Ankieta

Co z nim?

Postaw skoomę.
2 (7.4%)
Postaw kolejkę.
2 (7.4%)
Je*** system reputacji.
15 (55.6%)
Wywal licznik reputacji + postaw skoomę.
3 (11.1%)
Wywal licznik reputacji + postaw kolejkę.
5 (18.5%)

Głosów w sumie: 27

Autor Wątek: System reputacji  (Przeczytany 5123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Odp: System reputacji
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 26, 2013, 19:29:40 pm »
Wyróżnianie wartościowych postów to dobry pomysł, szczególnie w tematach pomocy lub długich dyskusjach, ale licznik prowadziłby tylko do nadużyć. Co do nazwy - skooma za bardzo się kojarzy z jedną serią, lepsza już ta kolejka.

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: System reputacji
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 26, 2013, 20:04:48 pm »
Wyróżnianie wartościowych postów to dobry pomysł, szczególnie w tematach pomocy lub długich dyskusjach, ale licznik prowadziłby tylko do nadużyć. Co do nazwy - skooma za bardzo się kojarzy z jedną serią, lepsza już ta kolejka.
C lubi ten post.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: System reputacji
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 26, 2013, 21:06:37 pm »
Mi system reputacji nie jest niezbędny do życia i taką też opcję zaznaczyłem, ale nie obrażę się, jeśli zostanie, ale z informacją, kto i za co postawił kolejkę/skoomę, bo tylko wtedy ma sens.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 26, 2013, 21:08:38 pm wysłana przez Nederland »
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: System reputacji
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 26, 2013, 22:02:59 pm »
Co do nazwy, to lepsza kolejka.

Czy mi to niezbędne? Raczej nie, tylko ciekawe urozmaicenie. Wprawdzie postawiłem na opcję numer 2 wcześniej, ale po namyśle bardziej popieram wariant ostatni, by sam licznik wywalić, a po prostu dodać opcję, że widać kto i za co dobrze ocenił dany post.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Odp: System reputacji
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 27, 2013, 14:57:52 pm »
Skooma, kolejka - w sumie dla mnie jeden pies. Sam system reputacji jest głupi, jednak jak już wcześniej zaznaczył Lifu - warto wyróżniać dobrze napisane i wartościowe posty i pokazać kto i za co dobrze ocenił dany post.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: System reputacji
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 27, 2013, 17:46:22 pm »
Postaw skoomę. A to, czy będzie napisane, kto i kiedy oraz za co dał, to szczerze mówiąc zbędny bajer. Jak trzeba będzie uzasadniać, to przestanie być to praktyczne. A tak tomiło spojrzeć, że ktoś "polajkował" nasz post i podoba mu się nasze zdanie ;)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: System reputacji
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 27, 2013, 18:32:00 pm »
Postaw skoomę. A to, czy będzie napisane, kto i kiedy oraz za co dał, to szczerze mówiąc zbędny bajer. Jak trzeba będzie uzasadniać, to przestanie być to praktyczne. A tak tomiło spojrzeć, że ktoś "polajkował" nasz post i podoba mu się nasze zdanie ;)
C lubi ten post.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Zręczny

  • Banned!
  • Wiadomości: 229
  • Łowca Czasu
Odp: System reputacji
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 27, 2013, 18:33:15 pm »
Cytuj
Postaw skoomę. A to, czy będzie napisane, kto i kiedy oraz za co dał, to szczerze mówiąc zbędny bajer. Jak trzeba będzie uzasadniać, to przestanie być to praktyczne. A tak tomiło spojrzeć, że ktoś "polajkował" nasz post i podoba mu się nasze zdanie
C lubi ten post.
Zręczny lubi ten post.

(click to show/hide)
******

Ile tych postów natrzepałem...

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: System reputacji
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 27, 2013, 18:34:40 pm »
Pragnę zauważyć, że osoby, które zagłosowały na "je*** system reputacji", tak naprawdę wyraziły swoją chęć odbycia z tym systemem stosunku płciowego. Je*** to jednak nie wy*****. Więc wprowadzajcie te "lajki", popierane ochoczo przez C ;)

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: System reputacji
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 27, 2013, 18:56:01 pm »
Dodałem możliwość zmiany opinii, bo widzę, że niektórzy napisali "po zastanowieniu jednak wybrałby X, a nie Y". W przyszły poniedziałek podsumuje wyniki ankiety i podejmę odpowiednie kroki.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: System reputacji
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 01, 2013, 09:35:41 am »
To nie jest forum typu "pomagamy w trudnych sprawach", więc będze to raczej lizanie się po jajkach.
Otóż to. Wszelkie systemy reputacji są dobre na fora, gdzie ludzie radzą w realnych problemach, a zazwyczaj na takich średnia wieku jest dużo większa, więc opcja reputacji nie jest nadużywana.
Klasztor - Fechtmistrz

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: System reputacji
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 02, 2013, 19:26:53 pm »
Również oddaje swój głos na czwartą opcję. Ale mimo wszystko większość przemówiła - system reputacji wylatuje.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz