Autor Wątek: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online  (Przeczytany 16974 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 09, 2014, 22:31:36 pm »
A czy Informator zinfiltrował już Elsewhyre? Czy ponad 95% Khajiitów kierowanych przez graczy ma głupie imiona w stylu "Kotecek", czy odrobinę mniej? Bo jeśli ta garstka normalnie nazwanych PC istnieje, to może nawet odpalę betę i popatrzę.
Jest jeden klawy Kadżit w TESO, nazywa się C'lyde Szumowina.

Powiem tak, chrzanić już całą tą otoczkę i hype - miejmy to za sobą, nazwijmy to spin-offem i będzie całkiem OK. Bo ma to coś mankamenty jako gra Elder Scrolls i jako MMO, ale ostatecznie dochodzę do wniosku, że mógłbym przy tym przesiedzieć te parę godzin od czasu do czasu - więc dla kogoś, kto te parę godzin ma, to nie jest aż taka zła opcja. Zagorzali fani MMO mają i tak swoje ulubione topowe czasozjadacze, zagorzali fani Elder Scrolls i tak wiedzą co robić (i nie liczą na ambitne twory w serii, never more), za to jak odpuścić trochę, to można przeżyć.

Lore zdeptane? W chuj.
Nazywanie Skyrima z wielką mapą i minimalnie uproszczonym gameplayem i randomami (graczami) pałętającymi się pod nogami MMO? No słabo.

A z drugiej strony, jakby zrobili FPSa w realiach Elder Scrolls z dwemerowymi karabinami, to też bym w przypływie niewybredności zagrał.

tl; dr - <shrug><wink>

(click to show/hide)
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2014, 22:34:49 pm wysłana przez GuRt »
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 10, 2014, 00:10:45 am »
nie wiem, dla mnie ci pałętający się gracze zabijają resztki klimatu, bo tak by może szło przeżyć, zwłaszcza, że gra traktuje siebie poważniej niż powinna. I pograć kilka godzin by było można.. gdybyś nie płacił za to miesięcznego haraczu. Jak będzie wreszcie P2W to ok, mozna sie pobawic, ale poki co szkoda kasy, już jeden TORtanic był.

tak rzecze mój informator.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 10, 2014, 00:17:24 am »
Ja się zastanawiam jak będzie wyglądać współpraca z innymi graczami? Standardowe party i nic więcej, czy może raidy? Jakieś instancy? PVP?

Bo jak na razie to wszędzie ogólniki pt. "możesz robić fajne postacie".

Jakiś limit levelów? End Game content? Crafting, gildie?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 10, 2014, 09:13:42 am »
żeby robić takie rzeczy trza dobić do endgame, a mój informator nie dość, że nie ma serca do nudnego grindu i to w takiej kretyńskiej otoczce jak ta infiltracja, to jewszcze już dwa razy gra mu się wysypała because fuck you i pozwalała się zalogować dopiero po restarcie serwera.

Na pewno są instancje, bo już na początku masz je na ostatnich etapach tworzenia postaci, bo gra przechodzi z trybu mmo do trybu singiel.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 10, 2014, 15:07:04 pm »
Na tyle ile grałem Szumowiną, to mógłbym cały czas udawać, że to single player, a randomy to tylko dodają takiego uroku, że tak jakby NPC się niby ruszają po chaotycznych ścieżkach i napieprzają moby.

Craftowanie jest na bank. Łapanie dusz też (ale kryształki puste to mi jeszcze w łapy nie wpadły). To jest po prostu Skyrim na dużej mapie. Jak obniżyłem swoje oczekiwania do minimum, to ostatecznie nie jest mi z tym tak źle - no bo kto by w końcu nie chciał interaktywnej mapy Tamriel.

Nie wydaje mi się, żeby to odniosło wielki sukces jako MMO czy jako RPG spod szyldu TES, ale na pewno nie jest spieprzone na tyle, żeby nie dało się grać. Tyle że naprawdę nie można niewiadomoczego od TESO wymagać i dopiero wtedy jest OK, niezobowiązująco można pyknąć - ale nie wiem, czy sobie zasłużyli na aż taką taryfę ulgową i wyrozumiałość (that's the main problem, I guess). Na pewno mają wpierdol za voice acting, ale to akurat kwestia na punkcie której jestem wyczulony. Konkretnie to chodzi o Kadżitów. Nie wiem, od kiedy Kadżit to Rosjanin, ale taki dostali akcent w głosie. Not cool.

Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 28, 2014, 00:00:17 am »
W ten weekend kolejna szansa, żeby zagrać w betę TES:O. Akcja jest pod szyldem "zaproście znajomych" - więc każdy kto uczestniczył wcześniej, dostał kolejny klucz, żeby komuś przekazać. Mam na zbyciu dwa, tak się składa (jeden od prof. Konopki, drugi od doc. Gawdzika).

Każdy, kto weźmie udział w tym wydarzeniu, otrzyma na pamiątkę w grze żywy przedmiot kosmetyczny ("vanity pet", co za określenie) - pierdoloną małpę. Tak, małpę. Może wpierdala banany, może rozmawia za nas z orkami, może jest jak czapka w TF2.

Nie obchodzi mnie ani małpa, ani TES:O, ale jak ktoś chce się osobiście przekonać, to udzielę kluczyków.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 28, 2014, 15:35:29 pm »
Nie trzeba było uczestniczyć by otrzymać kod dla przyjaciela. Jeżeli GuRtowe kody się skończyły, w co wątpię... to też mam na zbyciu.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 28, 2014, 17:32:17 pm »
moje anonimowe źródło też pewno ma, ale ie poleca

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 28, 2014, 20:50:11 pm »
moje anonimowe źródło

15 lutego zdjęli NDA dla wszystkich, yo.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 28, 2014, 21:36:30 pm »
ale woli pozostać anonimowe, nie jest tak cenionym specjalistą jak prof. Konopka i nie chce ryzykowac żadnych konsekwencji za wcześniejsze przecieki przed zdjęciem NDA

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 28, 2014, 22:25:16 pm »
Ogólnie ten TES:O to się zapowiada na taki Skyrim multiplayer, ciekawy jestem co z tego wypali.

Nie interesowałem się ostatnio jak będą wyglądały opłaty za grę, a że szkoda mi kasy, to pewnie jak ktoś spiraci jakiś darmowy prywatny serwer to pogram. Jak to będzie? Abonament miesięczny/free to play/pay to win ??


Widziałem trochę filmików na youtube z bety, a że skyrim mi się podobał, to pewnie i TES:O będzie grywalne.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 28, 2014, 22:46:32 pm »
abonament. I ja jakos sie nie umiem do tego przekonac, juz skyrim nie był zbyt ładny, ale to jest szpetne. I ci biegający i skaczący dookoła ludzie, geez.. najgorsze wspomnienia z wowa odżyły, łącznie z grindem i bezsensownymi zadaniami

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 28, 2014, 22:50:20 pm »
Cytuj
najgorsze wspomnienia z wowa odżyły
Biorąc pod uwagę, że napisałeś to ty, a nie nikt inny to wcale nie jestem zdziwiony, ale pamiętaj mimo wszystko, że WoW to nadal najpopularniejsza gra mmo na świecie :P

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 28, 2014, 22:55:21 pm »
nadinterpretujesz, mówię tylko o czynnikach 'klimatobójczych" ;p jako gra jest ok, ale ciężko mówić o klimacie jak widzisz te dziwne nicki, wszędobylskie skakanie i tak dalej.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 28, 2014, 23:01:22 pm »
Ale przecież to jest w każdej grze :D Większość Xardasów493857329852 i Zdzisiów123456 trolluje i skacze gdzie popadnie :P


Podstawowa zasada - chcesz klimatu, nie graj w mmo :P

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia