Autor Wątek: Kupione dzisiaj  (Przeczytany 44744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #195 dnia: Listopad 19, 2017, 00:43:06 am »
Nie powinienes zalowac. Mi smiga wszystko, ale odkrylem duzy minus -  nie da sie apek instalowac na karcie pamieci, bez rootowania telefonu.
Bo i ja dalem polowe tej ceny co jest na stronie podanej. Ale szlo miesiac.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #196 dnia: Grudzień 02, 2017, 16:11:18 pm »
Kupiłem sobie Spellforce'a 3 w preorderze. Dawno żadnej gry nie kupiłem, nie licząc krótkiego epizodu z CoD: MW3
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #197 dnia: Grudzień 02, 2017, 20:47:41 pm »
kciuk w górę maniek. Wprawdzie akurat sam spellforce zawsze jakoś mnie omijał, ale doceniam ile dla tych starych marek robi THQnordic, wskrzeszając po kolei wszystkie te zapomniane tytuły i dlatego zachęcam do wspierania pieniędzmi tej firmy. Sam z tego powodu kupiłem te dwa miechy temu elexa, który na marginesie jest całkiem spoko jak już się opanuje walkę :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #198 dnia: Grudzień 03, 2017, 19:28:32 pm »
Na Elexa jeszcze przyjdzie pora, bo jestem sentymentalny i nie odpuszczę, ale muszę rozważnie dysponować czasem i gotówką póki co :)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #199 dnia: Luty 01, 2018, 22:20:49 pm »
Cóż, nigdy nie ukrywałem, że Podziemie jest bardzo bliskie memu sercu, zaś pierwszy gothic to moja ulubiona gra Piranii. W związku z powyższym sprawiłem sobie coś takiego:


biały brąz, prosto z okolic południowego Uralu. Może niezbyt duży (szerokość to niecałe 4 cm), ale naprawdę fantastycznie wykonany - światło załamuje się w żłobieniach, idealne proporcje (może poza lekko wygiętymi górnymi rogami), chyba najlepsza replika jaką widziałem. Medalion z kolekcjonerki G3 w ogóle się do niego nie umywa.

Jakby ktoś był zainteresowany, można go łatwo dostać na portalu z rękodziełem Etsy https://www.etsy.com/listing/268034400/the-sleepers-mask-medallion-inspired-by - dostawa chwilę trwa, ponieważ jest to wyrób jubilerski na zamówienie, ale zapewniam, że warto. Polecam zresztą również inne produkty tego użytkownika, ponieważ oprócz gothica posiada również medaliony ze skyrima, warhammera czy różnych szkół z Wiedźmina

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #200 dnia: Luty 03, 2018, 22:06:31 pm »
Maska Śniącego, ładna rzecz. Nie spodziewałem się tego. To urzekające, że skombinowałeś sobie taką gothicową pamiątkę.

Ja też sobie sprawiłem ostatnio trochę hobbystycznych wearable'i. Ale związanych z pucykami.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #201 dnia: Maj 07, 2018, 19:58:03 pm »
Kolejne lato, do Biedronki wracają ketchupy Madero z papryczką jalapeno oraz z habanero. Porównałem tak pobieżnie tegoroczną edycję tego pierwszego wariantu z zeszłoroczną (zachowałem sobie butelkę) i zawartość jalapeno się nie zmieniła (9%), ketchupu jest tym razem po prostu WINCEJ. Nadal smakuje prawilnie, ten z habanero ładnie ładuje Scovillesy. Polecam.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')