Autor Wątek: Hyde Park  (Przeczytany 10406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Hyde Park
« dnia: Wrzesień 29, 2013, 17:28:15 pm »
Allo!

Rozchodzi się o usunięcie subforum "Gry i zabawy forumowe" i przeniesienie tamtejszych tematów do głównego działu Hyde Parku. Znajduje się tam na tyle mało wątków, że byłoby po prostu poręczniej brać udział w wyżej wymienionych formach rozrywki, jeśli dostęp do nich miałoby się od razu po wejściu do Hyde Parku, bez przechodzenia do podrzędnego działu.

Greetz

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hyde Park
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2013, 17:39:20 pm »
Przecież link do tego subforum jest na stronie głównej, więc nie musisz najpierw wchodzić w Hyde Park.

Ale jak temat został już poruszony, to zaproponuję zmianę działu zabawowego z subforum na normalne forum. W ten sposób będzie bardziej klarownie widać, gdzie są nowe posty, bo mnie osobiście to dość przeszkadza.
Klasztor - Fechtmistrz

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Hyde Park
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2013, 19:08:19 pm »
Gry i zabawy są na oddzielnym subforum, ponieważ w ten sposób mogę tylko jemu wyłączyć naliczanie postów. I bo zdaniem niektórych są kancerogenne, a ja potrafię zrozumieć ich argumentacje.

Myślałem o daniu oddzielnego forum, ale trochę czuje niesmak na myśl, że coś takiego byłoby na głównej... Pomyślę - jak ktoś ma jeszcze jakąś opinię, to niech nie mówi, chętnie wysłucham.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Hyde Park
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2013, 22:27:18 pm »
trochę czuje niesmak na myśl, że coś takiego byłoby na głównej...
Zupełnie nie rozumiem, dlaczego. Gry i zabawy forumowe są obecne na większości forów, zwłaszcza jeśli mowa o tych, na których nie dyskutuje się na jakieś śmiertelnie poważne tematy. Poza tym, nie wiem jak innym, ale mi wyłączenie licznika postów w Hyde Parku by nie przeszkadzało - to w końcu Hyde Park.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Hyde Park
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2013, 09:06:04 am »
Zupełnie nie rozumiem, dlaczego. Gry i zabawy forumowe są obecne na większości forów, zwłaszcza jeśli mowa o tych, na których nie dyskutuje się na jakieś śmiertelnie poważne tematy.
A to nie są te tzw. piaskownice, gdzie userzy z ADHD mogą wyładować emocje, pisząc posty typu "cześć!!!11"?

Poza tym, nie wiem jak innym, ale mi wyłączenie licznika postów w Hyde Parku by nie przeszkadzało - to w końcu Hyde Park.
Wyłącznie naliczania tu, wyłączenie naliczania tam, a potem niektórych będzie ściskało na temat licznika.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2013, 09:07:57 am wysłana przez Damiano_gt »
Klasztor - Fechtmistrz

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Hyde Park
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2013, 00:01:16 am »
Wiedziałem, że umrze pod spamem w SB, więc:
Cytat: GuRt
GuRt [00:35]:   http://forum.rpg-center.pl/index...g10617 - wow, to ma potencjał odmienić to nieoryginalne gówno (mam na myśli założenie tego threadu) - "wybierz jeden z dwóch podanych utworów i wyjaśnij dlaczego". Co prawda to nadal tylko połączenie "oceń kawałek (...)" z "A czy B?", ale nadal świeże, tego przynajmniej jeszcze nigdzie nie widziałem. Propsy dla C, za akcydentalną innowację - ja bym forsował teraz przeinaczenie tematu na tą modłę.
GuRt [00:38]:   Tak, wiem, że jest po północy i rozdrabniam się nad pierdołami, ale ostatnio naprawdę ciężko o cokolwiek minimalnie oryginalnego(nawet jak to połączenie dwóch nieoryginalnych motywów). I tutaj, i gdziekolwiek indziej. Więc chyba warto takie drobnostki wychwytywać, nawet w obliczu tony innej roboty. PS. Piszę to na trzeźwo, następnym razem o HP wypowiem się najpewniej za jakieś kolejne kilka lat.
/self explanatory
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hyde Park
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2013, 03:18:00 am »
Myślę, że możemy to wprowadzić jako opcję.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Hyde Park
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 06, 2013, 19:51:50 pm »



Myślę, że możemy to wprowadzić jako opcję.
Wtedy nic się nie zmieni.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Hyde Park
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 06, 2013, 20:31:00 pm »
osobiście się w to nie bawię, więc ciężko mi zabierać głos. Teat jednak zdaje się zdechł, więc taka zmiana może by mu pomogła

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Hyde Park
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2014, 21:39:33 pm »
Nic się nie zmienia już od ponad miesiąca, ale poklepię się po plecach i nieskromnie stwierdzę, że pomysł jest fajny. Tylko, że wtedy trzeba mieć dwukrotnie więcej piosenek pod ręką, by się bawić. Można wprowadzić coś takiego jako opcję w regulaminie, by uświadomić ludzi, że jest też taka możliwość.

Ale i tak nikt regulaminów nie czyta, więc na razie pozostaję jedyną osobą, która kiedykolwiek coś takiego zrobiła. Mimo to idea jest w miarę fajna i zastanawiam się nad następną parą. Miło by było, gdyby była jakoś tematycznie zespolona. Jeśli ktoś to zrobi parę razy, to ludzie zobaczą, że można i tak.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2014, 11:18:44 am wysłana przez C »

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hyde Park
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 18, 2014, 17:37:09 pm »
Ja nic w regulaminie wprowadzać nie będę. Jeżeli chcecie tak robić - róbcie. Nie będę też nikogo zmuszać, żeby koniecznie dawał dwie piosenki i do tego jeszcze może background pod nie, żeby wiadomo było co się z czym je.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Hyde Park
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 18, 2014, 23:29:44 pm »
C - jak Moga przerasta zaktualizowanie starego i wyeksploatowanego tematu rozrywkowego (albo przyznanie komukolwiek, że ma dobry pomysł i/lub rację), to załóż swój na nowych zasadach (utwór A czy B + dlaczego).
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hyde Park
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 19, 2014, 18:22:32 pm »
Ale ja nie rozumiem po co zakładać nowy temat - przyczyń się do tego, żeby tak było w tamtym temacie (tzn. odpowiedz C teraz), zróbcie z tego precedens i będzie git.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Hyde Park
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 20, 2014, 15:12:45 pm »
A rozumiesz, na przykład, po co modyfikować regulamin? Zmienić zasady gry, celem zmienienia charakteru gry - wprowadzenia nowej jakości?
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Hyde Park
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 20, 2014, 15:34:02 pm »
Ale u nas nie trzeba zmieniać regulaminu, żeby coś takiego wprowadzić.

Jak się przyjmie - to ciągniemy. Jak się nie przyjmie - to nie.

Dlaczego mam się bawić w Donovana i uszczęśliwiać na siłę?

Bo póki co poparcie idei wyraziłeś ty i C.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta