Autor Wątek: Kupione dzisiaj  (Przeczytany 44752 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #180 dnia: Kwiecień 30, 2017, 16:02:12 pm »
Kupione na Pyrkonie:
- 8 podkładek pod kubki/szklanki w motywie plastrów miodu :)
- kubek z super smokiem :D
- dwa losy na losowanie kości od Q-Workshop - dostałem K6 z ładnym, wypukłym motywem elfickich liści oraz k20 z motywem zębatek
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #181 dnia: Kwiecień 30, 2017, 16:04:38 pm »
k20 z motywem zębatek
Ile za nią chcesz? :}
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #182 dnia: Kwiecień 30, 2017, 23:14:53 pm »
Główne pyrkonowe zakupy ( nie chce mi się pstrykać fotek, wiec grafiki z neta):

Kufel do kolekcji:


Magnesy na lodówkę:


Gry:

Za pierwszą przepłaciłem 5-10, a na drugiej zyskałem 5.

EDIT: Wylosowane kostki + pomarańczowa pyrkonowa:

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2017, 23:33:56 pm wysłana przez Lowcap »

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #183 dnia: Maj 16, 2017, 13:27:41 pm »
Lowca tego Coralgola to zazdroszcze ;<

A się pochwale choć nie ja kupowałam, a dostałam "bidon" z Brity taki z filtrem. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tej mody, ale w sumie bidon jest super i dobrze wychodzi cenowo jak przeliczyć, że butelka z filtrem to ok 50 zł, a potem kupowanie filtrów to ok 20 zł. Gdzie jeden starcza na 200 butelek.

Taniej niż kupowanie wody butelkowej i nalewasz ile masz ochoty w danym momencie.


 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #184 dnia: Maj 16, 2017, 14:37:33 pm »
Właśnie przyszła moja nowa spinka do włosów:
(click to show/hide)
Polecam bardzo 2 Towers Leatherworks, bo mają śliczne, ręcznie robione rzeczy :)

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #185 dnia: Maj 16, 2017, 19:02:58 pm »
Nieziemska. Pokaz jak wyglada irl.

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #186 dnia: Maj 29, 2017, 20:09:25 pm »
Nieziemska. Pokaz jak wyglada irl.
Spinka w akcji prezentuje się następująco:
(click to show/hide)
Trzeba tylko troszkę uważać, by ludziom w większym tłumie przypadkiem oczu nie wydłubać szpilą ;)

Najlepszym zakupem ostatnio były bilety na Percival - Wild Hunt. Po raz drugi, bo grając sobie razem w Wieśka naszło nas na powtórkę z rozrywki. Koncertowali już tylko w Olsztynie, więc skończyło się spontanicznym urlopem tamże. Bardzo miło spędzony czas, ale od powrotu przedwczoraj płaczę nadganiając deadline'y po nocach :P

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpień 20, 2017, 16:48:39 pm »
Ostry keczup marki Madero z papryczkami Jalapeno powrócił do biedy. Zawartość jalapeno: 9%. Dwa(?) lata temu wynosiła ona chyba 22%, ale i tak jest całkiem ebin. Gębę uznaję za dostatecznie wypaloną. Chyba będę wykupował wszystkie buteleczki na stanie i gromadził zapasy.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpień 27, 2017, 21:24:10 pm »
ja tam tęsknię za bekonowymi laysami, od dawien dawna w żadnym sklepie takich nie widziałem

Za takimi?

(click to show/hide)

Moja narzeczona właśnie zajada się nimi. Ja osobiście wolę smaki ostro słodkie, jak Salsa czy Chili Con Carne. Ostatnio jadłem Salsę z Kolendrą grubo krojone i pycha  :D

A żeby nie było, że spamuję, to w końcu zakupiłem dzisiaj (na allegro, więc jeszcze będę musiał odrobinę zaczekać) złącze aux do swojego Peugeota 407, który nie ma żadnego tego typu wejścia na urządzenia zewnętrzne i żeby słuchać swojej muzyki, musiałem albo nagrywać płyty (które często się zacinały, bo coś jest z odtwarzaczem) albo używać tego badziewia, jakim jest transmiter FM i puszczać muzykę przez Bluetotha, a z racji tego, że mam telefon raczej taki niemarkowy (typu Samsung czy inne Iphony), to ma jeden mankament... Strasznie cicho transmituje muzykę i jak zwiększyłem głośność, to straszne szumy były. Myślę, że na auxie takich problemów nie będzie :)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpień 27, 2017, 23:04:27 pm »
nie wyświetla mi się zdjęcie

Cytuj
A żeby nie było, że spamuję, to w końcu zakupiłem dzisiaj (na allegro, więc jeszcze będę musiał odrobinę zaczekać) złącze aux do swojego Peugeota 407, który nie ma żadnego tego typu wejścia na urządzenia zewnętrzne i żeby słuchać swojej muzyki, musiałem albo nagrywać płyty (które często się zacinały, bo coś jest z odtwarzaczem) albo używać tego badziewia, jakim jest transmiter FM i puszczać muzykę przez Bluetotha, a z racji tego, że mam telefon raczej taki niemarkowy (typu Samsung czy inne Iphony), to ma jeden mankament... Strasznie cicho transmituje muzykę i jak zwiększyłem głośność, to straszne szumy były. Myślę, że na auxie takich problemów nie będzie :)
Nie lepiej zamiast takich bajerów zainwestować w dobre radio z usb? Ja miałem to szczęście, że razem z samochodem w komplecie już takie było, bardzo sobie chwalę.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpień 28, 2017, 11:45:43 am »
Mam radio bez wyjscia USB i Aux - więc znam ból. Swojego czasu zastanawiałem się nad transmiterem FM, ale znajomy który takie sprzedaje mówił, że lepiej po prostu wymienić radio.
Jedyne z czego się pocieszam, to fakt, że moje radio czyta mp3 z płyt.

Brat miał w swojej corsie B stare radio blaupunkta na aksety. Nowe kosztowało go około 300 zł. USB - jest, AUX - jest. Lepsze wykorzystanie głośników - jest. Może kiedyś też wymienię.

Żeby nie było... przedwczoraj kupiłem duży kubek z napisem Bratislava. 0,5l piwa się nie mieści :/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2017, 11:48:08 am wysłana przez Lowcap »

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #191 dnia: Sierpień 29, 2017, 19:16:27 pm »
nie wyświetla mi się zdjęcie

(click to show/hide)

Nie lepiej zamiast takich bajerów zainwestować w dobre radio z usb? Ja miałem to szczęście, że razem z samochodem w komplecie już takie było, bardzo sobie chwalę.

Wiesz, już była taka opcja, ale szukałem po necie, to nic w rozsądnych cenach nie było. A szkoda mi dawać około 1000 złotych za coś takiego. Druga sprawa, że pierwszego lepszego radia tam nie wstawię, bo 407 ma tak jakby wbudowane radio z komputerem podkładowym (nie wiem, jak to inaczej określić, dlatego wstawiam poniżej zdjęcie) i takie standardowe wyglądało mocno niefajnie w kieszeni, która ma inne wymiary.

(click to show/hide)

Podbijam za to salsę, jadłem ostatnio, naprawdę niezłe. Nieco gorsze zdanie mam o concarne, którym bliżej do "just OK". Odradzam za to inne z tej "złotej" serii, zielone curry - jest tragiczne, szczerze odradzam.

Te zielone curry smakują jak sucha trawa ;p

Zajebiste było słodkie curry z serii Lays z pieca. Były w takiej fioletowej paczce. Ale tylko dwie paki udało mi się kupić, później już nigdzie ich nie było. Ogólnie smaki, które mi podchodzą, to wrzucają na parę tygodni i lipa.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpień 31, 2017, 13:48:13 pm »
Może skrobne recke do tego?

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #193 dnia: Październik 17, 2017, 13:49:23 pm »
Pierwszy tom lyknalem jak dziwka z polykiem. Sztos panowie i panie. Sztos. Teraz tylko ogarnac Hellblazery i bede w siodmym niebie.
A i kupilem autko niedawno.

Wysłane z chińskiego tostera przy użyciu Tapatalka

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #194 dnia: Listopad 16, 2017, 16:52:40 pm »
kupiłem sobie MoGowy toster, znaczy się to :P

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia