Autor Wątek: TES V Skyrim  (Przeczytany 57351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #210 dnia: Październik 26, 2016, 19:39:54 pm »
Ofc, że lepszy. Nawet jeśli pojawią się jakieś błędy to raczej szybko zostaną naprawione przez team od Unofficial Patcha.
A na jakąś nieziemską liczbę bugów i problemów technicznych się nie zanosi. Czołowi modderzy dostali wcześniej dostęp do gry i z tego co czytałem na Reddicie to większych problemów z grą nie było.

Poza tym ciężko im będzie zepsuć coś w samej grze. Poza 64 bitami, ulepszonym oświetleniem, lepsiejszym śniegiem i większą ilością roślinek to nic się nie zmieniło :P

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #211 dnia: Październik 26, 2016, 19:41:21 pm »
Ino achivów brak xd

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #212 dnia: Październik 26, 2016, 19:50:37 pm »
Jest od tego mod :D Ofc. nie widać tego na steamie ale dla dodatkowych wyzwań w grze... czemu by nie? :P

XD Nie sądziłem, że patch naprawiający bugi i niedoróbki do Special Edition pojawi się jeszcze przed jego premierą :D
Here
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2016, 22:25:36 pm wysłana przez mnikjom »

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #213 dnia: Październik 27, 2016, 06:56:08 am »
"To eventually fix" xD Znają twórców :D

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #214 dnia: Październik 28, 2016, 15:18:13 pm »
Co za ból z tym odświeżonym Skajrimem.. ustawienia graficzne są okrojone w stosunku do oryginału, nie można też wybrać przy uruchomieniu, czy chce się grać w wersję kinową - polska wersja jest od razu z dubbingiem. Można temu zaradzić, wywalając plik Skyrim - Voices_pl0.bsa w steamapps\common\Skyrim Special Edition\Data, i przemianowując Skyrim - Voices_en0.bsa na _pl0.bsa.

Mam też problem z polem widzenia - nie można go zmienić nigdzie w grze, a w SE z jakiegoś powodu jest dla mnie o wiele węższe, niż domyślnie w zwykłym Skyrimie. Szukam rozwiązania.

Przycisk alt domyślnie odpowiada za sprint, ino teraz z jakiegoś powodu działa jako przełącznik, więc postać sprintuje do kolejnego naciśnięcia guzika, a nie tak długo, jak przycisk jest wciśnięty. Irytujące.

Przynajmniej import zapisów był prosty - przerzucasz sejwy z my games\Skyrim do my games\Skyrim Special Edition, ignorujesz ostrzeżenie przed brakującymi plikami Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn.esm, i lecisz.

P.S. w ogóle nie czuję różnicy między SE na Ultra i zwykłym Skyrimem na High, ale w zasadzie nie zwiedzałem jeszcze świata. No dobra, zauważyłem obecność Depth of Field. Co to są te słynne Todd Rays? (God Rays)

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #215 dnia: Październik 28, 2016, 18:33:37 pm »
Dramat...serio to ma być ten remaster? Skyrim na najwyższych z dlc z hd texturami lepiej wyglądał.
Dodatkowo problem z wgrywaniem modów, nie wyobrażam sobie nie zainstalować co najmniej SKUI. Przy wgraniu modów nie działają osiągnięcia i dlatego, uwaga: powstał mod, żeby to naprawić. :D
 
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #216 dnia: Październik 28, 2016, 19:28:56 pm »
A czego się spodziewałeś po bethesdzie? xD

Przecież oni zawsze wydają crapy, bo wiedzą że ich fani je naprawią. :D
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #217 dnia: Październik 28, 2016, 20:28:25 pm »
Na marginesie, to też złoto:

Cytuj
"W oficjalnym komunikacie poinformowano, iż recenzje gier pojawiać będą się później. Co konkretnie to oznacza? Bethesda precyzuje, iż kolejne gry dostarczane będą recenzentom na dzień przed oficjalnym debiutem. Łatwo domyślić się, że w wielu przypadkach niemożliwe stanie się przygotowanie recenzji na dzień premiery.

Na podobny krok zdecydowano się już przy okazji tegorocznego DOOMa. Zarówno oceny jak i sprzedaż gry wypady bardzo dobrze, w związku z tym postanowiono przejść z fazy eksperymentu do stałej praktyki."

nie żeby to wiele zmieniało, bo większość recenzji i tak jest pisana po kilku, max kilkunastu godzinach, ale i tak jest to wesoły news :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #218 dnia: Październik 28, 2016, 21:21:55 pm »
TB o tym mówił ostatnio nawet. Bethesda odwala niezłe numery. Mają chyba za dużo fanów [emoji14]

Z tego co widzę, to raczej zostanę przy starej edycji.

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #219 dnia: Październik 29, 2016, 11:45:16 am »
Odpaliłem.

DRABINY JAKUBA.

DRABINY JAKUBA WSZĘDZIE.

Czułem się jak w laboratorium spektroskopowym, gdzie jakiś śmieszek napuścił specjalnie dymu do pomieszczenia, żeby było widać wiązki laserów bo robi hehepromocyjne foto do gazety.

To naprawdę wygląda tak, jakby w Skyrim od teraz była wiecznie mgła, żeby sobie mogły promienie światła cały czas robić efekcik. No, mgła albo smog. Bo to w końcu Skyrim, słynie z tego że jest tu niejeden majestatyczny smog.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

mnikjom

  • Wiadomości: 330
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #220 dnia: Październik 29, 2016, 13:56:59 pm »
Spokojnie.
Modderzy naprawią :D
(click to show/hide)

Dominium Teunotter - Obywatel
Zabójca Potworów

Księstwo Linz


C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #221 dnia: Październik 29, 2016, 14:16:59 pm »
Nie wiem, czy wy też tak macie, ale FOV 85 w SE odpowiada FOV 75 w oryginalnej wersji. Na szczęście wygląda na to, że wprowadzenie tej komendy w konsoli i zapisanie stanu gry na stałe zmienia pole widzenia, przynajmniej na tym zapisie. Nie wiem jeszcze, jak przywrócić stare działanie sprintu (hold zamiast toggle).

Co najbardziej obciąża kartę graficzną w nowym Skajrimie? Nie chce mi się testować każdego ustawienia z osobna, bo to oznaczałoby, że musiałbym grać w grę, zamiast tylko czytać o lorach w sieci.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #222 dnia: Październik 29, 2016, 16:34:38 pm »
Mi najwolniej chodzi menu główne, kursor łapie dziwnego laga, gra chodzi spoko :I

@Mnikjom - co naprawią? W sensie wywalą wszystkie bajery graficzne, które czynią SE edycją specjalną? :Y
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #223 dnia: Październik 29, 2016, 20:16:44 pm »
Wiesz gurt, wazniejsze chyba mimo wszystko te 64 bity, moderzy i tak nawet grafikę poprawiają.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #224 dnia: Luty 08, 2017, 01:10:36 am »
Dziwna sprawa, Skyrim przestał działać, po logo Bethesdy wywala do pulpitu, wszystkie dlc zainstalowane, miałem trochę modów, ale po przeinstalowaniu i usunięciu modów dalej to samo.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|