Autor Wątek: Kupione dzisiaj  (Przeczytany 45274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 21, 2016, 20:55:56 pm »
Solidność to sprawa dyskusyjna. W rzeczywistości może być mocne, ale na tym zdjęciu wyszło kiepsko - cienka śrubka, podkładka też cienka, reszta dość wiotka.

Ale pomijając to - imadło jest w linii prostej z główną belką. Czyli środek ciężkości będzie za monitorami, a nie przed - jak też powinien. Jakby odchylić boczne ramiona w tył to można by było temu jakoś zaradzić, ale raz - obstawiam, że nie o taki układ chodzi, dwa - przy biurku przy ścianie będzie to niemożliwe.

Pamiętaj o zdjęciach, C. :)
Klasztor - Fechtmistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 22, 2016, 14:17:27 pm »
Mogą być takie? Nie miałem baterii w aparacie, więc zrobiłem zdjęcia kamerą w telefonie.

Imadło rzeczywiście nie robi dobrego wrażenia, drugą metodą montażu było przewiercenie się przez blat, ale wolałem tego nie robić. Instrukcja mówi, by sprawdzać stan konstrukcji co trzy miesiące.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Pola

  • Wiadomości: 490
  • Dr Ro
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 22, 2016, 17:10:09 pm »
Na tym 2 zdj wyglada to dobrzxe ;)

 P. A. 73%

☆☆☆|| Wtajemniczona||☆☆☆


Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 22, 2016, 17:36:06 pm »
C, kochaniutki, chodziło mi o zdjęcie monitorów w stanie przed montażem.
Klasztor - Fechtmistrz

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 24, 2016, 22:05:36 pm »
Damianie, gdzieś w tym temacie powinieneś znaleźć zdjęcie monitorów pod kątem, w starej konfiguracji, przed montażem. Później, i nie mam zdjęcia z tego ustawienia, ten po lewej stał w tym samym miejscu, co w ostatnio wrzucanym przeze mnie zdjęciu, ale trochę bardziej na prawo, na książce. Środkowy również miał podpórkę.

W każdym razie, chciałem tylko napisać, że te ramiona są dosyć wytrzymałe, ale konstrukcja nieznacznie przechyliła się w lewo bez przeciwwagi po prawej stronie i obecnie drugi monitor opiera się częściowo na parapecie. To chyba nic groźnego, ale całość jest ewidentnie zaprojektowana tak, by zachowana była równowaga, bez dodatkowego wzmocnienia umożliwiającego takie asymetryczne rozmieszczenie obciążenia. Nie wiem, czemu myślałem, że będzie inaczej.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 22, 2016, 01:35:11 am »
Dzisiaj nabyłem sos z papryczkami jalapeno od jakiegoś Develeya. Ok. sześciu złotych w biedzie. Całe lato czekałem na jakiś pikantny sos. Po czasie zorientowałem się, że sześć złoty za chyba litr sosu to trochę dziwnie tanio. Dopiero w domu sprawdziłem - zawartość papryczki jalapeno: 5%. Ketchup z tą papryczką od Madero, sprzedawany w zeszłym roku, miał ich 22% i był znacznie droższy. Nie polecam mojego zakupu, smakuje mdło i, co najgorsze, prawie nie pali gęby w porównaniu z zeszłorocznym czempionem.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #171 dnia: Grudzień 18, 2016, 01:14:22 am »
Zakupiłem Lenovo Thinkpad X220 (12,5 cala, i5 2520M) po niezwykle okazyjnej cenie (300 złociszy). Mankamenty są dwa - jakiś dureń porysował touchpada i zaczep pod klawiszem B jest uszkodzony - połowicznie wypada od czasu do czasu. Nie mam pojęcia ile trzyma bateria.

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #172 dnia: Styczeń 13, 2017, 12:29:50 pm »
+10 do śląskiego survivalu - oczyszczacz powietrza Daikin MC70 LVM. Poza tym bilety na koncert Percivala - Wild Hunt Live (muza z Wiedźmina 3).

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #173 dnia: Luty 02, 2017, 22:43:29 pm »
Keczup z papryczkami jalapeno od Heinza. Butla średniego rozmiaru (570g), zawartość jalapeno to ponoć 14%, ale po pierwsze, jest tak dokładnie zmiksowany, że żadnego kawałka papryczki się w nim nie uświadczy, a po drugie, nie jest specjalnie pikantny. Tak pomiędzy moimi dwoma poprzednimi keczupowymi zakupami. Powinienem kupić wersję z habanero.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 07, 2017, 22:38:53 pm »
Wersji keczupu Heinza z habanero jednak się nie doszukałem. Kupiłem za to ostatnio "ketchup piekielnie ostry z pikantną papryką habanero" marki Dawtona. Zawartość papryki nie została podana w składzie, co było dla mnie czerwoną flagą, ale postanowiłem spróbować mimo wszystko. Srogo się zawiodłem - tej papryki musi być mniej niż 1%, bo gęby nie pali prawie wcale. Na pewno nie widać habanero w konsystencji keczupu. Fanom zadawania sobie cierpienia jedzeniem szczerze odradzam.

Chyba pora przestawić się na jakieś ostre sosy, bo te keczupy są zwyczajnie słabe. Muszę znaleźć coś bardziej skupione na ostrości, nie keczupowej pomidorowości.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #175 dnia: Marzec 07, 2017, 23:57:13 pm »
Z miecha temu byly ostre sosy w trzech rodzajach w biedro. Zgarnalem wszystkie wersje. Sa si.

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #176 dnia: Marzec 12, 2017, 17:12:18 pm »
Mhm. Dobra, czyli w przyszłości skupię się na sosach.

W Biedzie dzisiaj wypatrzyłem laysy o smaku "ostrej papryczki". Na opakowaniu sylwetki tańczących ludzi, głównie dziewczyn - wszyscy szczupli, a chipsów 300 gram XD Ostrość jest zerowa. Nie zjem tego okropieństwa przez resztę tygodnia.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #177 dnia: Marzec 12, 2017, 20:13:47 pm »
Wasabi i ostry cheddar jedynie kopie.

Wklepane z przenośnej, komunistycznej radiostacji firmy LG.

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Kaseven

  • Wiadomości: 369
  • Evil fangirl
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #178 dnia: Kwiecień 20, 2017, 11:51:29 am »
Kilka ciuszków od Blizzarda, korzystając z wiosennej przeceny: bluza od Carbota i dwie koszulki.
(click to show/hide)

Poza tym 2-miesięczny kurs nauki Substance Paintera/Designera i Marmoset (pa pa życie socjalne, widzimy się w lipcu ^^).

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kupione dzisiaj
« Odpowiedź #179 dnia: Kwiecień 29, 2017, 17:34:08 pm »
W ramach pocieszenia zamiast Pyrkonu, nabyłem nową płytę Gorillaz. Zajebiste.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.