tych kung fu ciosów. Ale nie wiem czy można ich używać razem z bronią do walki wręcz. No i wiele opancerzonych postaci jest ciężka do pokonania w ten sposób.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 02, 2013, 06:25:29 am »
No ale takim power fistem musi się miło wymiatać. Szkoda tylko, że zużywa te same ogniwa co do Krążownika Szos. :<
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 02, 2013, 07:14:03 am »
Nigdy nie miałem problemu ze zdobyciem ogniw. Za to problem miałem ze zdobyciem leku na Jet. Sklepy mają stuff randomowy chyba...

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 02, 2013, 09:44:17 am »
Antybristler - najpewniej gra jest tak stara i brzydka, że kręci kosmiczne ilości FPS, co powoduje przegrzewanie (tak starcraft spalił kilka kompów w pierwszej becie). Poszukaj jakiegoś fps-locka, powinno pomóc.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 02, 2013, 23:27:38 pm »
Jakie patche należy zainstalować do dwójki, aby ustrzec się różnorakich błędów w czasie gry? I jaka łatka odpowiadała za to, że było widać na naszych towarzyszach zbroje, które im damy? Oczywiście interesuje mnie polska wersja gry. Szukałem po necie, ale albo linki wygasły, albo do anglojęzycznej wersji... ;x
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Antybristler

  • Wiadomości: 44
  • Świat bez żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...
Odp: Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 03, 2013, 00:28:21 am »
Jakie patche należy zainstalować do dwójki, aby ustrzec się różnorakich błędów w czasie gry? I jaka łatka odpowiadała za to, że było widać na naszych towarzyszach zbroje, które im damy? Oczywiście interesuje mnie polska wersja gry. Szukałem po necie, ale albo linki wygasły, albo do anglojęzycznej wersji... ;x
Ja mam oryginalną płytkę i na niej wszystkie potrzebne łatki do polskiej wersji. W zasadzie korzystam z jednego patcha, który przy okazji uwidacznia zbroje na towarzyszach :D Jutro udostępnię.

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 03, 2013, 06:55:53 am »
To będzie chyba "Killap's Unofficial Fallout 2 Patch". Zerknij na necie za nim.

Antybristler

  • Wiadomości: 44
  • Świat bez żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...
Odp: Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 03, 2013, 10:45:52 am »
http://chomikuj.pl/Antybristler/Fallout

Jestem kochany i udostępniam. Najpierw się instaluje to co waży więcej, a potem to mniejsze i będzie git :)

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 04, 2013, 14:25:29 pm »
Antybristler, jeśli masz proca od Intela to może Ci się włączać tryb turbo, którego efektem ubocznym jest potężny overheating. Miałem ten problem.

Żeby temu zapobiec, wystarczy po prostu w planie zasilania ustawić maksymalną moc procesora na 99%, tryb turbo nie będzie się wtedy uruchamiał. Z tego co wiem nie da się go wyłączyć w żaden inny sposób.

Antybristler

  • Wiadomości: 44
  • Świat bez żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...
Odp: Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 04, 2013, 15:56:31 pm »
To może być to, bo mam właśnie intela.

Ale grę już skasowałem, bo nie bawi mnie jak kiedyś :(

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 04, 2013, 16:24:34 pm »
Ale grę już skasowałem, bo nie bawi mnie jak kiedyś :(
Syndrom newfaga.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 04, 2014, 14:35:47 pm »
Okej, nadrobiłem sobie F1 w trzy dni, teraz trzaskam trochę dłużej F2. Właściwie został mi tylko oil rig, ale latam po mapie i bawie sie w palenie ludzi miotaczem ognia i trzaskanie ich power fistami z perkiem "Slayer". Wspomniany "Slayer" jest strasznie przekoksany, bo 90% uderzeń w oczy kończy się ślepotą. Potem może dla jaj spróbuje wykończyć Horrigana 1 vs 1 w melee.

I powtarzam, Charyzma przydaje sie znikomo w Falloutach. Wszystko załatwiasz wysokim współczynnikiem Speech. Momenty, w których przydaje się Charyzma to:
 - bajerowanie T-Raya, że jesteśmy od Bishopa
 - spanie z Mirią/Davidem
 - jakość seksu z Panią Bishop i możliwość zdobycia Pip Boyowego Ulepszacza Mowy (czy jakoś tak)
 - ilośc towarzyszy

Reszta stuffu? Wszystko Speech i ewetualnie inteligencja (np. info o Endorphin Blockers od Myrona).

Mam otagowane Smal Guns, Speech i Unarmed. Dodałem teraz Big Guns za pomocą "Tag!", ale to dla zabawy, bo mam miotacz ognia ulepszony, a się nigdy nim nie bawiłem.
Cassidy rządzi jednak jako towarzysz. Komentarze i Gauss Rifle w łapie - miód.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Antybristler

  • Wiadomości: 44
  • Świat bez żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...
Odp: Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 04, 2014, 14:47:21 pm »
Polecam taki poradnik co się zwie "Niemal doskonały przewodnik po Falloucie /Falloucie 2"
I nie chodzi mi tutaj o solucje questów, ale o całą resztę. Pełno tam ciekawostek i innych smaczków, które samemu ciężko odkryć.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Fallout 1 i 2
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 04, 2014, 14:55:11 pm »
Wszystko jest na fallout wikia. :P
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta