Autor Wątek: TES V Skyrim  (Przeczytany 57952 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 18, 2013, 11:14:03 am »
Zgadza się. Nie używaj tych podwójnych premii typu "Bonus do regeneracji many i obniżenie kosztów czarów z magii xxx", bo One są słabe strasznie. Tak jak xero napisał, używaj tylko samego "Obniżenia kosztów czarów z magii xxx", bo wtedy możesz dwie różne szkoły obniżyć w jednym przedmiocie i w ten sposób masz dzięki czterem przedmiotom rzucanie czarów z dwóch szkół magii za frajer.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 19, 2013, 20:27:44 pm »
Czy też mieliście takie błędy w grze, że Siwobrodzi wskazywali wam miejsce do nauczenia się jakiegoś krzyku, a wy już wcześniej tam byliście i słowo znacie? Mam tak z punktem zawietrznym i blokuje mi to, żeby powiedzieli mi o innych...
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 03, 2013, 12:25:08 pm »
Boże ratuj, bo już odchodzę od sił
(click to show/hide)
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 03, 2013, 13:14:17 pm »
Potraktuj ją FusRoDah, jak spadnie z dachu to może się ruszy xd

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 03, 2013, 13:14:31 pm »
Xero już napisał, to co ja napisałem, ale nie zdążyłem ;d
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 03, 2013, 13:46:54 pm »
Też o tym pomyślałem i podziałało, masakra jak ta gra potrafi napsuć krwi, szczególnie takimi durnymi sytuacjami, to już w G3 towarzysze szukali jakoś drogi a ta stanęła i se stoi.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 04, 2013, 00:35:41 am »
Mi akurat w Skyrimie nigdy nic się takiego nie stało. A jeśli już ktoś zaginął, pomogło przejście do innej lokacji i powrót ;)
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 04, 2013, 10:48:30 am »
Mi towarzysze często się gdzie zawieruszali, a szczególnie gdy biegałem na skoś, a nie wyznaczanymi szlakami. Co prawda czasami teleport pomagał, ale co z tego. Doszło do tego, że grę ukończyłem sam bo szkoda było mi czasu na zabawę w poszukiwania moich ziomków.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 04, 2013, 13:54:09 pm »
No ja to częściej chodzę po górach, na przełaj byle szybciej, ale nigdy w takich sytuacjach mi nikt nie zaginął, zawsze przybiegali okrężną drogą. ;p
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 07, 2013, 17:42:07 pm »
Ta gra mnie przerosła, dostaję misję od Vilkasa - uratuj kogoś porwanego, w tym przypadku był do Eltrys z Markartu
(click to show/hide)
przechodzę przez tą ...baną jaskinie, w dodatku z falmerami, których nie cierpię (wywołują u mnie odrazę i uwielbiam ich mordować :] ) dochodzę do wyjścia i co widzę? Zwłoki Eltrysa, a etap misji (pomów z Eltrysem) co to ........ jest, cytując klasyka internetu. Takie rzeczy to już kompletne przegięcie.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 07, 2013, 18:40:24 pm »
A to nie jest taka randomowa misja nic nie wnosząca do wątku towarzyszy? Z tego pamiętam quest przez ciebie wymieniony nie jest jednym z potrzebnych do pchnięcia fabuły, a tylko jednym z tych wstępnych potrzebnych do nabicia reputacji. No chyba, że z jakiegoś dodatku.

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 07, 2013, 19:22:28 pm »
A jaka to różnica czy to zwykły quest poboczny czy jakiś jeden z głównych?
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Arim

  • Wiadomości: 1175
  • Mortal Wombat
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 07, 2013, 19:39:59 pm »
Zasadnicza, jeżeli to randomowy, to olewasz go i grasz dalej bo i tak jest losowo generowany, a jeżeli nie to pozostają kody. A byłej już uwięziony w kopalni prawda?

"Ta część lenna, utrzymuje się z garbarstwa. Jest to po prostu centrum całego garbarstwa, na którym można dość sporo zarobić. Co prawda, ludzie w prowincji utrzymują się jeszcze z innych wyrobów, ale garbarstwo jest najbardziej rozpowszechnione."

Podziemie

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 07, 2013, 20:25:59 pm »
W takich przypadkach niestety zazwyczaj pozostają tylko kody, np na zakończenie misji. Chociaż osobiście nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja, może mam szczęście. Ewentualnie spróbuj wczytać save sprzed wzięcia misji jeśli taki masz, może zleci ci uratowanie kogoś innego.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: TES V Skyrim
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 08, 2013, 14:59:24 pm »
Zasadnicza, jeżeli to randomowy, to olewasz go i grasz dalej bo i tak jest losowo generowany, a jeżeli nie to pozostają kody. A byłej już uwięziony w kopalni prawda?
Boże Ty chyba nie rozumiesz całej sprawy, tu nie chodzi o to, że nie mogę tej misji ukończyć, takie sytuacje nie mogą mieć miejsca, no kurde ratować trupy...
Ciekawy teraz jestem misji dla Mary gdzie trzeba będzie pomóc Calcelmo, a Faleen już na wygnaniu siedzi w Samotni u Elisif, ciekawe czy będzie leciał do niej do Błękitnego Pałacu.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|