Autor Wątek: Wampir: Maskarada - Sesja  (Przeczytany 31255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 29, 2013, 20:45:49 pm »
Wzruszyłem na to niechętnie ramionami i ruszyłem w stronę wskazanego mężczyzny, traktując dalej ghula jak powietrze. O wiele bardziej podobała mi się rola obserwatora, ale uznałem, że może przynajmniej wreszcie dowiem się czegoś godnego uwagi...
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 30, 2013, 21:21:57 pm »
Heike leniwie odwróciła głowę.
- Jeśli to dla ciebie przyjemność, to załóżmy, że ją masz - odparła powoli. Ghul przełknął ślinę. Chuda grdyka podskoczyła mu w górę i w dół. Miał wrażenie, że gangrelka wpatruje się nie tyle w jego twarz, co w gardło.
Milion Lat W Lochu

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 17, 2013, 12:16:21 pm »
Heike:
- Hkm... - ni to przełyka ślinę, ni to odchrząkuje - pan Strauss prosił, aby zamieniła z nim pani kilka słów. Prowadzić?

Nigel-Murray:
Dostrzegasz, jak w stronę Vincenta zmierza drugi kelner, ale widząc, że ten już idzie z innym ghulem, na chwile stoi z lekko skonfudowanym wyrazem twarzy, a po chwili wzrusza ramionami i udaje się w kierunku, z którego przyszedł.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 03, 2014, 00:10:43 am »
Vincent, Heike i Peter:
Kelnerzy prowadzą was do jednego ze stolików na uboczu. Siedzi przy nim żylasty mężczyzna w staromodnym fraku. Obcięty na łyso, nosi okrągłe, przyciemniane okulary i nie podnosi przykrytych nimi oczu znad pustego kieliszka, którym bawi się od niechcenia. Mija chwila dziwnej ciszy i kelnerzy bez słowa oddalają się w kierunku sali, wcześniej kłaniając się głęboko(a przynajmniej głębiej, niż sugerowałby protokół) siedzącemu mężczyźnie.
- Siadajcie proszę - mówi bezceremonialnym tonem, wciąż nie podnosząc wzroku.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 03, 2014, 12:39:09 pm »
Przyznam, że w tamtej chwili poczułem się jak bohater kolejnego hollywoodzkiego filmu o tajnych agentach, jakiegoś quasi-Bonda. Ale jednak przyłapałem się na tym, że sytuacja mnie co najmniej zaciekawiła, co mimo wszystko było rzadkim doznaniem na tamtym przyjęciu. Usiadłem więc, czekając na ruch tego łysola. Nie wiedziałem, o co chodzi, więc mimo wszystko wolałem, żeby on zrobił pierwszy ruch, abym wpierw poznał, w co w ogóle gramy.
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 03, 2014, 16:08:12 pm »
"matko, zaczyna się.." pomyślał Piter, jednak tuż przed tym zanim zdążył się odwrócić na pięcie i wyjść padła wreszcie ..prośba.. by usiadł. Oj odpłaci im kiedyś.
Tymczasem jednak na razie usiadł bez słowa czekając na rozwój wypadków.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 04, 2014, 21:08:08 pm »
Mężczyzna w końcu odkłada kieliszek i podnosi wzrok. Przez chwilę spod przyciemnych okularów dostrzegacie jego oczy: są ciemnozłote i bije od nich niewypowiedziana siła.
- Maximillian Strauss. Primogen klanu Tremere - robi znaczącą pauzę, jakby dawał wam chwilę na docenienie tego, co właśnie usłyszeliście - Wy nie musicie się przedstawiać. Wiem kim jesteście, dzieci. Dlatego was tutaj zaprosiłem.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 04, 2014, 21:30:07 pm »
primogen-srimogen-pomyślał Piter, ale jak przystało, na dźwięk nazwiska (które szczerze mówiąc bardziej kojarzyło mu się z kompozytorem z kraju jego przodków.. och, jak on pięknie grał!) opuścił nieznacznie dolną szczękę, spuścił wzrok i zaczął nerwowo, niby przypadkiem i niby dyskretnie w milczeniu prostować ubranie, jakby miał się nagle zaraz lepiej od tego zaprezentować. Niech się cieszy stary cap, niech ma tę swoją chwilę tryumfu, oto biedny szaraczek kaja się i denerwuje na widok "żywej" historii! Ciekawe tylko czego chce.. raczej nie dowiedział się o *tym*, gdyż inaczej zapewne odstawiłby większą szopkę, ze sceną, przemowami, reflektorami i pokazową egzekucją.. ciekawe..

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 06, 2014, 14:36:28 pm »
Pan Nigel-Murray stał i obserwował. Chłonał informacje. Zwracał uwagi na szczegóły. Nikt nie wie po co. I tak ich nie zapamięta.
Prawda?
Czas znaleźć następny kieliszek Vitae. Tego nigdy za wiele, a kto wie, może będzie trzeba zrobić zapasy?
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 08, 2014, 13:53:37 pm »
Strauss patrząc na milczenie orientuje się, że zrobił nawet silniejsze wrażenie, niż planował. Nie da się jednak wyczytać z jego twarzy, czy jest zadowolony z tego faktu czy nie.
- Wybaczcie tą atmosferę jak z taniej powieści płaszcza i szpady, ale zanim przejdziemy do sprawy, którą zamierzam z wami przedyskutować, chcę wam zadać jedno pytanie: Jaki waszym zdaniem jest główny cel Camarilli?
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 08, 2014, 17:22:50 pm »
Jak zwykle na początku tego typu znajomości, wolałem podchodzić do sprawy ostrożnie. Zwłaszcza, że ten facet usilnie próbował wyjść na tajemniczego. Nie chciałem mu w tym przeszkadzać, przynajmniej na razie.
- Stopniowe zwiększanie wpływów, wraz z jednoczesnym utrzymywaniem równowagi? - spytałem od niechcenia.
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 10, 2014, 20:39:59 pm »
Piter uśmiechnął się w duchu do siebie, gdyż znał go aż nazbyt dobrze i wiedział jakim jest bullshitem. Nie podobało mu się jednak to w którą stronę zmierza rozmowa. Postanowił jednak zagrać rolę klasowego prymusa, który wyrywa się z odpowiedzią
-Maskarada, pokojowa koegzystencja z ludźmi oraz zażegnanie konfliktów wewnątrz rodziny?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 30, 2014, 21:53:34 pm »
Strauss krzywi się słysząc ignorancję Vincenta, ale odpowiedź Petera przywraca mu wiarę w nowe generacje.
- Dokładnie. Z perspektywy stuleci ciągłych konfliktów z Sabatem i Anarchistami łatwo o tym zapomnieć, ale Camarilla powstała by dbać o interesy Rodziny i chronić ją przed światem śmiertelników. Dlatego kiedy książę i jego świata są zajęci podbojami, chciałbym was poprosić, moje dzieci, abyście pomogli utrzymać porządek na terenach, które obecnie - na to ostatnie słowo kładzie szczególny nacisk - należą do Camarilli.
To powiedziawszy zaplata dłonie przed sobą i oczekuje na waszą reakcję.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 30, 2014, 22:04:08 pm »
znalazł sobie, kurwa, krawężników pomyślał piter, choć w duszy nieco mu ulżyło. Może ostatecznie to dobra okazja, by zaczerpnąć nieco kontaktów, które mogą być dla niego uzyteczne.. zresztą i tak 'prośba' jest nią zapewne tylko z nazwy
-na czym miałoby polegać nasze 'utrzymywanie porządku'?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 30, 2014, 23:33:20 pm »
Taak, wolałem się z początku nie wychylać. Rzuciłem te słowa kompletnie bezrefleksyjnie, fakt, ale na źle to nie wyszło. Zawsze lubię, kiedy z początku ktoś inny przejmie inicjatywę i zacznie błyszczeć. Im mniej uwagi na starcie, tym więcej spokoju i możliwości. A Strauss, przyznam, nie przypadł mi specjalnie do gustu.
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-