Autor Wątek: MasterChef Świętego Przymierza  (Przeczytany 8696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Murtag

  • Wiadomości: 247
Odp: MasterChef Świętego Przymierza
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 13, 2014, 17:32:11 pm »
Olaboga na śmierć zapomniałem o tym konkursie. Jakoś tak wyszło, że z początku nie miałem czasu tego ogarnąć, a potem nowe obowiązki się nagromadziły i tak MasterChef znalazł się na samym dole sterty spraw do załatwienia.
W środę i czwartek mam dwa wielkie egzaminy, wiec jak już będę mieć je za sobą, to zabiorę się za podsumowanie wyników. Póki co mogę jedynie przeprosić wszystkich zainteresowanych za tak dużą zwłokę.

Fenrir

  • Wiadomości: 890
Odp: MasterChef Świętego Przymierza
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 13, 2014, 18:01:35 pm »
Przebaczam Ci.
Poszukiwacz Podziemia
               
Treser Podziemnych Bestii

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: MasterChef Świętego Przymierza
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 13, 2014, 18:07:01 pm »
A ja nie. Zapamiętam to sobie.

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: MasterChef Świętego Przymierza
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 13, 2014, 18:36:20 pm »
Biorąc pod uwagę to, że z moim konkursem wyniki się spóźniły, z konkursem Testo wiadomo jak było, to w przypadku Twojego konkursu już jest normą :D
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

Murtag

  • Wiadomości: 247
Odp: MasterChef Świętego Przymierza
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 17, 2014, 22:42:52 pm »
Zapraszam do Tawerny po wyniki.
Zachęcam uczestników, sędziów, a także wszelkich amatorów dobrych (albo i nie) trunków, aby dołączyli do tłuszczy zebranej w przybytku i urżnęli się w trupa! Wszystkie nowe pozycje w Tawernianym menu na koszt zwycięzców! :>

Macie tu log z obrad składu sędziowskiego, żeby nas nikt o korupcje nie oskarżał. ;P
http://freetexthost.com/fmwu6pth0d

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: MasterChef Świętego Przymierza
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 17, 2014, 23:28:15 pm »
Cytuj
hm, widac silna inspiracje amortencja z harryego pottera: "gdyż każda osoba pijąca go odbiera ten smak inaczej, ale równie wspaniale", tyle ze w hp bylo to o zapachu

Szczerze, to o tym nawet nie pomyślałem. Nie jestem dużym fanem 'człowieka z blizną'.

Co do pracy Lifu... Biję Ci pokłony, bo każdy próbował wymyślić chyba coś bardzo rewelacyjnego, ale tylko Ty dostrzegłeś to, co wszyscy omijali.

Barneyek, Xilkowi i Endaronowi także gratuluję.
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

Endaron

  • Wiadomości: 321
  • I tyle
Odp: MasterChef Świętego Przymierza
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 18, 2014, 10:54:51 am »
Gratulacje dla wszystkich. Nie spodziewałem się żadnego miejsca, bo pracę pisałem na poczekaniu jakieś 30 min przed końcem terminu, potem konkurs przedłużono, a ja zapomniałem poprawić :3.

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: MasterChef Świętego Przymierza
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 18, 2014, 12:18:14 pm »
Gratulacje dla nagrodzonych. Przejrzałem log z oceniania. Akurat do tego konkursu taka forma pasowała :)

Co do moich błędów, które zauważyliście, to tak, popełniam czasem gafy. Szczególnie, jak czasem nie wiem, jak inaczej wyrazić słowami sprawę techniczną, jak tą z rangą :P Na szczęście potem Murtag mnie poprosił o poprawienie tych potknięć i obecnie praca lepiej się prezentuje.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: MasterChef Świętego Przymierza
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 18, 2014, 17:01:26 pm »
Gratulacje i podziękowania takoż. Widzę, że jednak moja praca poszła bez szeroko przedyskutowanej poprawki ;)

Milion Lat W Lochu