Autor Wątek: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny  (Przeczytany 28083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 18, 2014, 06:37:34 am »
1. Panna czy Pani?
2. Jak Panna/Pani ma na imię?
3. Jakie gry komputerowe lubisz? Gatunek lub przykłady.
4. Lubisz się uśmiechać?
5. W co wierzysz? Pytam o Twój własny mit genezy wszechświata.
6. Introwertyk czy ekstrawertyk?
7. Dlaczego ukrywasz się w Klasztorze, zamiast pogadać czasem z jakimś ziemniakiem?
8. Lubisz frytki? (: P)

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 18, 2014, 12:23:40 pm »
1. Pozwolę sobie zadać słynne pytanie nieodżałowanego Artiusa - czy umiesz wiązać krawat?
Hmm... po paru próbach, to nawet coś wychodzi.

2. Gdybyś była narzędziem ogrodniczym, to jakim?
;D Drabiną. Nie umiem jakoś dorobić do tego ideologii, jedynie taką, że uwielbiam chodzić po drzewach.

3. Ulubiony gatunek sera?
Pleśniowy- Combozola
Żółty- wędzony
Lubię wyraźne smaki.

4. Ulubiony styl architektoniczny?
Lubię np. gotyckie kościoły, budynki z pruskim murem, postmodernistyczne budowle miejskie.
Ale nie mam tak, że jeden ulubiony. Podoba mi się każda budowla, która jest dobrze zaprojektowana i przy tym dobrze się prezentuje.
Wiem natomiast, że Barcelonie mówię stanowcze nie.

6. Segregujesz śmieci?
Tak.
A to teraz w ogóle się da nie segregować? Tzn pewnie się da, ale wtedy płacilibyśmy milionyje za wywóz.
A jak dają worki, to co to za problem? 

7. Wybierz jedną z podanych niżej sytuacji, w której najbardziej chciałabyś się znaleźć i uzasadnij wybór:
    a. Ty jako diva operowa, otoczona przez kosze róż i tłum adoratorów;
    b. Ty podczas katastrofy, jako szaleńczo odważny ratownik;
    c. Ty i olbrzymi tort (tu wstaw smak), przeznaczony tylko dla Ciebie.

Tylko jedną? ; ( No dobra drogą eliminacji: - torty to mało kiedy zdarzają się dobre, tłum adoratorów bywa przytłaczający, a katastrofy nigdy nie są fajne.
Odpowiedz d. Chciałabym po prostu być zadowolona z tego co robię i nie martwić się o jutro. Taka sytuacja, najodpowiedniejsza.

8. Dlaczego medycyna?
A tak jakoś wyszło. =D

9. Kiedy następny awans?
Jak Bóg da.

1. Masz jakąś pasję? Jak tak, to jaką? Kiedy się zrodziła? Może to jakaś ciekawa opowieść, którą warto tutaj przytoczyć?
Chodzenie po sklepach, klubach i granie na komputerze się chyba nie liczy? ;(

Pasja to może oznaczać rzecz, której poświęcasz cały swój czas w takim wypadku byłyby to moje studia. Ale nie jestem pewna czy one same w sobie zawsze są pasjonujące.
Może raczej chodzi o coś takiego co lubię robić... np. podróżować, poznawać ludzi, oglądać filmy, rysować.

2. Co Cię pociąga w płci przeciwnej? A co totalnie odrzuca i to w takim stopniu, że atrakcyjność gościa spada do zera w mgnieniu oka?
Rycerskość i ładny zapach.

Odrzuca bucowatość.

3. Jeśli miałabyś dać radę facetom, jak postępować z kobietami w łóżku oraz poza nim, to jakie byłyby te dwie rzeczy?
Widzisz ja z tych co o takich rzeczach nie dyskutują z osobami postronnymi. ; p 
+ nie jestem kolekcjonerem

Poza tym, haha zależy jakich dziewczyn te rady miałyby dotyczyć.
Tak samo jak faceci chwalą się zdobyczą tak samo robią kobiety. On tym, że ona była piękna, ona że on bogaty. czyt. radę "posiadaj dużo kasy, szybko będzie wianuszek adoratorek"

A jeśli miałoby to dotyczyć czegoś poważniejszego to myślę, że nie da się dać rady. Chyba tylko taką, że każdy lubi jak mu się pokaże, że 2 osobie zależy. 

4. Jakim cudem znalazłaś się na tym forum? Jak zaczęła się Twoja przygoda z tą fenomenalną grą, jaką jest Gothic?
Fenomenalna gra Gothic była w promocji za 19,99. Moja pierwsza gra tego typu, dlatego początkowo miałam drobne problemy, a żeby je rozwiązać zarejestrowałam się na forum w 2005. I coś tam pisałam, a jako że byłam dziewczyną to zaraz mnie wypatrzyli i włączyli do ŚP. Koniec.

5. Jakbyś miała wymienić najważniejsze cechy charakteru, załóżmy sześć, to jakie by one były?
W sensie co ja cenie w kimś najbardziej? Czy swoje 6 cech?

Odwagę, nieustępliwość, pracowitość, mądrość, dobroć, poczucie humoru.

6. Masz jakieś marzenia? W sumie chyba każdy jakieś ma, bo trudno mi uwierzyć, że ktoś może nie mieć. Jakie? A jakie masz cele w życiu? Zastanawiałaś się nad nimi czy też nie jesteś w stanie chociaż szczątkowo określić siebie za kilka lat?
Marzenia mam, ale wolę o nich za dużo nie myśleć, a bardziej je realizować metodą małych kroczków.
Czy umiem określić? Oczywiście. A czy tak będzie? Staram się jak mogę.


1. Panna czy Pani?
Mademoiselle
2. Jak Panna/Pani ma na imię?
Paula, ale nie Paulina!
3. Jakie gry komputerowe lubisz? Gatunek lub przykłady.
RPG. Teraz nie mam czasu zbytnio grać, więc raczej takie starocie jak Morrowind, Gothic, BG, Spellforce, Etherlordsy, Wiedźmin itd.
4. Lubisz się uśmiechać?
Aż za bardzo ;D
5. W co wierzysz? Pytam o Twój własny mit genezy wszechświata.
Myślę, że "Bóg" czy jakkolwiek go nazwiemy jest poza naszym ogarnięciem. Dla mnie jest to jakby nieokreślona siła/ moc sprawcza. Fajnie się na takie tematy debatuję, jak się wypiję, ale na co dzień nie ma sensu o tym rozmyślać bo to i tak nic nie zmieni.
6. Introwertyk czy ekstrawertyk?
Nie umiem tak rozgraniczyć, moje głębsze przemyślenia zostają w mojej własnej strefie -introwertyk. A z drugiej wydaje mi się, że jestem otwarta na ludzi i bywam cholerykiem-ekstrawertyk. Czyli jest różnie i zmiennie.
7. Dlaczego ukrywasz się w Klasztorze, zamiast pogadać czasem z jakimś ziemniakiem?
A ukrywam się? ;D Nie wiem, ja tego tak nie odbieram, czytam co tam piszecie. Czasem się odzywam, ale kłócić mi się nie chce, a przeważnie do tego sprowadzają się rozmowy w Kiju.
8. Lubisz frytki? (: P)
Lubię i wstyd się przyznać, ale te z Mcsyfa są moim numerem uno.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2014, 12:39:03 pm wysłana przez Pola »

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 18, 2014, 16:50:25 pm »
Zapomniałaś o jednym moim pytaniu :}

5. U którego z renesansowych mistrzów zamówiłabyś portret?
Milion Lat W Lochu

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 18, 2014, 17:59:14 pm »
Zapomniałaś o jednym moim pytaniu :}

5. U którego z renesansowych mistrzów zamówiłabyś portret?
Ach... pewnie przy kopiowaniu coś zepsułam <3

H. Bosch

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Dassanar

  • Wiadomości: 514
  • Swordmaster
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 18, 2014, 18:17:40 pm »
O proszę, nie zauważyłem ;p

1) Jakie było najgłupsze dotychczasowe pytanie, jakie Ci zadano w tej ankiecie (od razu zaznaczam, że moich w tej klasyfikacji nie licz :D)?
2) Jakie są Twoje ulubione pytania?
3) Wolisz mieć mnóstwo umiarkowanie debilnych pytań, czy jakieś strasznie debilne, żenujące i nieśmieszne, ale mniej?
4) Wiesz oczywiście, że to Twoja wina, że nie przychodzi mi nic konkretnego do głowy, o co Cię zapytać?
5) ffdosngfongfodf?

Dobra, potem może jeszcze coś wymyślę xD
P.A. 69%


-NAJLEPSZY LITERAT ŚWIĘTEGO PRZYMIERZA-


Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 18, 2014, 18:36:11 pm »
1) Jakie było najgłupsze dotychczasowe pytanie, jakie Ci zadano w tej ankiecie (od razu zaznaczam, że moich w tej klasyfikacji nie licz :D)?
Jeszcze chyba na nie czekam.
2) Jakie są Twoje ulubione pytania?
Te na, które umiem odpowiedzieć.
3) Wolisz mieć mnóstwo umiarkowanie debilnych pytań, czy jakieś strasznie debilne, żenujące i nieśmieszne, ale mniej?
Mnie to jedno. Mnie nie oceniacie za pytanie, tylko za odpowiedz.
4) Wiesz oczywiście, że to Twoja wina, że nie przychodzi mi nic konkretnego do głowy, o co Cię zapytać?
Wina jest zawsze twoja, to już chyba ustaliliśmy dużo wcześniej ;D
5) ffdosngfongfodf?
Czekaj, czekaj stwierdzam, że jesteś leworęczny inaczej brzmiałoby to bbnbmmmbbbnvvcv albo hhhjkklllhhhssss!
150 zł się należy.
Następny!
Dobra, potem może jeszcze coś wymyślę xD
A musisz? ;D

(click to show/hide)

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 24, 2014, 00:40:09 am »
Zestaw pytań w pełni sponsorowany przez zespół Pogodno (w razie problemów z interpretacją pytań trudno zrozumiałych bez kontekstu, wujaszek Gugel zawsze niezawodny)

1. Elvis Presley sing this song - put some śmieci to the hasiok?

2. Czy wąsa mu umyjesz?

3. A co na to NATO?

4. Jak ty się czujesz?

5. Jaki jest człowiek doskonały?

6. Z rozwalonego śmietnika wyłazi zarzygany pijak śmierdziuch
Co się grubo zerżnął w gacie i na gorzko wali z 10 metrów
Dopada cię kiedy szarpiesz się z zepsutym domofonem i
(czy
- dop. grt) Hipnotyzując opowieścią o niedoli życia w oparach dykty powoduje, że
Dajesz mu odłożone ciepłą dłonią drobne na bilet na jutro?

7. Co powiesz, giń gnoju, czy powiesz giń feniksie?

8. Dlaczego zawsze chodzi o mi(...)?

9. Dlaczego na przykład nie o brudną wodę?

10. Dlaczego zawsze chodzi o ci(...)?

11. Czemu wciąż jest czwartek?

12. Ujeżdżasz smoka czy ścigasz się z salamandrą?

13. Jesteś jak kobra czy jak eskulap?

14. Dlaczego nie spać?

Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 24, 2014, 18:25:25 pm »
1. Elvis Presley sing this song - put some śmieci to the hasiok?
Ja, naturlich. A kaj by je mioł putnąć?

2. Czy wąsa mu umyjesz?
Te pytanie to nie do mnie, od dziś nie jestem ruda. Paskudna tez nie, bo naturalnie piękna.
Za dużo niemieckich oglądałeś.

3. A co na to NATO?
Ja na wszystko leje z góry.
Nie chodzę do kina.

4. Jak ty się czujesz?
czuję się świetnie

5. Jaki jest człowiek doskonały?
W sam raz duży do swoich słabości

6. Z rozwalonego śmietnika wyłazi zarzygany pijak śmierdziuch
Co się grubo zerżnął w gacie i na gorzko wali z 10 metrów
Dopada cię kiedy szarpiesz się z zepsutym domofonem i
(czy
- dop. grt) Hipnotyzując opowieścią o niedoli życia w oparach dykty powoduje, że
Dajesz mu odłożone ciepłą dłonią drobne na bilet na jutro?

Pieniędzy nie daję, nikomu.
Zbieram na bilet do Australii w jedną stronę.
Nie, nie możesz się zabrać.

7. Co powiesz, giń gnoju, czy powiesz giń feniksie?
MF let's jump tonight

8. Dlaczego zawsze chodzi o mi(...)?
Może za uczuciowy jesteś.

9. Dlaczego na przykład nie o brudną wodę?
Chyba wisi coś w powietrzu,
może to eksploduje metro?

10. Dlaczego zawsze chodzi o ci(...)?
I just sit there and watch them come and go
There might be something underneath it all

11. Czemu wciąż jest czwartek?
Nie ma się po co spieszyć,
przecież 7 jest Del Piero.

12. Ujeżdżasz smoka czy ścigasz się z salamandrą?
Więcej satysfakcji.

13. Jesteś jak kobra czy jak eskulap?
Jak boa dusiciel.

14. Dlaczego nie spać?
chce mi się spać,chce mi się spać,chce mi się spać
chce mi się spaać, spać
chce mi się spać, chce mi się spać, chce mi się spać
chce mi się spaać, spać
chce mi się spać, chce mi się spać, chce mi się spać
chce mi się spaać, spać
chce mi się spać, chce mi się spać, chce mi się spać
chce mi się spaać, spać
chce mi się spać, chce mi się spać, chce mi się spać
[śmierć moja zwabiła wiatr]
chce mi się spać, chce mi się spać, chce mi się spać
[statek piła tango]
chce mi się spać, chce mi się spać, chce mi się spać
[miastem rządzi mafia]
chce mi się spać, chce mi się spać, chce mi się spać
[nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości]
chce mi się spać, chce mi się spać, chce mi się spać
chce mi się spać, chce mi się spać, chce mi się spać
chce mi się spaać, spać
już idę spać, już idę spać, już idę spać
stop!

Jbc gugluj.
PS tak, tak konwencja została złamana.

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 03, 2014, 13:57:02 pm »
(click to show/hide)
Pytania tymczasowo nieaktywne
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2014, 14:38:06 pm wysłana przez Lowcap »

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 03, 2014, 14:43:58 pm »
W jaką specjalizację celujesz?

Wolałabyś pracę w szpitalu czy przychodni?

Preferujesz NFZ czy prywatną służbę zdrowia?

Który kontynent chciałabyś zwiedzić w całości? Albo może ściślej - który region świata, bo taką np. Azję ciężko ujednolicić.

Preferujesz bardziej cywilizowane podróże, czy coś na wzór tego, co widać w reklamie Incredible India - tylko plecak i przemierzanie kolejnych kilometrów, z dala od luksusowych hoteli i miejsc nadmiernie uczęszczanych przez turystów?

To jak to w końcu jest - masz dłuższe nogi czy włosy? Wydaj oficjalne oświadczenie, aby uciąć wszelkie domysły. :)

Jak już odpowiedziałaś, to wiesz...

(click to show/hide)
Klasztor - Fechtmistrz

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 03, 2014, 15:51:49 pm »
A jednak Ci się udało.


W jaką specjalizację celujesz?
To jest pytanie, które najczęściej dostaje zaraz po tym jak ludzie dowiedzą się na jakich studiach jestem, a ja zawsze wije się jak piskorz by nie odpowiadać.
Dlatego, że:
- na każdą specjalizację jest określona ilość miejsc
- to jest tak, że mam kilka kierunków, które mi się podobają
- i trzy im się głośniej o czymś mówi tym częściej z większym hukiem to nie wychodzi.
Ale jako, że zobowiązałam się odpowiadać szczerze, zanim jeszcze te pytania zadałeś to ok, coś niecoś mogę powiedzieć.

Myślałam nad zostaniem pediatrą z jakąś dalszą specjalizacją, ale stwierdziłam, że o ile z dziećmi da się poradzić całkiem dobrze, o tyle z rodzicami jest gorszy problem. Oczywiście ja ich rozumiem, niemniej jednak odsunęłam ten wybór na dalszy plan.
Przez moje zainteresowania przewinęła się też chirurgia, ale to nie jest taka decyzja hop siup i póki co podchodzę do tego z rezerwą, mam jeszcze trochę czasu i parę praktyk do zaliczenia, które dają większe ogarnięcie w temacie pracy na co dzień.

A na daną chwilę wiem bardziej kim zostać bym nie chciała -dermatologiem, okulistą, ginekologiem, proktologiem, laryngologiem i parę innych. O neurologiem też nie, bo to bardzo żmudna i ciężka praca, która w dodatku kojarzy mi się bardziej, że można komuś zaszkodzić niż pomóc, a skutki w czasie są nieobliczalne.

Wolałabyś pracę w szpitalu czy przychodni?
Najczęsciej jest tak, że z jednej pracy leci się do drugiej, więc za bardzo wyboru nie ma. Poza tym w szpitalu jest też tak, że Ci lekarze co są jednego dnia na piętrze np. na ortopedii, następnego dnia są na parterze i przyjmują w poradnio- przychodni.

Preferujesz NFZ czy prywatną służbę zdrowia?
To jest bardziej skomplikowane, akurat śląski NFZ miałby się lepiej gdyby nadwyżek nie trzeba byłoby oddawać do Warszawy.
Mnie jest obojętne czy NFZ czy prywatnie bo jednym i drugim można lepiej i gorzej zarządzać.
Tyle, że wiadomo prywatnie najczęściej chodzą ludzie, których na to stać, a dodatkowe badanie to nie jest coś, nie do przeskoczenia.
A rachunek jest prosty: dobry wstępny wywiad, dobre badania -> dobra diagnoza-> dobre leczenie. Jeśli któryś etap na tej drodze nie gra to całość jest zaburzona.

Który kontynent chciałabyś zwiedzić w całości? Albo może ściślej - który region świata, bo taką np. Azję ciężko ujednolicić.
A jak powiem tak banalnie, że cały świat? ;<

I bynajmniej nie przesadzam, akurat zawód lekarza daję te możliwości, że wszędzie Cię chcą. A ja chciałabym zobaczyć wszystko co tylko mogę.
Europę, może poza Bałkanami mam raczej obadaną, dlatego interesuję mnie coś dalej.
W Azji też byłam (bynajmniej nie w Japonii ;] ) i chciałabym tam kiedyś wrócić.


Preferujesz bardziej cywilizowane podróże, czy coś na wzór tego, co widać w reklamie Incredible India - tylko plecak i przemierzanie kolejnych kilometrów, z dala od luksusowych hoteli i miejsc nadmiernie uczęszczanych przez turystów?
Zależy gdzie i zależy z kim. Po Polsce to z moją siostrą śmigamy z plecakami większymi od nas i namiotem na 4 osoby. Niestety to częściej ja robię za tego jucznego konia :D ale i tak jestem z niej dumna, że mając 14 lat daje radę z 60L plecakiem.

Natomiast co do dalszych eskapad, to trzeba mieć ekipę, dobrą ekipę co Cię nie zostawi.

Chociaż zorganizowane wczasy też mają swoje uroki i wygody.

To jak to w końcu jest - masz dłuższe nogi czy włosy? Wydaj oficjalne oświadczenie, aby uciąć wszelkie domysły. :)
Chyba są równe :D Zarzuciłabym zdjęciem, ale telefon się wyładował.

Jak już odpowiedziałaś, to wiesz...
Och Damian, Damian. Trochę suche, trochę suchar.

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 03, 2014, 17:02:08 pm »
Kolejne podejście.

Łowca prowadził spętanego więźnia, ciężko było dostrzec kto to, miał worek założony na głowę. "Siadaj" rozkazał Łowca, po czym przywiązał delikwenta do drewnianego krzesła. Jednym ruchem ręki odrzucił worek na bok.
Oto nowy wybraniec... Blady, pytajcie go do woli.


Witaj Blady, poczekaj tylko zaświecę lampkę... nie oślepia za mocno?
Skoro tak to zaczynajmy.
1. Może się nam przedstawisz? Jeśli dobrze pamiętam to pierwszy raz jak zostałeś wybrany, jak się z tym czujesz?
2.  Rozumiem, powiedz nam jaki jest twój ulubiony alkohol i kiedy pierwszy raz miałeś okazję go spróbować?
3. Dziewczyna *.jpg czy może ktoś normalny? a może masz kogoś na oku tylko cholernie nie możesz się odważyć na pierwszy krok?
4. Wysokie czy niskie? Określony kolor włosów ? Duże, średnie czy małe piersi?
5. Tak, pytam o kurczaki. Więc ostatecznie pierś kurczaka czy schabowy?
6. Ulubiony cytat
7. Twój idol albo ktoś najbliżej tego tytułu.
8.  Pizza czy kebab?
9. Kebab czy kebap?
10. Ulubiony zespól muzyczny i ich kawałek. Link poproszę.
11. Skoro to wortal o grach to powiedz mi jaka jest twoja ulubiona i 3 najbardziej cenione przez Ciebie gatunki.
12. Czysto teoretycznie gdybyś mógł znaleźć się w alternatywnej rzeczywistości, innym świecie, czasie. Co by to było? Naprawdę dowolnie, byle nie normalny świat taki jakim jest.
13. Czy uważasz siebie za przywódcę? Gdybyś mógł być w grupie trzymającej władzę jakie stanowisko byś sobie wybrał?
14. No to już 14 pytanie, czekasz na bombę? Kogo najbardziej lubisz w każdym z zakonów?
15. Teraz bomba, za kim nie przepadasz czy po prostu sprawia fatalne wrażenie w twoich oczach? Oczywiście pytam o każdy z zakonów osobno, możesz też powiedzieć dlaczego.
16. Określ swoją osobowość w iście Freudowski sposób.
17. Żałujesz popełnionych decyzji w życiu?
18. Poleć wszystkim jakąś książkę, film, serial i sport do uprawiania.
19. Co robisz w wolnym czasie poza spędzaniem czasu z takimi przypałami jak my?
20. Oglądasz/eś jakieś anime albo czytasz/eś jakąś mangę? Jeśli tak to podaj ulubione, jeśli nie to powiedz dlaczego.

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 03, 2014, 22:10:37 pm »

Witaj Blady, poczekaj tylko zaświecę lampkę... nie oślepia za mocno?
Witaj, nieee,jest git.
1. Może się nam przedstawisz? Jeśli dobrze pamiętam to pierwszy raz jak zostałeś wybrany, jak się z tym czujesz?
Cześć wam, Blady jestem. :) Zaraz jak dołączyłem do śp królewicze wołali na mnie Nieopalony. Zgadza się,pierwszy raz odkąd jestem w śp, czyli od 4 lat? Coś koło tego. Czuję się z tego powodu zaniepokojony i niepewny, ale jak chce awans na 4 range,to muszę się pokazać na TNie. :|

2.  Rozumiem, powiedz nam jaki jest twój ulubiony alkohol i kiedy pierwszy raz miałeś okazję go spróbować?
Ogólnie - piwo, w pierwszej klasie podst.? Od dziadka. :p

3. Dziewczyna *.jpg czy może ktoś normalny? a może masz kogoś na oku tylko cholernie nie możesz się odważyć na pierwszy krok?

Raczej że normalna, żywa taka. Na oku,nie zbyt, zresztą i tak nie miałbym odwagi. :<
4. Wysokie czy niskie? Określony kolor włosów ? Duże, średnie czy małe piersi?
Nie za wysokie i nie za niskie. :P Szatynka. Średnie.

5. Tak, pytam o kurczaki. Więc ostatecznie pierś kurczaka czy schabowy?
Pierś z kurczaka.

6. Ulubiony cytat
Nie mam, chociaż ostatnio spodobał mi się ten:
I zapytał go: Jak ci na imię? Odpowiedział Mu: Na imię mi "Legion", bo nas jest wielu.

7. Twój idol albo ktoś najbliżej tego tytułu.
Brak.

8.  Pizza czy kebab?
Pizza.

9. Kebab czy kebap?
kebab

10. Ulubiony zespól muzyczny i ich kawałek. Link poproszę.
Hymm, nie mam najbardziej ulubionego zespołu, lubię Linkin Park (In The End) oraz Sabaton - Union, A Light In The Black

11. Skoro to wortal o grach to powiedz mi jaka jest twoja ulubiona i 3 najbardziej cenione przez Ciebie gatunki.
Ulubiona? Hymm, napisałbym Gothic 2 NK, Wiedźmin 2 lub Fallout NV, ale jednak napiszę że moją ulubiona grą jest Twierdza Krzyżowiec :D. cRPG, strategie i RTSy, ale FPSy też lubię, nie cierpię zaś MOBA.

12. Czysto teoretycznie gdybyś mógł znaleźć się w alternatywnej rzeczywistości, innym świecie, czasie. Co by to było? Naprawdę dowolnie, byle nie normalny świat taki jakim jest.
Trudne pytanie. ;D Ciężko wybrać. Niech będzie świat  Malazańskiej Księgi Poległych, jest po prostu zajebisty. :D

13. Czy uważasz siebie za przywódcę? Gdybyś mógł być w grupie trzymającej władzę jakie stanowisko byś sobie wybrał?
Raczej tak, lubię zarządzać, przewodzić i wielu przypadkach jestem w tym dobry. :> Osoby która wszystkim zarządza. :P

14. No to już 14 pytanie, czekasz na bombę? Kogo najbardziej lubisz w każdym z zakonów?
Bleh, z innych zakonów znam mało osób, z Królestwa lubię raczej wszystkich. :p Ale skoro muszę to tak: Kr. - Lowcap, Alga - CreWs, Ziemniaki - Sent. hehe.

15. Teraz bomba, za kim nie przepadasz czy po prostu sprawia fatalne wrażenie w twoich oczach? Oczywiście pytam o każdy z zakonów osobno, możesz też powiedzieć dlaczego.
Polecę prosto z mostu. Kr. - jeśli mam wybierać to W7, przez bardzo długi czas sprawiał fatalne wrażenie w moich oczach, Alga - Dassanar, ubzdurał sobie że jestem fanboyem Wiedźmina, zasadniczo nie mogę nic pozytywnego napisać o wiedźminie coby on na mnie nie naskoczył, denerwujący bardzo człowiek. Nic mu nie zrobiłem, zaatakował mnie. :(, Ziemniaki - czasami człowiek tak ma, że kogoś zobaczy i już go nie lubi, tak było w przypadku TheFlood.

16. Określ swoją osobowość w iście Freudowski sposób.
Czyli jak. OO <kuli_się_ze_wstydu>
Bywam czasami bardzo denerwujący, uparty. Jestem leniwy. Może ktoś znajdzie we mnie pozytywy. :P

17. Żałujesz popełnionych decyzji w życiu?
Tak, wielu. Ale teraz nic nie zmienię. I nie, nie napisze jakich. ;)

18. Poleć wszystkim jakąś książkę, film, serial i sport do uprawiania.
Malazańska Księga Poległych i Pan Lodowego Ogrodu - Polecam, zajebiste lektury. Nietykalni, ale pewnie to już każdy widział. ;p Pływanie.

19. Co robisz w wolnym czasie poza spędzaniem czasu z takimi przypałami jak my?
Gram, uczę się, spotykam się z moimi znajomymi.

20. Oglądasz/eś jakieś anime albo czytasz/eś jakąś mangę? Jeśli tak to podaj ulubione, jeśli nie to powiedz dlaczego.

Znaczy nie. Nie lubię, nie oglądam, nie jara mnie to.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 07, 2014, 22:22:06 pm »

2. Dlaczego akurat RPG?
3. Gdybyś mógł spotkać siebie jak byłeś mały to co byś zrobił?


6. Jakie masz poglądy polityczne?
7. Żałujesz, że poświęciłeś się grom?
8. Idziesz do wojska?
9. Czego brakuje Ci na IRCu?
10. Kiedy robisz prawko?
11. Co sądzisz o tatuażach u kobiet?
12. Co sądzisz o tatuażach u mężczyzn?
13. Kolczyk w sutku to grzech?
14. Wolisz dziewczyny z makijażem czy bez?
15. Oglądasz telewizję?
16. Dlaczego nie lubisz Apple?
17. Złoto czy srebro co jest według Ciebie lepszą inwestycją na przełomie 5 lat?
18. Używałbyś płatności Bitcoinami jeśli automatycznie była by zniżka 10%?
19. Co Cię trzyma aby nie spełniać marzeń?
20. Miejsce gdzie chciałbyś spędzić trochę swojego życia jeśli pieniądze nie grały by roli?
21. Czy uważasz, że poker to hazard?
22. Poker powinien być legalnym w C.. tfu Polsce?
23. Nie lubię tej liczby, jest pechowa, czy dla Ciebie też jest pechowa?
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2014, 22:41:39 pm wysłana przez LukST »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 10, 2014, 15:45:26 pm »
2. Dlaczego akurat RPG?
Po porostu, przypadły mi do gustu i tyle. ;)

3. Gdybyś mógł spotkać siebie jak byłeś mały to co byś zrobił?
Nwm, na pewno nie dawałbym sobie "złotych rad", bo i tak bym nie posłuchał. ;P

6. Jakie masz poglądy polityczne?
Trochu konserwatywne, ale trochu, nie krajnie. Ciężko określić, nie określam się ani po prawej, ani tym bardziej, po lewej stronie.

7. Żałujesz, że poświęciłeś się grom?
Nie poświęciłem się, to tylko moje hobby,

8. Idziesz do wojska?
Myślałem nad tym,zobaczę co przyniesie przyszłość, może wezmę sie za siebie i pójdę na WAT?

9. Czego brakuje Ci na IRCu?
Słownika i autokorekty. :p

10. Kiedy robisz prawko?
W marcu ide na kursy.

11. Co sądzisz o tatuażach u kobiet?
12. Co sądzisz o tatuażach u mężczyzn?
Czemu nie, byle tylko to nie były jakieś puste sentencje (najczęściej po angielsku z błędami :D) albo tatuaże robione po pijaku, za pół ceny u znajomego, znajomego.

13. Kolczyk w sutku to grzech?
jak można mieć kolczyk w sutku?!

14. Wolisz dziewczyny z makijażem czy bez?
Lekki makijaż, czemu nie?

15. Oglądasz telewizję?
Zdarza mi się.

16. Dlaczego nie lubisz Apple?
Tak jakoś, firma, bardzo droga, dla nowobogackich lub cebulaków szpanujących kaso. ;) No i jest to wielki troll patentowy. ;D

17. Złoto czy srebro co jest według Ciebie lepszą inwestycją na przełomie 5 lat?
Jeśli Tajwan nie wyprzeda nagle całych swoich rezerw złota na przełomie 5 lat, to złoto.

18. Używałbyś płatności Bitcoinami jeśli automatycznie była by zniżka 10%?
Używałbym ich, jakbym je miał, tak czy siak.  Chociaż, coś tam czytałem, że te pierwsze b$ co zostały "wydobyte" ciągle nie zostały zamienione na $, więc, jeśli zostałby teraz wymienione, to by się cały ten system załamał. Podobno.

19. Co Cię trzyma aby nie spełniać marzeń?
Lenistwo.

20. Miejsce gdzie chciałbyś spędzić trochę swojego życia jeśli pieniądze nie grały by roli?
hymm, nwm. ;D

21. Czy uważasz, że poker to hazard?
A nie?

22. Poker powinien być legalnym w C.. tfu Polsce?
A nie jest?

23. Nie lubię tej liczby, jest pechowa, czy dla Ciebie też jest pechowa?

Nie. Nie mam pechowej liczby, nie jestem przesądny.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.