Autor Wątek: Divinity Original Sin 2  (Przeczytany 1230 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JainaProudmoore

  • Wiadomości: 1
    • Profesjonalne Pozycjonowanie
Divinity Original Sin 2
« dnia: Marzec 27, 2020, 11:24:30 am »
Uwielbiam! Jestem zachwycona, oszołomiona i powalona na kolana! Fantastyczne postacie i świat. Świetna grafika. Bardzo podoba mi się ingerencja warunków zewnętrznych na teren (beczki z olejem, ogień, lód). Jestem fanką turowej walki gdzie mogę ze spokojem pomyśleć, zapoznać się z kolejnością i odpowiednio rozegrać potyczkę. Sposób budowania postaci też jest świetny. Summoning to <3
W takim razie dlaczego piszę? Ano dlatego, że mam jeden problem z tym tytułem. Dlugość. Po 60 fantastycznych i bardzo intensywnych godzinach czuję się nieco zmęczona. Nie wiem czy minęłam już półmetek fabularny czy nie. Z jednej strony szalenie jestem ciekawa co było dalej i jak będę mogła rozwiązać pewną kwestię, ale z drugiej troszkę mi się już przejadło. I teraz co zrobić? Grać na siłę (to nie fun) czy zostawić (a jak nie wrócę/zapomnę? od początku?!)?

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: Divinity Original Sin 2
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2020, 15:59:38 pm »
Zostawić, może wrocić kiedyś. Ja tak Wiedźmina 3 na raty przechodziłem.

Liznąłbym tego Original Sin, ale jakoś mi sie nie chce. Zwłaszcza, że leżą u mnie Pillarsy od dobrych dwóch lat...
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Divinity Original Sin 2
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2020, 19:21:35 pm »
Z doświadczenia, zaczynanie od nowa nie ma sensu. Bo i tak się dojdzie do jakiegoś etapu gdy tak długa gra się "przeje" i znowu stanie się przed tym samym problemem.

A ty mog ograj te pillarsy, bo jestem ciekaw twojej opinii :p Szczególnie, że sam mam love/hate z tą grą

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!