Ankieta

Czy chciałbyś wziąć udział w lidze pojedynków na wiedzę z Wiedźminów?

Chętnie wezmę udział
9 (52.9%)
Raczej wezmę udział
5 (29.4%)
Nie wezmę udziału
3 (17.6%)

Głosów w sumie: 17

Głosowanie skończone: Październik 20, 2013, 20:11:45 pm

Autor Wątek: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin  (Przeczytany 15194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 20, 2013, 18:07:33 pm »
Zrobi się.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 21, 2013, 13:06:57 pm »
Kto na wszechpotężnego Innosa był na tyle inteligientny żeby książki i opowiadania wrzucić w jedno kategorie?

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 21, 2013, 23:44:04 pm »
To można jeszcze dopracować, aczkolwiek opowiadania zawarte są w tomach Ostatnie życzenie i Miecz przeznaczenia, które tak czy siak wypada przeczytać przed rozpoczęciem właściwej Sagi.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 21, 2013, 23:51:17 pm »
Jest jakiś racjonalny powód, by nie wrzucać ich w jedną kategorię?
Milion Lat W Lochu

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 21, 2013, 23:58:26 pm »
A istnieje racjonalny powód, dla którego jeszcze się nie zapisałaś? :D
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 22, 2013, 00:14:46 am »
Tylko jeden - zastanawiam się, czy mam ochotę dać się zmasakrować w kategorii gier :D
Milion Lat W Lochu

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 22, 2013, 06:23:53 am »
Podbijam.

Mam tą samą obawę co Barn.

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 22, 2013, 12:18:18 pm »
Cytat: Barneyek
Jest jakiś racjonalny powód, by nie wrzucać ich w jedną kategorię?

Chociażby taki, że jedna książka zawiera wincy materiału na pytania niż obie gry.

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 22, 2013, 12:45:43 pm »
Ale opowiadania i saga chyba nie zawierają w sobie sprzecznych informacji?
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 22, 2013, 12:58:40 pm »
Chociażby taki, że jedna książka zawiera wincy materiału na pytania niż obie gry.

I tak wolałbym pytania z książek.

Ale opowiadania i saga chyba nie zawierają w sobie sprzecznych informacji?

Nie, w stosunku do siebie na wzajem nie zawierają.

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 22, 2013, 13:01:54 pm »
Cytuj
Ale opowiadania i saga chyba nie zawierają w sobie sprzecznych informacji?

Nie, w stosunku do siebie na wzajem nie zawierają.

O to mi właśnie chodziło w odpowiedzi na wątpliwości Surma - nie ma powodu, by opowiadania i sagę traktować jako osobne kategorie.
Milion Lat W Lochu

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 22, 2013, 13:18:09 pm »
Cytat: Barneyek
Cytuj
Ale opowiadania i saga chyba nie zawierają w sobie sprzecznych informacji?

Nie, w stosunku do siebie na wzajem nie zawierają.

O to mi właśnie chodziło w odpowiedzi na wątpliwości Surma - nie ma powodu, by opowiadania i sagę traktować jako osobne kategorie.

Idąc Waszym tropem myślenia W1 i W2 też można zamknąć w jednej kategorii, chodziło mi o to by ułatwić sprawę walczącym. Widząc Kat. Wieża Jaskółki, zawodnik może skupić uwagę na jednej książce, zamiast na kilku.

Skellen

  • Wiadomości: 206
Odp: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 22, 2013, 13:23:52 pm »
Ale np. Wieża Jaskółki jest ściśle powiązana z tym co przed i po, więc nie widzę problemu.

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 22, 2013, 15:48:00 pm »
To ma być liga czy turniej?

Jeżeli liga to dlaczego ma być ograniczona ilość uczestników, co przeszkadza w tym, żeby ktoś wpadł od czasu do czasu i miałby ochotę stoczyć walkę, bo ja np. nie mam zwyczaju przesiadywania na ircu i nie chciałbym znowu wysłuchiwać biadolenia - musisz stoczyć wszystkie walki itd.

Pomysł z remisami jest śmieszny, a to że widzimisie sędziego ma decydować o wygranej czy remisie jest jeszcze bardziej śmieszne.
 
Jeżeli ta liga by wypaliła chętniej bym wziął udział w turnieju, w którym raczej wiedza niż przesiadywanie godzinami na czacie wyłoniło by zwycięzcę.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 22, 2013, 17:29:02 pm »
Jeżeli liga to dlaczego ma być ograniczona ilość uczestników, co przeszkadza w tym, żeby ktoś wpadł od czasu do czasu i miałby ochotę stoczyć walkę, bo ja np. nie mam zwyczaju przesiadywania na ircu i nie chciałbym znowu wysłuchiwać biadolenia - musisz stoczyć wszystkie walki itd.
dziwne fochy królestwa. Niezrozumiałe tym bardziej, że jedynymi osobami które kantowały na 'podziemnych' zasadach było królestwo, ale co ja tam wiem. Następna będzie na naszych by się nie czuli zbyt pewnie C:<

Cytuj
Pomysł z remisami jest śmieszny, a to że widzimisie sędziego ma decydować o wygranej czy remisie jest jeszcze bardziej śmieszne.
to już podbiłem w 'zamkniętych' ustaleniach, będzie jeden z góry określony próg kiedy jest remis albo remisów nie będzie w ogóle.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!