Autor Wątek: Nabór na redaktorów  (Przeczytany 6988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Nabór na redaktorów
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 20, 2013, 23:25:49 pm »
Kiedyś miałem pomysł na "Gry/Serie po latach, czyli klasyczne gry okiem dzisiejszego gracza". Chciałem w nim opisywać klasyczne gry pod kątem dzisiejszych graczy i ich wymagań. Co mogliby odebrać jako fajny ficzer, a co byłoby upierdliwe ze względu na przestarzałą mechanikę. Chciałem zacząć od Cywilizacji 1-5 z opisem co która zawiera i czy "przeszłoby" to dzisiaj. No ale to nie RPG... : |
No niestety. Na foro(do Naszej twórczości) możesz wrzucić jak najbardziej, na głównej raczej tylko content RPGowy i okolice. Jeśli masz jakieś retro-rpgi, które mógłbyś opisać, to śmiało.
Świetny pomysł w sumie tak swoją drogą. Już widze takiego Fremena i Draga opisujacego Buggerfalle chociażby.

A z tego co pamiętam Atrion, to chyba razem z nimi w Eye of Beholder graliśćie - możesz opisać to? A taki Fremen Betrayer at Krondor.
Dość długo miałem chujowego kompa, więc pozycje retro są mi bliskie. Na pewno pojawią się jakieś teksty, aczkolwiek większość musiałbym sobie odświeżyć bo dawno grałem.

A wszelkie audycje oczywiście mile widziane.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Nabór na redaktorów
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 21, 2013, 11:15:06 am »
Jeśli EotB podchodzi pod RPG, to co z Black Crypt na Amigę? ;p

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Nabór na redaktorów
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 21, 2013, 13:52:02 pm »
Ja bym powiedział, że przed 90 rokiem, każdą grę z systemem rozwoju postaci bym podciągnął pod RPG. Po 90 roku dodałbym jeszcze wymóg systemu dialogowego.

Także wybór jest spory.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Nabór na redaktorów
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 22, 2013, 13:48:07 pm »
Oczywiście nikt wam jaj nie urwie(szczególnie paniom), jeśli nie wyślecie tekstów do poniedziałku, ale chcielibyśmy wcześniej niż później wiedzieć, czym dysponujemy, dlatego weekend to dobry moment, by wziąć się za robotę jeśli planujecie coś wysłać.

Jeśli macie jeden tekst, albo nawet same koncepty tekstów, to też wysyłajcie - pomożemy wam je zrealizować. To nie szkoła, nie będziemy dawać minusów za niedokończoną pracę domową. :P
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz