Autor Wątek: Kupione dzisiaj  (Przeczytany 44745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 10, 2014, 20:28:33 pm »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 22:33:58 pm wysłana przez MaxRyder »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 23, 2014, 13:45:43 pm »
GTA III + VC + LA + GTA IV łącznie za niecałe 20 zł na amazon.com ( cena obniżona o 5 dolców za zniżkę którą pozyskałem w trakcie wyprzedaży świątecznej).
Tydzien temu: Raijintek Themis (świetne chłodzenie dla proca) + Western Digital Blue 1TB

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 23, 2014, 16:40:37 pm »
ja bym się wstrzymał, rockstar zdaje się dalej nie powiedział czy GTA4 będzie działać po wyłączeniu w sierpniu Games for Windows

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 11, 2014, 20:08:31 pm »
Polubiłem Carrefour. "Wesele" za 7 PLN (kupiłem dwa egzemplarze, jeden na prezent), "Pieniądze to nie wszystko" oraz "Strefa X" za 9,99 PLN i "Dystrykt 9" za 10 PLN. Był nowy rzut filmów i było w czym wybierać.
Klasztor - Fechtmistrz

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 11, 2014, 22:52:17 pm »
Dragon Commander w biedronce za 10 zł. Fajna sprawa bo jako gratis dostajemy 2 kopię na gog.com
Qpad MK-50 klawiatura mechaniczna z liniowymi przełącznikami cherry red. Sprawuje się znakomicie.
EDIT: Po co?
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2014, 06:37:06 am wysłana przez Lowcap »

MaxRyder

  • Wiadomości: 319
  • Za każdą wielką fortuną kryje się zbrodnia.
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 12, 2014, 00:58:02 am »
.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 22:34:04 pm wysłana przez MaxRyder »
"nie mogę schudnąć ;((( opierdolę se kebaba ze smuteczku" i zwały na udach i odparzona cipa nie znikają. ~zimak

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 12, 2014, 07:58:47 am »
EDIT: Po co?
No właśnie, napisz. Czemu wydałeś 250+ złotych na klawiaturę? Po co ci ona? Co oznacza wiśniowa czerwień, bo wiem, że są różne wisienki w mecha-klawiaturach, tj. różnokolorowe, a każda do czegoś innego. I czy naprawdę teraz możesz nacisnąć wszystkie guziki na klawiaturze naraz?

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 12, 2014, 15:59:31 pm »
podbijam, też mnie ciekawi. Może w nowym topicu or smth, ale bym poczytał.

By nie spamować - może nie dziś, a tydzień temu ponad, ale  cyfrowe pianino Casio CDP-120. Po tygodniu generalnie zastanawiam się czy nie polecać znajdującej się w tym samym pułapie cenowym yamahy p-35, bo reklamowane "złącze USB dla wygody nagrywania na kompie" okazało się bullshitem (owszem, nagrywa, ale tylko midi, muzykę można nagrać tylko gdy podłączy się wyjście słuchawkowe do wejścia mikrofonowego w kompie, bo pianino nie ma normalnego midi in/out) i boję się myśleć co jeszcze nim jest.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 13, 2014, 16:50:37 pm »
Dzisiaj zamówiłem takie coś

Jak dojadą to się wypowiem ;D
P.A 65%

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 13, 2014, 18:36:17 pm »
Klawiatura jest naprawdę znakomicie wykonana, z tego co czytałem na redach się najłatwiej wciska klawisze i muszę to potwierdzić. Jedyne klawisze funkcyjne to sterowanie dźwiękiem (Fn+ F1-F6). Kupując ja stałem przed dylematem gamingowa za 100 zł czy coś trwalszego na dłużej niż 2 lata. Patrzę na to jak na inwestycję długoterminową. Dodatkowo z racji że przez wieksozsc mojego żywota używałem wysokich klawiatur przystosowanie się do tej zajęło mi mniej niż dzień.
Tak, można wcisnąć wszystkie klawisze za jednym razem.
TEST:
649xc34586ew971 urjhbtvfy,l.g85203ndk7
(cyfry są podwójnie bo drugą dłonią wciskałem numpanel)

Sent nawet w droższych sprzętach USB jest tylko do midi ( brat też się na tym przejechał kilka lat temu). Poza mikrofonowym nie masz osobno Line-in?

A teraz co ja kupiłem... mrożoną pizze pakowaną podwójnie. Nie chce mi się gotować, jak dobrze że jest od tego siora.

EDIT: Wybrudzić się wybrudzi, ale w zestawie był kluczyk do ściągania klawiszy. Co do ich ścierania, są one pokryte białą farbą a pod nią jest laserowy grawer (szary), więc znaki zawsze będą widoczne.
« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2014, 19:58:12 pm wysłana przez Lowcap »

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 13, 2014, 18:49:39 pm »
nie, właśnie nie ma, kupa gówna :/ ale z drugiej była tansza niz  yamaha o 200 zł i w sklepie po drugiej stronie ulicy, wiec chociaz tyle dobrze.pokii z mikrofonu łapie to poll biedy, gorzej jak te mądre programy do 'naukki' tez sie beda buntowac, ale tu niby nie powinny.
A, i brofistt za uzywanie wysokiej klawyy. Tylko pytaniee - ta nowa nie zapaskudzi sie rownie latwo jak tradycyjna? Bo to jest zmora, a nie 'psucie sie'.

i drugi brofist za  mrożoną piizzę, też jestem leniwy

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 13, 2014, 20:52:44 pm »
Czyli nie tylko ja jem ostatnio mrożonki ;d Tak to jest jak się mieszka samemu, wraca się z pracy i nie ma się chęci gotować mimo, że nic się cały dzień nie jadło. :P Chyba trzeba poszukać kobiety na stałe, ale jakoś długie związki to ostatnio nie moja specjalność :P

Dziś zakupiłem jakiś taki mix warzywny (ziemniaki, marchewka, groszek, papryka, kukurydza i takie zielone podobne do kalafiora coś, chyba brokuły nie wiem xD), to na patelnie, do tego smażona kiełbaska. Mmmm polecam ^^ A kosztowało tylko 4 złote :P + 6 za dwie kiełbaski. Obiad za dychę brzmi dobrze.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 13, 2014, 21:21:33 pm »
z takich rzeczy nienajgorszy jest też "ser w ziołach" knorra. Aczkolwiek raz to jadłem jak byłem na jakis lekach i choc niby mocno sie nie strułem, to jednak do dzis jak widze, to mnie odrzuca :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 13, 2014, 21:39:45 pm »
Dla mnie zupki chińskie to rzecz ostateczna z ostatecznych :D Choć akurat taki ser w ziołach czy kebabowa jest całkiem smaczna.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 16, 2014, 12:12:37 pm »
MoH warchest i Alpha Centauri Sida. Pierwszy z sentymentu i kosztował tyle co piwo w pubie, drugi, bo kosztował tyle co najtańsze piwo w pubie i polecał drag.
I ofc i tak nie zagram, bo najbliższy miesiąc spędzę nad badziewnymi przepisami

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!