Autor Wątek: Dział "Seria Gothic"  (Przeczytany 1961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klimek

  • Wiadomości: 275
Dział "Seria Gothic"
« dnia: Wrzesień 07, 2013, 19:41:16 pm »
Sugerując się opinią Murtaga, skopiuję tutaj swój post z Kija ;]

Zastanawiam się, dlaczego nie stworzono jeszcze osobnego działu dla serii Gothic. Co jak co, ale od gier z tej serii wszystko się zaczęło, podejrzewam, że nie byłoby również tego forum, gdyby nie Gothic. Wnoszę o szacunek dla tej serii i wyróżnienie jej specjalnie poświęconym dla niej działem na forum! :) Wiem, że forum dopiero jest w budowie, ale moim zdaniem to nie usprawiedliwia braku takiego działu, który powinien być założony bez zwłoki na samym początku.
Czy nie odczuwasz pragnienia wolności każdego dnia? Nie czujesz, jak z każdą godziną pragnienie to staje się silniejsze? Pozwól mu pokierować twoim duchem! Czy wiesz, co robisz, próbując zagłuszyć w sobie ten głos? Wyrzekasz się swojej duszy, wyrzekasz się samego siebie! Nie pozwól, by strach tobą kierował. Uwolnij się! Przejrzyj na oczy! Śniący zbudzi się pewnego dnia, wyzwoli swoich poddanych i strąci niewiernych w najczarniejsze czeluści piekieł! Znikną z tego świata jak nieczystości spłukane przez deszcz. Będą błagać o litość, ale wtedy będzie już dla nich za późno. Wtedy zapłacą cenę. Zapłacą ją własną krwią... i własnym życiem!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Dział "Seria Gothic"
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2013, 20:45:50 pm »
osobne działy nie są zakładane wg widzimisię, ale pod planowane sekcje na portalu (mówiąc sekcja mam na myśli coś w stylu stref na GS, tylko zamiast 'strefy G1', 'strefy G2', 'strefy NK' będzie 'strefa serii TES', 'strefa Inquisitor', 'strefa serii Ass Effect' i tak dalej). Jeśli znajdzie się ktoś, kto stworzy od zera gothicowy content (choć  bardziej z naciskiem na arcanię lub G3, bo G1-NK wyczerpuje raczej znamiona gry dla strefy retro) to możemy porozmawiać o subforum dla gothiczqa.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Dział "Seria Gothic"
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2013, 21:05:09 pm »
Ja się piszę do tworzenia contentu portalu dla G3

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Dział "Seria Gothic"
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 07, 2013, 21:41:38 pm »
Ja się piszę do tworzenia contentu portalu dla G3
I w czym twój content do G3 byłby lepszy/ciekawszy niż ten który jest na innych stronach o Gothicu?

To nie wrzuta, to poważne pytanie.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz