Ankieta

Czy chciałbyś wziąć udział w lidze pojedynków na wiedzę z Wiedźminów?

Chętnie wezmę udział
9 (52.9%)
Raczej wezmę udział
5 (29.4%)
Nie wezmę udziału
3 (17.6%)

Głosów w sumie: 17

Głosowanie skończone: Październik 20, 2013, 20:11:45 pm

Autor Wątek: [sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin  (Przeczytany 15167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klimek

  • Wiadomości: 275
[sonda] Liga pojedynków - Wiedźmin
« dnia: Październik 13, 2013, 20:08:43 pm »
Jako, że jesteśmy już fanklubem RPG a nie tylko Gothica, to co powiecie na event pojedynkowy z gier Wiedźmin i Wiedźmin 2? Zasady identyczne jak przy pojedynkach z wiedzy o Gothicu, jednakże pytania będą dotyczyć Wiedźminów.

Proponuję system ligowy, czyli każdy z każdym o dowolnej porze dnia i nocy. Oczywiście przed wystartowaniem ligi obowiązkiem będzie zapisać się do niej oraz opłacić wpisowe. System "można dołączyć o dowolnej porze i stoczyć tyle walk na ile starczy nam sił" wykluczam kategorycznie i nie podchodzi to pod żadną dyskusję.

Co sądzicie na ten temat? Wzięlibyście udział w takim evencie? Zawsze to coś nowego niż Gothic i znana na pamięć połowa pytań. ;P
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2013, 22:34:31 pm wysłana przez Testoviron »
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2013, 20:10:59 pm »
No ile razy była o tym mowa?
Ja bardzo chętnie. Ale tylko z pierwszej części.

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2013, 20:16:00 pm »
Cytuj
Ja bardzo chętnie. Ale tylko z pierwszej części.

Coś czułem, że zbyt długo się nie nacieszymy walczeniem bez czegoś w stylu "G3?" na początku. ^^

Zgłaszam się. Jeśli sędziowie mają wskakiwać do osobnej skrzyni, to na sędziego. Jeśli nie - to... po prostu się zgłaszam.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Murtag

  • Wiadomości: 247
Odp: Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 13, 2013, 20:31:52 pm »
Zastanówcie się, czy nie warto do tematyki pojedynków dołączyć serii Sapkowskiego (np kategorie W1, W2, książka).
Jak najbardziej popieram inicjatywę, chociaż sam raczej nie wezmę udziału. Poczekam aż ktoś zaproponuje ligę pojedynków z serii, z którą miałem więcej do czynienia.

Edit: źle zaznaczyłem opcję w ankiecie, błędnie zakładając, że środkowa opcja to "jestem za, ale nie wiem czy startuję". Wybaczcie.  :-[
« Ostatnia zmiana: Październik 13, 2013, 20:45:22 pm wysłana przez Murtag »

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 13, 2013, 20:40:02 pm »
Biorę udział choć pewnie z W1 będę lamil. Popieram tez Murtaga o dołączenie do tego pytań z książek.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 13, 2013, 20:51:18 pm »
Cytat: Murtag
Zastanówcie się, czy nie warto do tematyki pojedynków dołączyć serii Sapkowskiego (np kategorie W1, W2, książka).
Myślę, że najlepiej będzie ograniczyć się do samych gier, w końcu to fanklub RPG a nie książek ;D
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 13, 2013, 21:00:26 pm »
Myślę, że najlepiej będzie ograniczyć się do samych gier, w końcu to fanklub RPG a nie książek ;D
Ja słyszałem, ze to tez forum fantasy, ale możliwe, ze źle słyszałem.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 13, 2013, 21:03:07 pm »
bardzo chętnie, czy to z jedynki, czy to z dwójki, czy to z książek (o ile będzie też taka kategoria)
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 13, 2013, 21:06:20 pm »
fantasy, więc jak chcecie, to książki też. To już wasza zawodników wola.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 13, 2013, 21:32:49 pm »
A ja wyjątkowo odpadam. Jak zawsze chętnie do pojedynków, tak w przypadku Wieśka zbyt słabo znam uniwersum by brać udział. Może w przyszłości, gdy już przejdę wszystkie gry.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 13, 2013, 21:33:04 pm »
Książki to już moim zdaniem przesada.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 13, 2013, 21:35:48 pm »
Książki to już moim zdaniem przesada.
To może tak jak kiedyś z G3, ze zawodnicy mogą wybrać czy chcą dostawać pytania z książek?
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 13, 2013, 21:58:43 pm »
Cytat: Nederland
Książki to już moim zdaniem przesada.

A gdzie tam, szczególnie że wiele motywów w grach jest z książek zerżniętych ze zmiano paru faktów.

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 13, 2013, 22:03:07 pm »
wiesz, obie części gry (i trzecia, która jeszcze nie wyszła) bazują na sadzę wiedźmińskiej, a ta bazuje na opowiadaniach wiedźmińskich (tomy "ostatnie życzenie" i "miecz przeznaczenia" i coś jeszcze bodajże), więc nie widzę przeciwwskazań by pojawiły się także pytania o treść książek
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Ringil

  • Wiadomości: 33
Odp: Liga pojedynków - Wiedźmin
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 13, 2013, 22:22:37 pm »
O ile jestem w stanie wyobrazić sobie takiego Kasslera, który chłonie każdy pixel w Goticzkach, to wątpię, by ktoś miał ochotę śledzić poczynania Wiedźmina na zarysowanej w paincie mapce.