Autor Wątek: Twórczość Trudi Canavan  (Przeczytany 5198 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KrzysheK

  • Wiadomości: 76
  • XI
Twórczość Trudi Canavan
« dnia: Listopad 07, 2013, 19:29:13 pm »
Trylogia Czarnego Maga, Trylogia Zdrajcy, Uczennica Maga, Era Pięciorga czy też Szepty dzieci mgły. Mieliście styczność z tą twórczością? Która podobała się Wam najbardziej a która okazała się dnem? A może nie są one tylko czarno-białe?
Królewski Rzemieślnik

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Twórczość Trudi Canavan
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 07, 2013, 20:12:34 pm »
zmieniłbym tytuł topicu, bo pisała ona jeszcze chociażby szereg książek SW. dupy nie urywały, ale i tak byly lepsze niż masa crapu w tym uniwersum

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Twórczość Trudi Canavan
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 07, 2013, 23:38:01 pm »
Mnie bardzo wciągnęła Trylogia Czarnego Maga, o ile dobrze piszę. Świat przedstawiony w tej książce był bardzo klimatyczny, aczkolwiek nie podobało mi się to, że...
(click to show/hide)
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

KrzysheK

  • Wiadomości: 76
  • XI
Odp: Twórczość Trudi Canavan
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2013, 19:19:29 pm »
zmieniłbym tytuł topicu, bo pisała ona jeszcze chociażby szereg książek SW. dupy nie urywały, ale i tak byly lepsze niż masa crapu w tym uniwersum
Cóż, nawet na swojej stronie nie wspomina prawie wcale o reszcie poza tym co wydano również w Polsce.

Mnie również najbardziej wciągnęła Trylogia Czarnego Maga. Były i zwroty akcji i wiele pytań na sam koniec, na które nie dano odpowiedzi. Kontynuacja była już bardzo... banalna. Uczennica Maga zaś daje odpowiedzi na pytania zostawione po Czarnym Magu.
Era Pięciorga jest chyba najsłabsza. Po przeczytaniu połowy 1go tomu "wiedziałem" co będzie na koniec.
Królewski Rzemieślnik

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Twórczość Trudi Canavan
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2013, 19:39:31 pm »
Cóż, nawet na swojej stronie nie wspomina prawie wcale o reszcie poza tym co wydano również w Polsce.

nvm, my bad, pomylilem nazwiska z inną babką która pisze wszystko dla wszystkich, od fantastyki w swoich uniwersach po SW chociażby, shame on me :x

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Twórczość Trudi Canavan
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2013, 00:00:58 am »
Przecież to właśnie Trudi pisała o Wielkim Mistrzu Gildii Magów Kradnącym Poradniki Użytkowania IRC - poprawcie mnie, jeśli się mylę
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.