Autor Wątek: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny  (Przeczytany 27762 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« dnia: Październik 01, 2013, 12:56:23 pm »

Przesłuchania czas zacząć ;)
Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny to znany większości starszych zakonników temat służący do tego, byśmy mogli dowiedzieć się czegoś więcej o sobie nawzajem.

Regulamin:
1)   Koordynatorami tematu są: inverse, Lowcap, Barneyek, odpowiedzialni za łapankę naprzemienne typowanie osób z poszczególnych zakonów, które zgodzą się zasiąść na Krzesełku Prawdy.
2)   Każdy członek ŚP może takiej osobie zadać do 20 pytań. Uprasza się o umiar i nieprzeginanie oraz stosowanie się do ogólnego regulaminu forum.
3)   Staramy się nie powtarzać niepotrzebnie pytań.
4)   Jeśli jest ktoś, kogo szczególnie chętnie chcielibyście „odpytać” w tym temacie, można zgłosić kandydaturę na PW koordynatorowi z odpowiedniego zakonu.
5)   Można, rzecz jasna, zgłosić własną kandydaturę.
6)   Zmiana osoby odpytywanej następuje po upływie tygodnia ciszy w temacie.

Lista osób przepytanych:

Kassler - posty 1-7
Testoviron - posty 8-34
Elrath - posty 35-42
Pola - posty 43-55
Blady - posty 56-63
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2014, 15:24:09 pm wysłana przez Barneyek »
Milion Lat W Lochu

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2013, 12:58:19 pm »
Pierwszym kandydatem na nasze gorące krzesełko został Kassler, pozwolę więc sobie bez zbędnych ceregieli zacząć :)

1.   Cześć, Taris  ;D
2.   Czego oczekiwałeś po przystąpieniu do ŚP? Na ile członkostwo w nim spełniło te oczekiwania?
3.   Czy masz rodzeństwo? Starsze, młodsze?
4.   Z jakim zawodem/dziedziną wiążesz swoją przyszłość?
5.   Bohater Twojego dzieciństwa to…?
6.   Gdybyś miał możliwość przenieść się w czasie i obejrzeć jedno historyczne wydarzenie, co by to było?
7.   Uprawiasz jakieś sporty?
8.   Gdybyś był producentem filmowym, jaką książkę najbardziej chciałbyś zekranizować?
9.   Czy są jakieś osoby w ŚP, które chciałbyś spotkać w realu?
10.   Jakie masz odczucia odnośnie przenosin z GS – była to dobra decyzja? Jak oceniasz przyszłość RPG Center?

Miłego odpowiadania  :)
Milion Lat W Lochu

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2013, 18:28:30 pm »
1. Dlaczego na nowym foro nie wróciłeś do nicku Taris, mimo że wszyscy wiedzą że to Ty?
2. Dlaczego mimo że mówiłeś Łazarzowi, że do nas dołączysz nie zrobiłeś tego?
3. Dlaczego się nie przyznasz kim jesteś?

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2013, 19:32:58 pm »
Hallo, hallo. Ave. Dobry. Witam :)

Cytat: Barneyek
1.   Cześć, Taris  ;D
Szczerze mówiąc spodziewałem się pytań tego typu :D Powitać! Trwóżcie się ;]
Cytat: Barneyek
2.   Czego oczekiwałeś po przystąpieniu do ŚP? Na ile członkostwo w nim spełniło te oczekiwania?
Jak tylko zaznajomiłem się z funkcjonowaniem fanklubu, od razu chciałem dokonać czegoś fajnego, wziąć udział w tworzeniu lore, sprawdzić swój talent literacki. Narzędzia same pchały mi się do rąk. Nie minęło parę miesięcy, a wszystkie te oczekiwania zostały spełnione i to ze swoistą nadpłatą. Sprawdziła się pewna liczba moich pomysłów. Wygrałem kilka konkursów. Jestem jak najbardziej zadowolony z członkostwa.
Cytat: Barneyek
3.   Czy masz rodzeństwo? Starsze, młodsze?
Jedną, starszą siostrę. I to mi w zasadzie wystarczy.
Cytat: Barneyek
4.   Z jakim zawodem/dziedziną wiążesz swoją przyszłość?
Najpewniej będzie to coś zahaczające i o chemię i o biologię. Najpewniej - nie w tym kraju.
Cytat: Barneyek
5.   Bohater Twojego dzieciństwa to…?
Inspektor Gadżet :)
Cytat: Barneyek
6.   Gdybyś miał możliwość przenieść się w czasie i obejrzeć jedno historyczne wydarzenie, co by to było?
Bitwa w wąwozie Termopile.
Cytat: Barneyek
7.   Uprawiasz jakieś sporty?
Moją pasją jest tenis ziemny. Amatorsko - wędrówka leśna frywolna piesza łamane przez nordic walking.
Cytat: Barneyek
8.   Gdybyś był producentem filmowym, jaką książkę najbardziej chciałbyś zekranizować?
Żadną. Wymyśliłbym własny, oryginalny scenariusz. Ekranizacja literatury to nóż wbijany jej w plecy.
Cytat: Barneyek
9.   Czy są jakieś osoby w ŚP, które chciałbyś spotkać w realu?
Tak. Byliby to Lokos i xilk. Tego drugiego tawarisza przetestowałbym deszczologicznie =]
Cytat: Barneyek
10.   Jakie masz odczucia odnośnie przenosin z GS – była to dobra decyzja? Jak oceniasz przyszłość RPG Center?
Nowy site ma ogromny potencjał. Wiem, że za jego sterami stoją ludzie, którzy tego potencjału nie spieprzą. Wierzę, że uda nam się stworzyć coś konkurencyjnego w swojej dziedzinie. Po tym ponad miesiącu od przeprowadzki muszę stwierdzić, że była to bardzo dobra decyzja. Jakkolwiek mam pewien sentyment do Gothic Site, a przede wszystkim do tematyki tej strony, czyli Sagi Gothica. Miło, że np. w postaci pojedynków w pewnym sensie to przetrwało.

Cytat: Surmolex
1. Dlaczego na nowym foro nie wróciłeś do nicku Taris, mimo że wszyscy wiedzą że to Ty?
Daj spokój, Kassler to o wiele lepszy nick, niż nazwa star-warsowej planety. Chciałbyś się nazywać Taris? Bleh.
Cytat: Surmolex
2. Dlaczego mimo że mówiłeś Łazarzowi, że do nas dołączysz nie zrobiłeś tego?
Łazarz=Testoviron jak mniemam. Cóż, może po prostu Wasza oferta nie była tak dobra jak oferta Wielkiego Klasztoru? To moja wina, że mając do tego święte prawo wybrałem inaczej? Inna sprawa, że Klasztoro ma osoby, które potrafią człowieka przekonać :P
Cytat: Surmolex
3. Dlaczego się nie przyznasz kim jesteś?
Stracilibyście wiele ciekawych tematów do rozmowy. Nie zabiorę Wam tego.


Wielki Klasztor - Wtajemniczony

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 07, 2013, 21:40:33 pm »
1. Kogo z ŚP byś widział, jako następną osobę do przepytania w tym przeglądzie?
2. A kogo się spodziewasz, że zostanie wybrany?
3. To kiedy i gdzie to spotkanie? :D
4. Jak chcesz testować moje umiejętności, to mnie wcześniej uprzedź, muszę się przygotować do tego. Ok? ;)
5. Film, który byś polecił?
6. A animacja, na której według Ciebie, dobrze bawić się będzie zarówno dziecko, jak już ktoś dorosły to?
7. Masz jakiś ulubiony zespół/wykonawcę? Jeśli tak, to jakiego?
8. Rodzaj muzyki, której nie znosisz, nie ważne kto ją wykonuje?
9. Jak myślisz, czemu W7 nie wypytuje Cię tutaj o jakieś fakty, które powinien wiedzieć tylko Taris? :P
10. O co chciałbyś być zapytany w tym przeglądzie?
11. Jaka jest odpowiedź na powyższe pytanie? ;)
12. Uszereguj żywioły: ogień, woda, ziemia i powietrze. Podaj też klucz, według jakiego je uszeregowałeś ;)
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 08, 2013, 17:43:39 pm »
Cytat: xilk
1. Kogo z ŚP byś widział, jako następną osobę do przepytania w tym przeglądzie?
Byłby to Murtag ;]
Cytat: xilk
2. A kogo się spodziewasz, że zostanie wybrany?
A nie wiem, pewnie ktoś z Królestwa.
Cytat: xilk
3. To kiedy i gdzie to spotkanie? :D
W samo południe na głównej ulicy miasta, ew. pod Spodkiem co by nie było mainstreamowo ;p
Cytat: xilk
4. Jak chcesz testować moje umiejętności, to mnie wcześniej uprzedź, muszę się przygotować do tego. Ok? ;)
Nie mam pewności, że czegoś nie wykombinujesz i test będzie nieuczciwy :x
Cytat: xilk
5. Film, który byś polecił?
Der Untergang, "Upadek"
Cytat: xilk
6. A animacja, na której według Ciebie, dobrze bawić się będzie zarówno dziecko, jak już ktoś dorosły to?
Waham się między Shrekiem, a Epoką Lodowcową, część nie gra roli.
Cytat: xilk
7. Masz jakiś ulubiony zespół/wykonawcę? Jeśli tak, to jakiego?
Blink-182
Cytat: xilk
8. Rodzaj muzyki, której nie znosisz, nie ważne kto ją wykonuje?
Dubstep.
Cytat: xilk
9. Jak myślisz, czemu W7 nie wypytuje Cię tutaj o jakieś fakty, które powinien wiedzieć tylko Taris? :P
Nie mam pojęcia, przecież na wszystko bym mu odpowiedział.
Cytat: xilk
10. O co chciałbyś być zapytany w tym przeglądzie?
O sprawy stricte polityczne.
Cytat: xilk
11. Jaka jest odpowiedź na powyższe pytanie? ;)
Jaka jest odpowiedź na powyższe pytanie?
Cytat: xilk
12. Uszereguj żywioły: ogień, woda, ziemia i powietrze. Podaj też klucz, według jakiego je uszeregowałeś ;)
Ziemia, powietrze, ogień, woda. Co prawda powinna być tam skała, ale celowałem w historyjkę, którą w Gothic II raczy nas Pedrakhan ;D

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 08, 2013, 18:40:16 pm »
Cytat: xilk
10. O co chciałbyś być zapytany w tym przeglądzie?
O sprawy stricte polityczne.
Ah tak?

1. Dostęp do broni - jak bardzo swobodny?
2. Wolny rynek - jak bardzo wolny?
3. Prywatyzacja - w jakim zakresie?
4. Ochrona środowiska - pod opieką państwa czy w rękach prywatnych?
5. Państwo unitarne czy federalne?
6. Monarchia czy demokracja?
7. Sprawy moralne i obyczajowe - w jakim stopniu powinny być regulowane prawnie?
8. Pytanie dodatkowe, bo akurat temat mi się napatoczył - prywatyzacja lasów państwowych - słuszne posunięcie, czy nie? A może jakieś inne rozwiązanie tamtejszych wałków?
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2013, 18:44:50 pm wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 19, 2013, 11:58:29 am »
Cytat: Damiano
1. Dostęp do broni - jak bardzo swobodny?
Ogólnie nie mam nic przeciwko temu, aby każda osoba, której wyjątkowo na tym zależy prawo do posiadania broni palnej otrzymała. Wiadomo jednak, że potrzebne są stosowne ograniczenia prawne, chroniące społeczeństwo przed wszelkimi odstępstwami od normy. Przede wszystkim wiek - około 25 roku życia. Broń to nie zabawka, którą można powierzyć rozchwianemu emocjonalnie nastolatkowi. Wizyta u psychologa i zdobycie odpowiedniego zaświadczenia, że nam piątek klepki nie brakuje też byłaby mile widziana. Test na strzelnicy to chyba już standardowa procedura. Po co komu broń, skoro i tak nie potrafiłby się nią posługiwać? Być może postuluje dorzucenie do biurokratycznego pieca zbyt wiele dodatkowych papierków, ale byłbym dzięki temu bardziej spokojny o swoje bezpieczeństwo.
P.S Nie wydaje mi się, że nagłe złagodzenie przepisów przyniosłoby falę osób, które występowałyby o pozwolenie na broń. Większości Polaków nie jest to do szczęścia potrzebne.

Cytat: Damiano
2. Wolny rynek - jak bardzo wolny?
Dopóki nie występują w nim różnego typu spaczenia, a cała kapitalistyczna machina działa poprawnie nie ruszałbym ni wersu gwarantującego działanie wolnorynkowej gospodanki. Człowiek powinien mieć prawo do swobodnego produkowania, sprzedawania, kupowania, inwestowania wszystkiego, czego dusza zapragnie. Państwo winno jedynie stać na straży porządku i w zarodku niszczyć każdą próbę ograniczenia wolnego handlu i rozwoju. Podatki dochodowe - weg.

Cytat: Damiano
3. Prywatyzacja - w jakim zakresie?
W żadnym wypadku nie należy prywatyzować wszystkiego, co znajduje się na terenie kraju. Państwo musi mieć przynajmniej niewielkie udziały w większych przedsiębiorstwach oraz budować własne zakłady - aby nie pozbawić się cennych źródeł dochodu. W państwowych rękach należy zostawić kopalnie surowców, huty i rafinerie. Służba zdrowia może zostać sprywatyzowana, o ile w kieszeni obywatela pojawią się dodatkowe środki, ażeby mógł swobodnie z niej korzystać (można to osiągnąć np. usuwając podatek dochodowy). Uważam także, że Polska musi kroczyć w kierunku narodowej samowystarczalności. Niech polskie firmy produkują polskie materiały, dostarczane polskim budowlańcom, budującym polskie autostrady. Za dużo już zostało wyprzedane zagranicznym firmom. Prywatyzacja - owszem, ale niech państwo oddaje swoje włości swoim.

Cytat: Damiano
4. Ochrona środowiska - pod opieką państwa czy w rękach prywatnych?
W rękach państwowych urzędników.

Cytat: Damiano
5. Państwo unitarne czy federalne?
Jednolite. Nie wyobrażam sobie np. ściany wschodniej funkcjonującej z własnymi rządami "landów" jako kawałki Republiki Federalnej Polski. Przez całą historię z zaborami i powstałymi potężnymi różnicami w rozwoju poszczególnych części kraju jest to nieracjonalne. Takiemu Górnemu Śląskowi może wyszłoby to na dobre, ale załóżmy Podlasie mogłoby stracić.

Cytat: Damiano
6. Monarchia czy demokracja?
Demokracja. Widziałbym jednak funkcję elektorów - osób, które spełniałyby określone warunki i które miałyby, dzięki karcie elektora, prawo do głosowania w wyborach parlamentarnych. Uważam, że skład Sejmu i Senatu musi być powoływany przez ludzi wykształconych i świadomych politycznie. W każdym innym wypadku (samorządy, Prezydent, referenda) decyduje większość obywateli.

Cytat: Damiano
7. Sprawy moralne i obyczajowe - w jakim stopniu powinny być regulowane prawnie?
W żadnym. Skoro to normy moralne i obyczajowe niech pozostaną subiektywnym osądem obywatela. Wiadomo jednak, że pewne wzorce muszą zostać ujęte przepisami i należy odpowiednio sankcjonować ich łamanie, mam na na myśli np. morderstwa czy gwałty.

Cytat: Damiano
8. Pytanie dodatkowe, bo akurat temat mi się napatoczył - prywatyzacja lasów państwowych - słuszne posunięcie, czy nie? A może jakieś inne rozwiązanie tamtejszych wałków?
Lasy jako dobro naturalne powinny w całości pozostać w rękach państwa. Można ewentualnie w ustalonych przez specjalistów miejscach wynajmować niewielkie połacie obywatelom, którzy zyskaliby prawo np. do wycinki, z zastrzeżeniem, że mają obowiązek ponownie zalesić wykorzystany przez nich teren i zadbać, aby środowisko powróciło do pierwotnego stanu.

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 03, 2013, 22:01:00 pm »
Kassler został odprowadzony w towarzystwie dwóch napakowanych kolesi.
Kilka sekund później z cienia wyłonił się Lowca, wyciągnął zwitek papieru i zaczął czytać:
"Naszym kolejnym wybrańcem zostaje Mistrz Ognia Testoviron, Klejnot Nilu, Flash, Caius, Antaro, Bobby Kimball, Indigo, Janusz Korwin-Mikke, Wassup997 i W7. Zacznijmy:

1. Siemasz.
2. Czy uważasz że feministki to kobiety?
3. Jakie to uczucie być na niemalże szczycie łańcucha pokarmowego ŚP?
4. Wiadomo że Królestwo najlepsze, ale gdyby wyparowało wybrałbyś Klasztor czy Podziemie?
5. Ulubiony cytat.
6. Ulubiony cytat JKM.
7. Gdybyś musiał opuścić nasz kraj, gdzie chciałbyś postawić nogę?
8. Gdzie widzisz siebie za 5 lat?
9. Ulubiony kawałek TOTO? Dlaczego.
10. Ulubiony kawałek niepochodzący z repertuaru TOTO? Kiedy go pokochałeś?
11. Którego ziemniaka lubisz najbardziej?
12. ...a wodoleja?
13. Trunek który nie miałeś okazji spróbować a bardzo byś chciał.
14. Gdyby wiedźmini istnieli, a po świecie szalały piekielne potwory, chciałbyś być jednym z nich oczywiście z minusami (bezdzietność, itd.)
15. Co mówi lis?

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 04, 2013, 12:54:44 pm »
Oho <ok>

1. Siemasz.
Lecimy kurwa tutaj.

2. Czy uważasz że feministki to kobiety?
W przeciwieństwie do Mistrza - tak. Wszystkie nosicielki pusiek są kobietami, jeżeli tylko wykazują osobistą dojrzałość, która odróżnia je od dziewcząt, i właściwy samicom wdzięk, który odróżnia je od klocków gówna.
Nie wiem dlaczego, ale właśnie w tym momencie mi się przypomniało, że śniliście mi się dzisiaj z Dianą. Znowu.
Anyway - zapytaj mnie, czy uważam, że murzyni to ludzie. Oplujesz monitor.

3. Jakie to uczucie być na niemalże szczycie łańcucha pokarmowego ŚP?
Dziwne.
Wszystko się odwraca o przynajmniej 100 stopni. W każdym razie było tak dla mnie, do niedawna bojownika o wolność jednostki i oddanie prawdziwej władzy w ręce ludu pracującego. Byłem rozpuszczonym szeregowcem, ale to dlatego, że Kapituły wprost mnie uwielbiały za mój aktywizm i lojalność wobec zakonu, dzięki którym na początku awansowałem z częstotliwością jednego zimaka, a potem dzielnie dźwigałem ten bajzel na barkach. Z tego rozpuszczenia wynikały różne wyskoki, niegodne nawet rangi siódmej. Bywało, że skakałem wyżej, niż pozwalały przepisy, żeby doskoczyć do twarzy GuRta czy Sturma i w nią napluć. Tupałem nogą, żeby nagięto dla mnie jakiś przepis albo zrobiono mi na rękę w inny sposób, bo przecież ciężko pracuję i należy mi się za to buziak w łapkę nawet od najwyższych tego świata. Teraz więc uczucie jest trochę takie, jakby zdeklarowany jotpek dostał się do policji, a na dodatek otrzymał własną dzielnicę w rejon. Tu jest wszystko inne. Niedługo po swojej elekcji zimak bywał nagle służbistą, a wtedy dziwiłem mu się serdecznie i bulwersowałem, bo przecież jak to, jeszcze do niedawna psioczyliśmy razem na tego czy owego. Teraz ściągam czapkę z głowy, bo widzę, że plaża zupełnie inaczej wygląda z wysokości szczytu wieżyczki ratowniczej.

4. Wiadomo że Królestwo najlepsze, ale gdyby wyparowało wybrałbyś Klasztor czy Podziemie?
Gdyby naprawdę wyparowało, zniknąłbym z tego świata (a przynajmniej z wykrojonej dla ŚP części internetów). Kiedyś powiedziałem sobie, że Królestwa nie zdradzę nigdy, i nie ma opcji, żebym z tego rezygnował. nawet w obliczu apokalipsy.
Ale rozumiem zamysł pytania, więc akademicko odpowiem. Z dwojga złego wybrałbym Podziemie. Tam, jak już ktoś jest kurwą, to widać to od razu, karty na stół, po królewsku. W Klasztorze nigdy nie wiesz do końca, z kim siedzisz przy stole. To dlatego, że panuje tam kult zysku, więc i idący za nim kult persony śliskiej i o wielu twarzach. Takiej, która ten zysk zdobędzie w każdych warunkach i bez specjalnego względu na zasady. To chyba kompleks po tym, jak Klasztor kilka lat temu leżał w gównie i kwiczał, podczas gdy dwa pozostałe zakony rozwijały się aż miło.

5. Ulubiony cytat.
"Miliony much nie mogą się mylić, gówno jest najsmaczniejsze".
Tę cudowną pochwałę indywidualizmu i krytykę socjomasy usłyszałem w gimnazjum od swojego nauczyciela biologii. Internety uświadomiły mi jednak, ze cytat istniał na długo przed panem profesorem.

6. Ulubiony cytat JKM.
"Pan jest chyba demokratą albo czymś jeszcze gorszym".
W wywiadzie z Kominkiem, bodaj 2010. Korwin uwielbia nazywać ludzi sukinsynami i złodziejami, podnosząc przy tym głos w epicki sposób, więc pewnie znalazłbym szybko jakiś bardziej szałowy jego cytat, ale ten jest wyjątkowo wymowny.

7. Gdybyś musiał opuścić nasz kraj, gdzie chciałbyś postawić nogę?
Oczywiście w Stanach. I to nie tylko "gdybym musiał", ale obowiązkowo, tuż po studiach. Milion kalorii na pojedynczy posiłek, holiłódzkie gwiazdy na każdym rogu... no i wolność. Potrzebuję miejsca, w którym mógłbym chodzić z fujarą na wierzchu, na rękach i do tyłu jednocześnie, a ludzie i tak nie uznaliby tego za nic dziwnego. Rzygam tym katolickim ścierwoklimatem i jego konwenansami.

8. Gdzie widzisz siebie za 5 lat?
W ramionach jakiejś epickiej blond szprychy.

9. Ulubiony kawałek TOTO? Dlaczego.
Łojej. A mogę dwa?
Jako pierwsze przychodzi mi do głowy Hold the line. Jest klasyczne, kultowe, w dodatku to ich pierwszy singiel w historii i jeden z największych przebojów radiowych. Słyszałem tę piosenkę pewnie ponad 1000 razy, głównie w wersjach koncertowych, i znam jej każdy ton. Kiedy grali w warszawskiej Kongresowej w 99 roku, Lukather nazwał Bobiego "Mr. Hold the line". Urocze, ay? Bobi zawsze się jarał, gdy przychodziła kolej na ten kawałek.
A jeśli nie hodelajn, to Hydra. Utwór progresywny as hell, o klawiszowym motywie wżerającym się w czachę (niech ci Diana powie ]:->), miły dla mego ucha. No i dostałem krążek z nim na osiemnastkę od Justyny ;___;
Szkoda, że Bobby nie ma na niej lead vocalsów.

10. Ulubiony kawałek niepochodzący z repertuaru TOTO? Kiedy go pokochałeś?
Social Distortion - Don't drag me down. Należy do soundtracku gierki o BMXach, jednej z moich ulubionych za dzieciara (9-11 lat), i wpadł mi w ucho z miejsca. A niedawno sprawdziłem sobie tekst, to już w ogóle bajka. Taki typowy rock garażowy z małym przesłaniem.

11. Którego ziemniaka lubisz najbardziej?
O dżizas. Aż zajrzę do Komnat.
Mógł być Diego, w końcu syn. Lokos, w końcu erotoman. C, w końcu ćpun. Ale padło na olpisaka. Sympatyczny, pierdolnięty... i nosi kapcie w szkole.

12. ...a wodoleja?
Klasycznie - GuRta. Koleś o stu twarzach, w rzeczywistości jest zaledwie mieszaniną Jokera i Dema. Oddany swojemu zakonowi dobry tatuś wszystkich Klasztorników, który zawsze imponował mi tym, że potrafi wspomnianą sporo wyżej ślinę zetrzeć z ryja i przybrać ton poważny, gdy przyszło mu rozmawiać ze mną o interesach (czyt. o kolejnych eventach w ŚP, w których ja miałem Swój Pomysł a on był Tym Niezłomnym). Wyciągnął Klasztor z gnoju i wyniósł go wysoko, co się ceni. A jak przypadkiem wpadniesz na niego, rozżalony po utracie analnego dziewictwa przez laskę za którą szalejesz, powie ci, co robić.

13. Trunek który nie miałeś okazji spróbować a bardzo byś chciał.
Absynt. Hłe hłe hłe.
Ale poważnie. Nie doiłem nigdy, a wartałoby i ze względów ideologicznych, i z czystej ciekawości.

14. Gdyby wiedźmini istnieli, a po świecie szalały piekielne potwory, chciałbyś być jednym z nich oczywiście z minusami (bezdzietność, itd.)
To trudne pytanie. Bycie mężnym autsajderem i możliwość jebania bez gumy to zaiste kuszące wizje, ale nie za taką cenę. Zabiłaby mnie samotność i poczucie beznadziei. Nie mam dość jaj. Więc nie.

15. Co mówi lis?
"Chodź na solo kutasiarzu".

Dzięki za seta.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 04, 2013, 16:07:03 pm »
1. Joł.
2. Bonus BGC czy MNICH?
3. Ulubione cycki?
4. A dupcia?
5. Skąd ta wrodzona nienawiść do wszystkiego co katolickie?
6. Kiedy w końcu się stykniemy na tego browara, bo coś się nie odezwałeś? :P
7. Czy masz w sobie coś czego nienawidzisz i chciałbyś to zmienić, a nie potrafisz?
8. Bajka dzieciństwa?
9. Gra, którą znasz na pamięć, a możesz naparzać setki razy i nigdy Ci się nie znudzi?
10. Gra wstępna, czy od razu się zabierasz do roboty?
11. Klasyczne pytania dla Erotomana: Którą najchętniej byś obracał?
12. Tutaj miejsce na pozdrówki.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 04, 2013, 20:29:13 pm »
1. Joł.
Piąteczka!

2. Bonus BGC czy MNICH?
Bonus, tylko Bonus. Mnich to pedał.

3. Ulubione cycki?
Zgaduję, że chodzi o rodzaj. W takim wypadku dobre C, ale nie według nowej skali, gdzie A zaczyna się od dziesięciocentymetrowej wklęsłości. Normalne C, które mieszczą się do łapy i odrobinę z niej wylewają. Koniecznie ładne, bez niedoskonałości czy wielkich brodawek. I o fajnym kształcie, tzw. "gruszki z profilu".

4. A dupcia?
Orzeszek. Lekko odstająca, ale nie aż tak, żeby można było na niej kufel postawić. Okrąglutka, wyraźnie zarysowana, podkreślona płytkimi wcięciami w miejscu, gdzie kończy się tyłek, a zaczynają nogi. Standard.

5. Skąd ta wrodzona nienawiść do wszystkiego co katolickie?
Nie wszystkiego. Lubię ich kulturę. Mam ciary, słysząc niektóre pieśni i widząc patos niektórych nabożeństw, to są w końcu moje klimaty. Ponadto przez 7 lat byłem głęboko i szczerze wierzącym ministrantem, więc jakiś szacunek też pozostał. Ale wpienia mnie nieziemsko ta zakonserwowana, pełna wstecznictwa, moherowa postawa. Wpienia mnie hipokryzja kleru. Wpienia mnie ślepota wyznania i zamknięcie się na wszelkie alternatywy. Jeśli jakiś katolik jest świadomy, wyedukowany i ogarnięty, to ma mój pełny szacunek. W przeciwnym razie reprezentuje w moich oczach wieśniactwo w największym rozkwicie.
Besides... Testovironowi matka boska obciągała i przestała, zanim zdążył się spuścić. Tego się nie wybacza. B|

6. Kiedy w końcu się stykniemy na tego browara, bo coś się nie odezwałeś?
Mówiłem w lipcu, że będę w PŃ. To ty się nie odezwałeś ^^
Chodzi o hajs. Sam dojazd i powrót kosztowałby mnie, po zniżce, prawie 45 złotych. Plus ze dwie-trzy dychy na jakiś heat, i to optymistycznie szacując. A jak już odwiedzę to piękne miasto, to wartałoby jeszcze parę osób odwiedzić, może przy okazji rodzinę, przewieźć dupsko tramwajem w obie strony kilka razy, zostać u kogoś na noc, rano coś wszamać, po południu repetka, i w ten sposób zbiera się sumka, która mnie permanentnie przerasta. Jak rzucę palenie albo znajdę robotę, to możesz na mnie liczyć.

7. Czy masz w sobie coś czego nienawidzisz i chciałbyś to zmienić, a nie potrafisz?
Lenistwo, totalne lenistwo. Chciałem nawymyślać o skłonnościach do fochów, uporze i stawianiu na swoim za wszelką cenę, ale to są raczej szlacheckie cechy, z których jestem koniec końców dumny. Lenistwo natomiast bardzo przeszkadza mi w funkcjonowaniu, dlatego zdecydowanie wygrywa.

8. Bajka dzieciństwa?
Jak miałem sześć albo siedem lat, to chodziłem z dziewczynami na działki, żeby bawić się w doktora. To była bajka.

9. Gra, którą znasz na pamięć, a możesz naparzać setki razy i nigdy Ci się nie znudzi?
Wstępna =D

10. Gra wstępna, czy od razu się zabierasz do roboty?
Sprawa jest o tyle nietypowa, że moją specjalizacją jest cunnilingus. Minety inspirowały mnie i szalenie jarały od zawsze, to dla mnie jeden z najwyższych szczebli na drabinie łóżkowego mistycyzmu. W ostateczności zaryzykowałbym nawet stwierdzeniem, że mógłbym już nigdy nie ruchać, byle mieć możliwość od czasu do czasu zanurkować głową między jakieś fajne uda. Oczywiście z odpowiednim rewanżem ^^
Jeśli więc uznajemy seks oralny za element gry wstępnej, to u mnie potrafi ona ciągnąć się długo i ma wyjątkowy charakter. Ofc nie powiedziałem, że pędzę w te rejony na złamanie karku. Często jest tak, że umiesz "wyczuć laskę" - wtedy wystarczy odrobina znajomości psychologii, żeby zrobić z jej podświadomości rozpaloną sieczkę jeszcze przed dotknięciem krocza. Gra wstępna 4evah. Potem robi się tendencyjnie i nudno.

11. Klasyczne pytania dla Erotomana: Którą najchętniej byś obracał?
Taki klasyk, że aż nie wiem, co odpowiedzieć. Selenę Gomez, o.
Chętnie obracałbym wiele samiczek, ale nie ma chyba takiej, która łączyłaby w sobie wszystkie najbardziej podniecające mnie cechy, na czele z intelektem, który sprawia, że kobieta wie, o co w tym obracaniu chodzi i "o czym ono jest". Wbrew pozorom niewiele dziewczyn ma ten dar.
Jest taka jedna wśród moich znajomych, jara mnie jak suczysyn. Niska, o ładnej cerze, długich, zdrowych, kasztanowych włosach i zajebistej budowie. Ponadto umie się ubrać i umalować. Może ma trochę za duże dupsko, może jest zbyt świadoma swoich atutów (plus), przez co wredna i pyskata (minus, wolę grzeczniutkie), ale poza tym jest naprawdę fest.
I rudą Paulę, moją pra-byłą. Ale musiałaby odmłodnieć i wrócić do czasów, gdy biegała na balety w oczojebnie czerwonych rajstopach. Dzisiaj posuwa ją topielec. Przy czym w jej przypadku to jest w 90% kwestia charakteru i wspomnień.

12. Tutaj miejsce na pozdrówki.
http://youtu.be/rHJC-n_vvAo?t=20m59s
Lokos, jesteś kurwa luj, nieraz spalimy razem wąsa. Pozdro 600.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 04, 2013, 22:40:33 pm »
1. Jak zacząłeś przygodę z gothickiem?
2. Co najlepiej wspominasz z dzieciństwa?
3. Ulubiony napój?
4. Ulubiony alkohol?
5. Nad czym mógłbyś spędzać mnóstwo czasu?
6. Uprawiasz jakiś sport? (prócz językowego i łóżkowego)
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

KrzysheK

  • Wiadomości: 76
  • XI
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 05, 2013, 00:00:09 am »
Ok, here we go...

1. Dupa czy Cycki?
2. Używasz używek, nie używasz używek, nie przyznajesz się że używasz? <specjalne masło maślane>
3. Prawko masz? A jak tak to czym dupe wozisz
4. Wierzysz w ADHD i inne popularne urojenia XXI wieku?
5. Kogo wywaliłbyś z tego forum na zbity łeb? <1 osobę>
6. Tekken, Street Fighter czy Mortal Kombat?
7. Co zawsze chciałeś robić w życiu <poza minetami> i czy dopiąłeś swego
8. Czołgiem
Królewski Rzemieślnik

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 05, 2013, 10:12:23 am »
1. Siema.
2. Chciałbym się barzy wysilić, ale ino 2 pytania mi przychodzo na myśl.
3. Kiedy znowu zawitasz do Poznania cobyśmy się porządnie skopcić mogli?
4. Zapisałeś się już do KNP?