Autor Wątek: Statki kosmiczne  (Przeczytany 4212 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Statki kosmiczne
« dnia: Listopad 25, 2013, 12:40:19 pm »
Cytuj
Poniższa tabela zawiera wszystkie znane statki, wraz ze wszystkimi dostępnymi na ich temat informacjami. Czasem, jak w przypadku serii 300, jest to szczegółowy opis wraz z oficjalną broszurą, statystykami, czasem jedynie dość ogólne informacje jak w przypadku Freelancera, czasem zaś nie wiemy o statku absolutnie nic, poza tym, że istnieje (jak np połowa statków Drake czy Anvil).
czytaj więcej
Opus magnum tego działu i chyba najbardziej rozpalający wyobraźnię wszystkich temat. Który statek jest waszym ulubionym? Który kupiliście, lub zamierzacie kupić? Czemu ten, a nie inny? Czy podoba wam się w ogóle ich styl? Na które z nieujawnionych czekacie najbardziej? A może jest jakaś maszyna, którą chcielibyście zobaczyć, a nie ma jej nawet w planach? A może macie jakieś związane z nimi pytania? Piszcie i pytajcie śmiało!

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Statki kosmiczne
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2014, 19:15:50 pm »
jak pewno zauważyliscie na głownnej, mały update. Za pomoc w tłumaczzeniu dziękuję w tym miejscu dassowi

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Statki kosmiczne
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2014, 21:10:24 pm »
kolejny mały update.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Statki kosmiczne
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2015, 19:46:14 pm »
co by odciążyć drugi SC-owy topic..
Łowca, mówiłeś, że miałeś problem z kontrolowaniem statku, a próbowałeś się bawić z opcjami? Bo ja przypadkiem, w jednym z filmików z popisami najlepszych pilotów przypadkiem zauważyłem, jak jeden grzebie w opcjach sterowania. Gdy porównałem jego ustawienia z moimi okazało się, że czułość joya miał ustawioną na 1/3 domyślnej wartości, więc z ciekawości przestawiłem u siebie.. powiem tak, magia. Tak jak wcześniej próby bardziej skomplikowanch manewrów oraz celowania czymś innym niż dość cięzkim i wolnym Hornetem przypominały bardziej rodeo niż lot, tak teraz kupa sztuczek wychodzi mi ot tak. Jakby jeszcze dali możliwość ustawienia nielinearnie (bo strafe'owanie bywa upierdliwe, yaw musiałem przez to zwiększyć czułość) byłoby idealnie

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Statki kosmiczne
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2015, 18:41:55 pm »
http://romanito.com/starcitizen/ship-scale-viewer/ odkrycie dzisiejszego wieczoru. W skrócie, jeden z fanów napisał w unity program, który "wyciągnął" surowe modele z Citizena i wrzucił je w jedną lokację, tak, by móc porównać wielkość poszczególnych maszyn (manekin pilota obok każdej z nich dla lepszego uchwycenia skali gratis). Ponieważ to surowe whiteboxy, odpali to na praktycznie każdym kalkulatorze, ale jednocześnie jest na tyle szczegółowe, by móc się wypowiedzieć o art-designie.

Instalacja jest prosta, ściągnąć, wypakować, odpalić exe. Jak ktoś ma, obsługuje nawet Oculusa. Cóż, have fun!

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!