Autor Wątek: Sztuki/Sporty/Systemy walki  (Przeczytany 25255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Sztuki/Sporty/Systemy walki
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 18, 2013, 15:03:07 pm »
Ja bym do tego dodał jeszcze Alistaira Overeema.
Ubereem stracił w oczach większość po tej aferze z dopingiem. Niby było to do przewidzenia, ale jednak...
Cytuj
Dziwię się, że nikt tu nie wspomniał jeszcze o rosyjskiej Systemie. Jak widzę video z tego, to aż wierzyć się nie chce.
Jak już MoG powiedział - i dobrze. Sistema to ciekawy dodatek, bo uczy dobrej kontroli nad własnym ciężarem, ale rzeczywistości to nie Karate Kid - równowaga niewiele ci da, jeśli nie potrafisz wyprowadzić silnego ciosu.
Ten sport przypomniał mi nazwę kolejnej, dawnej japońskiej organizacji - Pancrase. I Kolejny dobry fighter - Bas Rutten, gość, po którego "liściach" nie jeden waligóra miał dość. Wrzucam jego HL właśnie z Pancrase (+ urywki z UFC):
http://www.youtube.com/watch?v=JITHsqi5Uk8
Bas Rutten = my hero. Polecam podcasty Joego Rogana z nim.
Cytuj
Nie wiem jak innym, ale mi się te strzały z otwartej dobrze ogląda. Tylko minus dla organizacji za Wrestlingową otoczkę, z butami do kolan na czele.
To wszystko było stworzone, żeby faworyzować japońskich grapplerów - buty na nogach to słabsze kopnięcia i łatwiejsze dźwignie na nogi. Zresztą, wrestlingowe skojarzenia są jak najbardziej właściwe - sporo walk było ustawianych.
Cytuj
Ten facet pije własny mocz codziennie rano. Nie może nie być twardzielem.
Jak to powiedział któryś z zawodników(nie pamiętam który dokładnie) zapytany o to, czy wypiłby swój mocz - "I don't know, but I'd drink Machida's".
Cytuj
<KRWAWA ŁAŹNIA> Jednak nieprawdopodobna wymiana ciosów nie przeszkodziła zawodnikom w okazaniu sobie szacunku "przyjacielskim uściskiem" na początku ostatniej rundy - bardzo pocieszny widok. Myślałem, że Hunt odpłynie na końcu czwartej rundy, albo sędzia przerwie walkę na jego niekorzyść.
Jak dla mnie, to tą walką Hunt pokazał, że ma szansę nawet z Cainem - niewielkie, ale ma. Imho powinien dostać przegranego z walki Barnett vs Browne(czyli Browne'a). Jeśli wygra, to jeszcze jedno zwycięstwo i jak dla mnie zasługuje na title shota po zwycięzcy walki Werdum-Barnett.
Cytuj
@Inne walki z tej gali
A jakie opinie na temat walki Krzyśka Jotko?

Nie oglądałem preliminary. Dużo straciłem?
Cytuj
Sambo to coś naprawdę godnego uwagi, jeśli chodzi o rosyjskie style walki.
Przez chwilę miałem trenować, ale zmienili lokalizacje klubu a nowa niezbyt mi leżała.



No i jak prognozy na walkę Silva vs Weidman? Imho Silva przez brutalne KO.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

zimak

  • Wiadomości: 93
Odp: Sztuki/Sporty/Systemy walki
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 19, 2013, 21:05:08 pm »
Cytat: dziki
Jak dla mnie, to tą walką Hunt pokazał, że ma szansę nawet z Cainem - niewielkie, ale ma. Imho powinien dostać przegranego z walki Barnett vs Browne(czyli Browne'a). Jeśli wygra, to jeszcze jedno zwycięstwo i jak dla mnie zasługuje na title shota po zwycięzcy walki Werdum-Barnett.
Moim zdaniem "niewielkie szanse" z Velasquezem ma cała kategoria wagowa i chłop będzie dominował jeszcze baaardzo długo. Najchętniej zobaczyłbym jego walkę z Werdumem i jego świetnym BJJ. Przy okazji walki Hunt vs Silva -  wyszła aferka antydopingowa. Bigfoot miał za dużo testosteronu w organizmie w testach po walce. Co prawda miał zezwolenie na przyjmowanie koksu ze względu na terapię, ale nie zmieścił się w normach. No contest dla Silvy + jego bonus za walkę poleciał do Hunta. 50k dolców - niezły prezent na święta.

Cytuj
Nie oglądałem preliminary. Dużo straciłem?
Sam oglądałem tylko walkę Polaka, która była dosyć nudnawa. Brazylijczyk ciągle szedł w klincz, a Jotko nie wykorzystywał swojego boksu gdy miał na to okazję (za wyjątkiem sytuacji gdy jego oponent po ciosie w szczękę siadł na tyłek). W zasadzie najbardziej widowiskowym momentem był zwycięski taniec rodaka po werdykcie sędziów ("BREGDENS - TANIEC NA GŁOWIE JAKBY KTO NIE WIEDZIAŁ" - Lepper)

Cytuj
No i jak prognozy na walkę Silva vs Weidman? Imho Silva przez brutalne KO.
IMO też, chociaż chciałbym, żeby znów dostał oklep. Po to, aby jeszcze bardziej pożałował swojego pajacowania z pierwszej walki, przez które stracił pas. Wyjątkowo nie trawię takich zachowań w jakichkolwiek sportach walki. Jego umiejętności oczywiście doceniam.


Nie wiem czy ta brutalna gra przypominająca połączenie Rugby i MMA (albo po prostu Harpastum pochodzące ze starożytnego rzymu) zalicza się do sportów walki, ale wrzucam jako ciekawostkę:
http://www.youtube.com/watch?v=QW-wxTW7OCI
http://www.youtube.com/watch?v=W8UDwr0CoQ8

Mistrz Miecza

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Sztuki/Sporty/Systemy walki
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 20, 2013, 10:08:37 am »
Moim zdaniem "niewielkie szanse" z Velasquezem ma cała kategoria wagowa i chłop będzie dominował jeszcze baaardzo długo.
IMHO Hunt trochę większe niż reszta, bo jest prawdopodobnie jedynym zawodnikiem HW, który ma niżej położony środek ciężkości niż Velasquez. Do tego bardzo poprawił klincz i wciąż ma 1-punch KO power.
Cytuj
Najchętniej zobaczyłbym jego walkę z Werdumem i jego świetnym BJJ.
Też chętnie bym zobaczył, w końcu podobnie walczącego Fiodora złapał.
Cytuj
Przy okazji walki Hunt vs Silva -  wyszła aferka antydopingowa. Bigfoot miał za dużo testosteronu w organizmie w testach po walce. Co prawda miał zezwolenie na przyjmowanie koksu ze względu na terapię, ale nie zmieścił się w normach. No contest dla Silvy + jego bonus za walkę poleciał do Hunta. 50k dolców - niezły prezent na święta.
Ach ci brazole. Tyle lat i nic się nie zmienia. Zresztą, to TRT to ogólnie niezły bullshit, bo poziom testosteronu głównie spada od używania sterydów.
Cytuj
IMO też, chociaż chciałbym, żeby znów dostał oklep. Po to, aby jeszcze bardziej pożałował swojego pajacowania z pierwszej walki, przez które stracił pas. Wyjątkowo nie trawię takich zachowań w jakichkolwiek sportach walki. Jego umiejętności oczywiście doceniam.
Na nieszczęście dla Weidmana, Silva jak jest wkurwiony, to raczej nie pajacuje - patrz rewanże z Sonnenem. No i chce żeby Silva odzyskał pas, bo tylko on imho może rozjebać innego koksiarza - Belforta.
Cytuj
Nie wiem czy ta brutalna gra przypominająca połączenie Rugby i MMA (albo po prostu Harpastum pochodzące ze starożytnego rzymu) zalicza się do sportów walki, ale wrzucam jako ciekawostkę:
http://www.youtube.com/watch?v=QW-wxTW7OCI
http://www.youtube.com/watch?v=W8UDwr0CoQ8
Zastanawiam się, czy jest jeszcze jakiś sport, do którego nie dodano MMA. Chyba tylko WRC. :P
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Sztuki/Sporty/Systemy walki
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 20, 2013, 15:47:26 pm »
Nie wiem czy ta brutalna gra przypominająca połączenie Rugby i MMA (albo po prostu Harpastum pochodzące ze starożytnego rzymu) zalicza się do sportów walki, ale wrzucam jako ciekawostkę:
http://www.youtube.com/watch?v=QW-wxTW7OCI
http://www.youtube.com/watch?v=W8UDwr0CoQ8

Cytat: film
There are no rules
To się trochę kłóci ze sobą.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

zimak

  • Wiadomości: 93
Odp: Sztuki/Sporty/Systemy walki
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 21, 2013, 22:16:33 pm »
Cytat: dziki
w końcu podobnie walczącego Fiodora złapał.
+1

Cytuj
Ach ci brazole. Tyle lat i nic się nie zmienia.
Albo lepiej - "ach ci zawodnicy MMA". "Terapię" teściem stosowali też 'Rampage' Jackson, Frank Mir, Sonnen i Dan Henderson, między innymi.

Cytuj
Zresztą, to TRT to ogólnie niezły bullshit, bo poziom testosteronu głównie spada od używania sterydów.
Zależy jakich. Przyjmowanie testosteronu zwiększa poziom testosteronu, tak na logikę. Jego poziom podbija się na czas treningów, żeby móc więcej i efektywniej trenować. Wysoki jego poziom daje między innymi poczucie - że tak to nazwę - młodości i rześkości (młodzi mężczyźni mają go w organizmie więcej niż starsi). Na jakiś czas przed walką zaprzestaje się "kuracji", żeby zbić jego ilość i nie wpaść na testach, ale niektórym się nie udaje, tak jak Bigfoot'owi.

Cytuj
Na nieszczęście dla Weidmana, Silva jak jest wkurwiony, to raczej nie pajacuje - patrz rewanże z Sonnenem.
To fakt. Weidmana mimo to trzyma się humor i pewność siebie.

Cytat: Ned
To się trochę kłóci ze sobą.
"No rules" to pusty slogan mający przyciągnąć jak najwięcej zainteresowanych. Stary trik. Nawet ta "gra" (nawet według mnie to nie jest już sport) ma zasady.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 21, 2013, 22:22:35 pm wysłana przez zimak »
Mistrz Miecza

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Sztuki/Sporty/Systemy walki
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 21, 2013, 22:47:29 pm »
Albo lepiej - "ach ci zawodnicy MMA". "Terapię" teściem stosowali też 'Rampage' Jackson, Frank Mir, Sonnen i Dan Henderson, między innymi.

Bo to na dobrą sprawę legalny doping. Tylko Hendo chyba ma jakąś poważniejszą chorobę, która naprawdę do zmusza do terapii.
Cytuj
Zależy jakich. Przyjmowanie testosteronu zwiększa poziom testosteronu, tak na logikę. Jego poziom podbija się na czas treningów, żeby móc więcej i efektywniej trenować. Wysoki jego poziom daje między innymi poczucie - że tak to nazwę - młodości i rześkości (młodzi mężczyźni mają go w organizmie więcej niż starsi). Na jakiś czas przed walką zaprzestaje się "kuracji", żeby zbić jego ilość i nie wpaść na testach, ale niektórym się nie udaje, tak jak Bigfoot'owi.
Tia, ale jak przyjmujesz teścia czy inne środki, a potem nagle przestaniesz(bo np. walczysz w USA, a nie Japonii), to rozwalona równowaga hormonalna obniża jego poziom do wartości poniżej normy. To jest dosłownie historia Belforta.
Cytuj
To fakt. Weidmana mimo to trzyma się humor i pewność siebie.
Epicki product placement. :P
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

zimak

  • Wiadomości: 93
Odp: Sztuki/Sporty/Systemy walki
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 29, 2013, 14:59:01 pm »
No i wyszło na moje, chociaż nie chciałem takiego makabrycznego obrotu spraw dla "Pająka". Teraz tylko czekać aż Belfort zamieni Weidmana w krwawą galaretę.

Mega tips dla Andersona Silvy, na przyszłość:
(click to show/hide)

Nie spodobało mi się tylko, że "cocky and arrogance bitch", księżniczka jednej techniki znów wygrała, czym będzie podbijać swoją wyniesioną do gigantycznego poziomu pewność siebie. Teraz znowu dostanie kogoś, komu założy balachę jak dla dziecka. Czemu nie lepiej Ronda vs "Cyborg" ?

Btw. Coś mi się obiło o oczy i uszy, że Brock Lesnar ma wrócić do UFC. <ok> <ok>

Mistrz Miecza

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Sztuki/Sporty/Systemy walki
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 29, 2013, 16:22:32 pm »
Teraz tylko czekać aż Belfort zamieni Weidmana w krwawą galaretę.
W sumie to jedyna zaleta takiego wyniku walki - Machida vs. Belfort, do którego z jakiegoś powodu nigdy nie doszło w LHW, teraz ma większe szanse zaistnienia.
Cytuj
Nie spodobało mi się tylko, że "cocky and arrogance bitch", księżniczka jednej techniki znów wygrała, czym będzie podbijać swoją wyniesioną do gigantycznego poziomu pewność siebie. Teraz znowu dostanie kogoś, komu założy balachę jak dla dziecka. Czemu nie lepiej Ronda vs "Cyborg" ?
Mi się tam walka podobała - po raz pierwszy pokazała, że potrafi zrobić jakiś setup, a nie tylko modlić się by w drodze do klinczu nie zjeść za dużo ciosów. Aczkolwiek zauważyłem u niej coś co nazywam "zapaśniczym/judockim boksem" - kiedy przez pół życia trenujesz czysto chwytany sport walki, to potem twoje ciosy nawet jeśli są silne i szybkie, to mają w sobie jakąś taką drewnowatość i obszerność, którą dobry striker może łatwo wykorzystać. Na szczęście dla Rowdy w kobiecym mma nie dobrych strikerów. :F

Ale mimo wszystko wyciągnięcie balachy bez zahaczonej głowy też robi wrażenie.
Cytuj
Btw. Coś mi się obiło o oczy i uszy, że Brock Lesnar ma wrócić do UFC. <ok> <ok>
Mir jeśli przegra z Reemem, to pewnie przejdzie na emeryturę. Na Roya "Walenia Wyrzuconego na Plażę" Nelsona też już nie da się patrzeć, więc imho wniosek jest prosty - HW potrzebuje nowego gatekeepera. :D

EDIT: Jeszcze co do Rousey - ja ją rozumiem, że nie chce walczyć z Cyborg. Walka w wyższych kategoriach wagowych to rzadko dobry pomysł.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Sztuki/Sporty/Systemy walki
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 29, 2013, 16:31:35 pm »
Cytat: zimak
Btw. Coś mi się obiło o oczy i uszy, że Brock Lesnar ma wrócić do UFC. <ok> <ok>
Kilka lat temu miał walczyć z... Pudzianowskim.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

zimak

  • Wiadomości: 93
Odp: Sztuki/Sporty/Systemy walki
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 29, 2013, 23:13:19 pm »
Cytat: dziki
W sumie to jedyna zaleta takiego wyniku walki - Machida vs. Belfort
Niech Machida najpierw wygra z Mousasi'm na UFC Fight Night 36   ;D

Cytuj
Jeszcze co do Rousey - ja ją rozumiem, że nie chce walczyć z Cyborg. Walka w wyższych kategoriach wagowych to rzadko dobry pomysł.
"I'm the most dangerous unarmed woman in the world..." - Ronda. Jedna walka w kategorii Open na poparcie słów (około 4 kilogramy różnicy między nią, a babochłopem. Nie mówimy o  starciu z jakimś żeńskim odpowiednikiem Choi Hong-mana). Chociaż nie - czego ja wymagam od kobiety, która uwielbia robić śmietnik z pyska i zachowywać się jak rozwydrzona księżniczka. Oh Januszu Chrystku, jak ja jej nie znoszę.

Już nawet nie wspominam o heroicznych wyzwaniach a'la Gracie (NO RULEZ, NO TIME LIMITZ, SAKURABA AJ CZELENDŻ JU. STOMP SMASH STOMP), bo to raczej abstrakcja w środowisku kobiecego MMA, albo nawet MMA ogółem obecnie. Poza tym niewiadomo czy Dana pozwoliłby na coś takiego. To nie Japonia i Soccer kicki w banie.

Dobrze czasem pofantazjować.

EDIT.
(click to show/hide)

EDIT 2
"Ronda I'm coming to get you"
 - Cyborg, Twitter. Wyczuwam zrzucanie wagi (FUCK YEAH).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2013, 02:05:40 am wysłana przez zimak »
Mistrz Miecza

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Sztuki/Sporty/Systemy walki
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 15, 2014, 11:33:40 am »
Hej zimak(i reszta) - jakie prognozy na Machida vs Mouse i Carmont vs Jacare?

Imho walka wieczoru nie będzie zbyt ekscytująca, z wyrównaną, ale ostrożną stójką z obu stron. Kilka nic nie wnoszących obaleń po stronie Machidy da mu zwycięstwo. Bo uprzedzając gadanie "Shogun wygrał z Machidą w stójce, a Gerard ma lepszą stójkę niż Shogun, więc na pewno wygra" - Shogun był agresywny, Mousasi to spokojny i techniczny zawodnik, który nigdy w MMA nie pokazał agresji na tyle dużej, by wybić Machidę z rytmu. Do tego ma chyba najgorsze TDD z czołówki MW, więc Machida jeśli zechce, to spokojnie go obali żeby zwolnić tempo walki.

Co do Souza - Carmont, to imho Carmont pokaże się dobrze w początkowych rundach, ale z czasem zmięknie by w końcu przegrać przez późnego suba albo UD za dominację w parterze.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

zimak

  • Wiadomości: 93
Odp: Sztuki/Sporty/Systemy walki
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 15, 2014, 17:03:08 pm »
Machida moim zdaniem ma trochę więcej atutów i nawet pomijając obalenia i obronę przed nimi, jak i gadanie o przegrywaniu z Shogunem - ten człowiek jest okrutnie dobry w stójce, nie tylko "na łapy". Nie raz porozbijał oponenta szybkim rushem tak, że ten mykał po siatce na boki, żeby tylko przymusowo nie wysłać swoich zębów w niebiosa jak Randy Couture. Dorzucam jeszcze do tego karateckie kontry jako krwawy bonus. Z drugiej strony, Mousasiego wyhodowano na starej, dobrej holenderskiej szkole kickboxingu i czego by inni nie mówili - w parterze również sobie radzi (wygrał więcej walk przez poddanie niż "Dragon" przez KO/TKO, ale ten z kolei posiada czarny pas w BJJ). Generalnie spodziewam się tego co ty, czyli stójkowych szachów lub czegoś w stylu GSP vs Hendricks. Zamiast rozstrzygnięcia walki przez decyzję po nieciekawej klepaninie, jako alternatywną opcję dopuszczam też nokaut "przez bokserskie sito", czyli jakiś pojedynczy, szczęśliwy hak/prosty na szczękę przez lukę w gardzie i być może jeszcze jakiś hammerfist na otumanioną twarz, póki sędzia nie zdąży przerwać (z tym, że w takim scenariuszu stawiam 50/50). Ogółem bardziej stawiam na Lyoto.

Souza vs Carmont - nie wypowiem się, bo jakoś nigdy nie interesowałem się walkami ani jednego, ani drugiego.

Przy okazji wrzucam dość popularny w świecie sportów walki i będący źródłem ciężkiej beki filmik, mianowicie:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gEDaCIDvj6I" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=gEDaCIDvj6I</a>

W skrócie - mamy "Mistrza" rzucającego swoimi uczniami po matach za pomocą siły umysłu (chyba) i twierdzącego, że może pokonać za pomocą swojej magicznej mocy każdego przeciwnika, co okazuje się nieprawdą gdy dostaje wjeb od człowieka, który użył zwykłej siły fizycznej. Teraz pytanie: Czy to jest zbiorowisko ludzi chorych psychicznie, czy może jakaś masowa halucynacja? Wiedziałem, że ludzie pod wpływem wiary w coś potrafią robić różne dziwne rzeczy, ale wszystko ma swoje limity. Co gorsza, takie instytuty prania mózgu, które nazywają się "szkołami sztuk walki" nie są jakoś szczególnie rzadkim zjawiskiem. Już nie raz widziałem instruktorów pokonujących swoich podopiecznych siłą woli/niesłyszalnymi falami dźwiękowymi/natężeniem powietrza/mitycznymi falami mocy/odorem cebuli i czosnku z papy, ale jak przychodził ktoś z zewnątrz i proponował walkę - nigdy dziwnym trafem nie mieli ochoty zatańczyć. Starożytne techniki ciosów śmierci czy też punków nacisku to już inna sprawa, bo takie pierdoły potrafią wciskać jeszcze na tradycyjnych stylach walki, typu Karate lub Kung fu. Ludzi próbujących nauczyć dzieciaków nadludzkich mocy powinni zamykać, bo jeszcze taki uczeń uwierzy w swoje nierealne umiejętności samoobrony w najbardziej niewłaściwym miejscu - ulicy, i zostanie dotkliwie pobity albo nawet zadźgany nożem. Z resztą, swego czasu Bas Rutten i Joe Rogan pozwolili sobie pocisnąć po temacie jak należy:
http://www.youtube.com/watch?v=GeA__6aVkK0
http://www.youtube.com/watch?v=nJCA8s06c5U
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2014, 17:07:30 pm wysłana przez zimak »
Mistrz Miecza

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Sztuki/Sporty/Systemy walki
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 12, 2014, 13:34:15 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=4rWsL8NAzY4 - polecam też pierwszy ich podcast. Jest genialny.

Co do mistrzów kiai i innych banzai, to oglądałem kiedyś dokument na ten temat. Naukowcy twierdzili, że mechanizm jest bardzo podobny do masowej histerii. Starczy, że jednemu naiwnemu się udzieli, a potem kaskadowo nawet ci bardziej sceptyczni dają się zmanipulować, bo trudno zachować dystans kiedy wszyscy w okół ciebie to kupują. Oczywiście, ci naprawdę ogarnięci po prostu wychodzą z dojo, dlatego wśród jego uczniów nie ma solidnych sceptyków.

Ale to nie jest ważne... Ważne jest, że Machida vs. Weidman już w  maju. My body is NOT ready. :o
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

zimak

  • Wiadomości: 93
Odp: Sztuki/Sporty/Systemy walki
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 15, 2014, 00:42:16 am »
Cytuj
Ale to nie jest ważne... Ważne jest, że Machida vs. Weidman już w  maju.
Może być ciekawa walka, ale zawiodłem się przezajebiście na Belforcie, który - jak się okazuje, bez porządnej kuracji strzałami z teściem nie jest w stanie przygotować się do starcia. A tak bardzo liczyłem na jego walkę z Weidmanem. FAIL
Mistrz Miecza

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Sztuki/Sporty/Systemy walki
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 17, 2014, 13:22:28 pm »
Może być ciekawa walka, ale zawiodłem się przezajebiście na Belforcie, który - jak się okazuje, bez porządnej kuracji strzałami z teściem nie jest w stanie przygotować się do starcia. A tak bardzo liczyłem na jego walkę z Weidmanem. FAIL
Mi bardziej zależy, żeby gdzieś w niedalekiej przyszłości doszło do Belfort-Machida i Weidman-Jacare.

Anyway, UFC 171:
(click to show/hide)
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz