Autor Wątek: NOWE DZIAŁY PORTALU - NABÓR REDAKTORÓW  (Przeczytany 3889 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
NOWE DZIAŁY PORTALU - NABÓR REDAKTORÓW
« dnia: Wrzesień 09, 2013, 22:56:22 pm »
ok, jak widać po gimbusowym capsie, wchodzimy w zasadniczą fazę tworzenia portalu - wybieramy gry, tworzymy redakcję i piszemy. Zasada jest prosta i ci którzy czytali topic o dziale o gothicu ja znają:
1. Dział na forum dostanie tylko ta gra, która będzie miała swój dział na portalu (czytaj: teksty, newsy i tak dalej)
2. zgłaszając się piszesz tytuł gry którą chciałbyś się zająć na portalu (najlepiej taka, która jeszcze nie wyszła a już idealnie jak nie ma porządnego portalu-konkurencji) ORAZ przykładowe tytuły artykułów które byś tam umieścił i do których jesteś gotów usiąść zaraz po ich zatwierdzeniu przez administrację.

zgłoszenia są w tym temacie

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: NOWE DZIAŁY PORTALU - NABÓR REDAKTORÓW
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2013, 23:50:10 pm »
No to oficjalnie - zabiorę się za Divinity: Original Sin. Napiszę coś o samej grze, o kampanii na Kickstarterze, postaram się przedstawić pokrótce uniwersum, wspominając poprzednie części Divinity i będę śledził wszelkie związane z grą nowości, jako że premiera będzie dopiero (a w sumie to już) pod koniec tego roku. Konkretne tytuły podam jak sobie trochę bardziej rozplanuję co gdzie chcę napisać. Portali konkurencyjnych nie widziałem, jedynie pojedyncze artykuły na innych serwisach.

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: NOWE DZIAŁY PORTALU - NABÓR REDAKTORÓW
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 09, 2013, 23:52:55 pm »
Wiedźmien
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: NOWE DZIAŁY PORTALU - NABÓR REDAKTORÓW
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 10, 2013, 00:17:17 am »
Zastanawiałem się nad sztampowym artykułem pt. jRPG jak to się gryzie, ale po chwili zadumy stwierdziłem, że aż zbyt sztampowe.

Chociaż jeżeli miałbym chwilę, to napiszę. Najwyżej zostanie na forum only.
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: NOWE DZIAŁY PORTALU - NABÓR REDAKTORÓW
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 10, 2013, 17:51:56 pm »
Właśnie zacząłem grać, myślę, że mogę się zająć działem Risen.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: NOWE DZIAŁY PORTALU - NABÓR REDAKTORÓW
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 18, 2013, 13:59:12 pm »
m'kay, ponieważ nikt się raczej już nie zgłosi, pierwsza faza naboru zamknięta.
Lifu, MoG, Testo, Lokos, Atrion - nie będziemy wam mówić co jak i gdzie, bo to "wasze" gry, ale co kilka dni będziemy dopytywać jak postępy, bo tak po mału to byśmy już jednak chcieli startować, a stronę można budować tylko jak jest co na nią wrzucić. Jak  chcecie kogoś do pomocy przy artykułach lub (później) na newsmanów - czujcie się wolni w poszukiwaniach, dla ułatwienia zostawimy ten topic otwarty.
Podobnie jakkby ktoś chciał pisac o grze która tu jeszcze nie padła, a wczześniej się na nabór nie załapał.

EDIT:
a, i bylibyśmy wdzięczni za propozycje przykładowych tekstów od Lokosa i Testo jakie znalazlyby sie w sekcji, tak dla formalnosci.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2013, 14:08:54 pm wysłana przez Sentenza »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: NOWE DZIAŁY PORTALU - NABÓR REDAKTORÓW
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 18, 2013, 16:10:20 pm »
Prześledziłem temat Original Sin na oficjalnym kanale YT i Kickstarterze, a teraz mam na biurku dziennik dewelopera 2002-2012, który jest prawdziwą skarbnicą informacji o serii i poczynaniach Larian Studios. W najbliższych dniach postaram się te informacje poskładać do kupy i coś konkretnego napisać.

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: NOWE DZIAŁY PORTALU - NABÓR REDAKTORÓW
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 26, 2013, 14:01:16 pm »
Chętnie zajmę się Frontiers, mam zapewniony dostęp do bety, zgłosiłem się jako tester do wersji alpha ( tylko czy mnie wybiorą).
http://www.kickstarter.com/projects/railboy/frontiers-explore-discover-survive