Autor Wątek: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online  (Przeczytany 16965 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 08, 2014, 17:08:31 pm »
biorąc pod uwagę,że zeszła już 8 lat temu oblivionem, trochę mnie to zdanie ubawiło :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

KrzysheK

  • Wiadomości: 76
  • XI
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 08, 2014, 17:34:58 pm »
biorąc pod uwagę,że zeszła już 8 lat temu oblivionem, trochę mnie to zdanie ubawiło :P
Nie tknąłem Morrowinda, Obliviona nawet kijem nie chcę. Skyrima zagrałem bo graficzka ładna i mody z laskami przypadły mi do gustu :) Więc dla mnie nie jest ono zabawne :D
Królewski Rzemieślnik

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 08, 2014, 18:22:36 pm »
Akurat Morrek brak nowoczesnej grafiki nadrabia całą resztą.
P.A 65%

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 08, 2014, 21:34:22 pm »
Nie tknąłem Morrowinda, Obliviona nawet kijem nie chcę. Skyrima zagrałem bo graficzka ładna i mody z laskami przypadły mi do gustu :)
Nie chcę cię od razu wrzucać do wora z rakiem, ale chyba mniej więcej to miał Sent na myśli.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 08, 2014, 21:51:26 pm »
Na onecie macie recenzję, co prawda mocno podkolorowana, ale coś tam zawsze da się wyczytać.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 08, 2014, 21:56:53 pm »
Chcesz, żeby ludzie się porzygali? Ledwo przetrwałem pół tego tekstu. Widać, że nie bez powodu uchylili NDA dla redaktora z onetu. Dajcie spokój.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

KrzysheK

  • Wiadomości: 76
  • XI
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 09, 2014, 00:12:39 am »
Ja przebrnąłem przez tą recenzję... I zastanawiam się jak szybko gracze znajdą i zlinczują autora tekstu za te brednie łącznie z tezą że TES wniósł do RPG najwięcej evah...
Królewski Rzemieślnik

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 09, 2014, 10:36:44 am »
biorąc pod uwagę, że CDA* nadal wychodzi, raczej przeżyje.

*najnowszy kwiatek - do tej pory redaktorom bardzo podobał się War Thunder, czy to  newsach czt zapowiedziach.. póki regularnie nie zaczęły się pojawiać reklamy konkurencyjnego World of Tanks/Warplanes
Więcej tutaj: http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=242054
i tutaj: http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/97515-recka-war-thundera-w-cd-action/page-3

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 09, 2014, 14:39:07 pm »
Okurde, ten wielki napis na drugiej stronie zapowiedzi War Thunder: "W STARCIU GIEREK O SAMOLOTACH DLA MNIE WYGRYWA WORLD OF AIRPLANES". 3/10, subtelne.

Więc El General Magnifico nie żartował? CD-Action już od wielu lat się sprzedaje? No cóż, i tak od dawna pokutuje przekonanie, że CD-A kupuje się co najwyżej dla gierek na płycie.

(click to show/hide)

Ale wracając do tematu: gdzieś już widziałem screeny albo filmiki z TESO. HUD wyglądał na żywcem skopiowany ze Skyrima, tak samo drętwy system walki. Hurra. Przykro mi, ale nie pamiętam, gdzie je widziałem. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś dodał trochę mediów (obrazków, filmików) z bety...

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 09, 2014, 15:05:47 pm »
uprzejmy informator raczył odpowiedzieć na twoje pytania i mówi, że w tej grze wszystko jest drętwe i żywcem skopiowane ze skyrima, gdyby nie kupa biegających jak kurczaki bez głowy innych graczy to byś nie rozróżnił. Jest to podobno szczególnie zabawne, gdy dostajesz zadanie "zinfiltruj obóz bandytów przebrany za jednego z nich" a w obozie same trupy i dziesięciu graczy czekających na respa, atakujących NPCów gdy tylko się odrodzą.
A, za to informator mówi, że zgrabnie i wyczerpująco wyjaśniono ewentualne wątpliwości na temat sensowności sojuszu nordów, dunmerów i aragonian - 'do niedawnamy dunmmerzy trzymalismy aragonian jako niewolnikow, ale dzis wszyscy jestesmy przyjaciółmi' koniec cytatu. Potem podobno jeszcze leci zdanie o tym, że nordowie to siła, dunmerzy inteligencja a jaszczurki to serce, a ci drudzy doceniają tych trzecich. Na tysiąc lat przed "morrowindem" gdzie raczej nikt nie pała miłością do podras.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 09, 2014, 17:17:53 pm »
Właśnie, jaki tam timeline jest?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 09, 2014, 17:29:39 pm »
1000 lat przed Areną bodaj.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 09, 2014, 17:42:34 pm »
Haha, widzę strzał w stope następny. Gro ludzi grających w WoWa jara się faktem, że mogą odwiedzić lokacje znane z poprzednich gier, zobaczyć jak się rozwinęła historia. Albo spotkać postacie z poprzednich gier właśnie.

A tutaj prequel, haha. Jeśli ta gra pociągnie dalej, to jestem pewien, że lore będzie całkowicie zdewastowane i książkami z Daggerfalla i wyżej, będzie można dupę wycierać conajwyżej.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 09, 2014, 18:02:58 pm »
no tutaj jest faktycznie komedia bo będziesz mógł odwiedzić lokacje znane z poprzednich gier by zobaczyć jak wyglądały zanim była historia lub spotkać postacie zanim spotkałeś je w grze (dunmerowie wyznają trybunał, pomyśl jak zabawny będzie raid na clockwork city albo vivec)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Zapisy do beta testów The Elder Scrolls: Online
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 09, 2014, 20:21:18 pm »
PISZE SIĘ "GROS".

Czyli faktycznie akcja toczy się na długo nawet przed tym, jak któryś bohater odnalazł Mantellę i umożliwił Cesarstwu podbój reszty Tamriel za pomocą Numidium? Bo dla mnie już Daggerfall to prehistoria. To musi być naprawdę ostro cofnięty do przeszłości prequel.

A czy Informator zinfiltrował już Elsewhyre? Czy ponad 95% Khajiitów kierowanych przez graczy ma głupie imiona w stylu "Kotecek", czy odrobinę mniej? Bo jeśli ta garstka normalnie nazwanych PC istnieje, to może nawet odpalę betę i popatrzę.

I rozumiem, że pradawne Cyrodiil już jest porośnięte dżunglą, tak? Czy może błąd w transkrypcji z Obliviona obowiązuje nadal? Bo już nie pamiętam.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')