Autor Wątek: Wampir: Maskarada - Sesja  (Przeczytany 31573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 31, 2014, 19:28:25 pm »
- Pierwsze zadanie nie jest zbyt skomplikowane... Mamy w mieście seryjnego zabójcę. Dołożyliśmy wszelkich starań, by policja nie połączyła jeszcze ostatnich kilku morderstw, ale jeśli wierzyć naszym ghulom, nie ma żadnych wątpliwości - napił się z kieliszka i spojrzał na wasze twarze, jakby sprawdzał czy słuchacie - wasze zadanie polegałoby na zorientowaniu się, czy nie jest nim żaden ze Spokrewnionych albo innych stworzeń, o których istnieniu nie chcielibyśmy informować świata. Jeśli to zwykły śmiertelnik, oczekuje mocnych dowodów tego faktu. Jeśli to Spokrewniony, albo coś innego, macie się upewnić, żeby policja nigdy go nie odnalazła.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 31, 2014, 20:39:43 pm »
-Rozumiem. Proszę wybaczyć mą śmiałość, ale nurtuje mnie jeden problem - jeśli to spokrewniony, "uspokojenie go" może nie być takie łatwe, osoba mojego pokroju walczy raczej słowem i wiedzą niż bronią.. o ile nie dostanie odpowiednich materiałów, które nie są niestety powszechnie dostępne. Możemy liczyć na jakiekolwiek wsparcie?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 31, 2014, 20:56:39 pm »
- Wolelibyśmy, żebyście rozwiązali problem we własnym zakresie - niekoniecznie siłowo. Ale jeśli zadanie was przerośnie, to oczywiście użyjemy wszystkich niezbędnych środków by doprowadzić sprawę do końca. Niemniej, nie wybrałem was przypadkowo i wierzę w wasze kompetencje. Poza tym dołączy do was jeszcze jedna osoba, a w ramach gestu dobrej woli, miejscowa społeczność Nosferatu zgodziła się udzielać ograniczonej pomocy w operacjach Camarilli, co bez wątpienia bardzo ułatwi nam życie.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 31, 2014, 21:08:54 pm »
a niech cię, suczysynu
-czyli jeśli jest jednym z nas, mamy go przekonać by nie zabijał i nie narażał maskarady, a jeśli się to nie uda, upewnić się że nikt już nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie. Gdzie mamy zacząć, na jakie ofiary poluje?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 31, 2014, 23:09:37 pm »
Heike, dotąd stojąca w milczeniu, dopiero teraz zdecydowała się zająć krzesło naprzeciw łysola. Jego spojrzenie sprawiało, że jeżyły jej się włoski na karku. Rozszerzyła nozdrza. Baldessarini. Nie znosiła tego zapachu.
- Zacznijmy też od tego, czy aby na pewno jest to "pan", nie "pani" - wpadła Peterowi w słowo. - Zresztą, każdy punkt zaczepienia będzie przydatny. Też chętnie usłyszę dwa słowa o ostatnich ofiarach i przyczynach zgonu, nie śledziłam ostatnich doniesień kryminalnych - dodała z przekąsem.
Milion Lat W Lochu

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 31, 2014, 23:24:26 pm »
 - HMPH! - wydobył z siebie Pan Nigel-Murray, w odgłosie chrząknięciowo-słownym i zaczął szukać ghula z kieliszkiem vitae.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 02, 2014, 12:48:49 pm »
- Nie zagłębiałem się w detale, ale moi ludzie sugerują, że jego modus operandi to młode, bezdzietne pary. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy na terenie Downtown zaginęło siedem takowych, a zwłoki jednej zostały niedawno odkryte przez policje - odruchowo poprawił okulary - dlatego myślę, że warto zacząć od sprawdzenia, co wie policja. Zdobycie numeru sprawy na pewno by pomogło.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 03, 2014, 21:01:32 pm »
zapewne niewiele, biorąc pod uwagę, że nie wpadli nawet by skojarzyć kilka morderstw.. -pomyślał Piter, ale nie powiedział tego na głos. Podpadanie w tym momencie nie było najmądrzejsze. Niech uzna za nieszkodliwego prymusa, to się opłaci.
-Cóż, w takim razie to byłoby chyba wszystko -powiedział już na głos, choć nie miał pojęcia jak mieliby trzymać na oku wszystkie bezdzietne pary w LA- Czy rodzina dysponuje jakimś kontaktem, który ułatwiłby nam infiltrację policji?

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 04, 2014, 14:32:37 pm »
Strauss waha się przez chwilę.
- Mógłbym was oszukać, i powiedzieć, że nie dysponujemy takimi kontaktami, ale powiem wprost: Chętnie zobaczę, jak sami poradzicie sobie z tym problemem. Poza tym, to mało prawdopodobne, ale jeśli moja ocena waszych umiejętności była błędna, to wolałbym nie ryzykować spalenia kontaktu w ważnej instytucji.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 04, 2014, 18:57:34 pm »
Egzaminator się, kurwa, znalazł - pomyślała Heike, jednocześnie przyglądając się spod oka pozostałym. Gadatliwego toreadora gdzieś już wcześniej widziała, pozostali byli jej zupełnie nieznani. Szajbus może sprawiać niejakie kłopoty. Oni zawsze sprawiają.
- Wystarczy - uśmiechnęła się, miała nadzieję, uprzejmie. - Postaramy się nie zawieść. Mniemam, że powinniśmy zabrać się do sprawy niezwłocznie?
Milion Lat W Lochu

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 04, 2014, 20:52:48 pm »
Piter czekał grzecznie na odpowiedź

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 07, 2014, 10:07:39 am »
- Może nie niezwłocznie, w końcu nieelegancko byłoby wyjść w trakcie balu, ale sprawą trzeba się zająć tak szybko, jak to możliwe - Strauss podnosi pusty kieliszek i gestem przywołuje ghula, który podaje mu kolejny, tym razem pełny - a teraz pozwólcie - chciałbym spędzić resztę tego wieczora w towarzystwie własnych myśli.

*jeśli chcecie coś jeszcze zrobić w trakcie balu, to ostatnia okazja*
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 07, 2014, 17:21:56 pm »
Piter skłania się zgodnie z etykietą, po czym odchodzi. Na tyle daleko, by staruch mógł siedzieć z "własnymi myślami", ale na tyle blisko, by zaczepić jeszcze te kule u nogi by omówić gdzie się spotkają następnego wieczora. Trza to szybko załatwić, a przy okazji, załatwić nieco swoich spraw.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2014, 17:23:41 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 09, 2014, 00:48:59 am »
Wzruszyłem ramionami. Nie miałem najmniejszej ochoty dalej deliberować z tamtym kolesiem z przerostem ego - to byłoby bezcelowe, gdyż z pewnego doświadczenia wiedziałem, że raczej nie dowiem się od niego więcej. Postanowiłem pokręcić się tu i ówdzie, może kogoś poznać, w każdym razie wolałem poczekać na jakiś zdecydowany ruch, czasem pośpiech bywa szkodliwy, zwłaszcza gdy nie zna się zbyt dobrze terenu.
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Wampir: Maskarada - Sesja
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 11, 2014, 16:29:01 pm »
- Cóż, panowie - odezwała się Heike, gdy oddalili się od Straussa na stosowną odległość. - Żadne z nas nie będzie zapewne udawać, że ta przymusowa współpraca jest szczytem marzeń, ale pan każe, sługa musi. Zabierzmy się do sprawy jak najszybciej. Jakieś propozycje? - spytała, równocześnie porywając kolejny kieliszek z tacy sunącego bezszelestnie ghula i od niechcenia polując wzrokiem na typa w czarnej koszuli, porzuconego na kanapie w połowie konwersacji.
Milion Lat W Lochu