Autor Wątek: Airsoft  (Przeczytany 4290 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klimek

  • Wiadomości: 275
Odp: Airsoft
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 26, 2013, 13:27:30 pm »
Nie rozumiem waszego oburzenia tym tematem. Mi osobiście nie przeszkadza, jeśli ktoś chce się pobawić w wojnę i w żołnierza nie robiąc nikomu krzywdy. To tak samo jak rekonstrukcje bitew, w których przecież ludzie też udają, że strzelają i umierają. To też brak szacunku czy coś? Trochę dystansu, panowie. ;]
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Airsoft
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 26, 2013, 15:15:05 pm »
Jak wspominałem - nie mam nic przeciwko, jak ktoś sobie "setting" dorobi do strzelania się. To samo mogę napisać na przykład o rekonstrukcjach bitew średniowiecznych. Fajna sprawa. Ale jak taki fan Airsoftu zaczyna się bawić w specjalistę, który wie o militarii więcej niż generał, to pozostaje tylko pusty śmiech. To jest umniejszanie honoru żołnierza. Że byle chłystek z karabinkiem na kulki będzie pieprzył, czy to strona x czy y miałą wygrać te 200 lat temu pod Alamo.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Airsoft
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 26, 2013, 16:24:21 pm »
Wszystko tak naprawdę rozchodzi się o to, czy ktoś wyżej sra, niż dupę ma, bo nic nie stoi na przeszkodzie wypowiadać się na takie, a nie inne tematy i mieć na ich temat ogromną wiedzę. Grunt to zachować zdrowy rozsądek i kierować się pychą. Bo takie zachowanie można zaobserwować w każdej dziedzinie życia, a nie tylko w airsoft. Mi nigdy nie przeszkadzali ludzie, którzy mają ogromną wiedzę na jakiś temat. Zawsze przyjemnie się ich słucha, ale jak ktoś myśli, że pozjadał wszystkie rozumy i udaje nieomylnego, to wtedy nawet jego wiedza nie jest w stanie mnie do niego przekonać.
Dlatego dajcie już spokój, bo Damian zacząłeś się czepiać zwyczajnie ;)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Airsoft
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 27, 2013, 07:48:52 am »
Nie rozumiem waszego oburzenia tym tematem. Mi osobiście nie przeszkadza, jeśli ktoś chce się pobawić w wojnę i w żołnierza nie robiąc nikomu krzywdy.
Napisałem już wcześniej - mnie to też nie przeszkadza, nie walczę z tym, ale opinię mam jaką mam.

To tak samo jak rekonstrukcje bitew, w których przecież ludzie też udają, że strzelają i umierają. To też brak szacunku czy coś? Trochę dystansu, panowie.
Sama nazwa mówi - rekonstrukcja - przedstawienie zrobione, aby coś pokazać, przedstawić jak to wyglądało. Ponadto tam chyba strzelają ślepkami, co nie?

Dlatego dajcie już spokój, bo Damian zacząłeś się czepiać zwyczajnie
Eee tam.
Klasztor - Fechtmistrz