Autor Wątek: Błąd ładowania systemu  (Przeczytany 1654 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Błąd ładowania systemu
« dnia: Listopad 24, 2013, 16:13:34 pm »
Zabrałem się za zrobienie formatu partycji C i podzieleniu jej dzięki instalatorowi Win 7 jednak instalka była zjebana i nie mogłem kontynuować. Wziąłem starego XP, odpaliłem kompa z CD (przez boot) najpier jakies kopiowanie plikow potem wybor partycji, wybieram potem formatuje ja w systemie NTFS, komputer uruchamia sie ponownie i przy ekranie: Uruchamianie z CD poprzez klikniecie przycisku(nic nie klikam) wyskakuje blad ladowania systemu... rece mi juz opadaja i nie wiem co robic. Po tym powinien zaladowac sie windows i wlaczyc dalsza czesc instalacji, ale tak nie jest...
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Błąd ładowania systemu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2013, 17:25:24 pm »
moze masz juz napęd ze starości zjebany. Masz możliwość pożyczyć od kogoś CD-rom?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Błąd ładowania systemu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 25, 2013, 20:50:30 pm »
A do tej pory instalowałem wszystko bez problemu i akurat przy windowsie się zjebało? Nope. Zresztą już nie ważne, w pewnym momencie ręce opadły i oddałem dzisiaj do serwisu.
Śmieszne, że jak kiedyś poszedłem do nich z podobnym problemem (2 tygodnie po okresie gwarancji) siadł system i mówili, że za parę godzin będzie do odebrania, dzisiaj usłyszałem, że w ciągu 3-4 dni zajrzą co jest grane...
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|