Autor Wątek: W krzywym zwierciadle  (Przeczytany 39093 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 09, 2013, 22:47:52 pm »
Damiano_gt

——————————————— R E K L A M A ———————————————



K r ó l e s t w o




P o d z i e m i e




oraz
K l a s z t o r





Zapraszają na


» Piąty Sezon «
» Pojedynków «
» Świętego Przymierza «






Nowa fala emocji zbliża się! Bądź gotów!



——————————————— R E K L A M A ———————————————

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 09, 2013, 22:48:39 pm »
Damiano_gt

Spontaniczne, 4chanowe przeróbki avatarów.


W rolach głównych:


Pedobear
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 09, 2013, 22:49:19 pm »
SerSon

Uwaga!!!

Czegoś takiego jeszcze nie było... starcie dwóch największych potęg zatrzęsło całym światem. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć. Wujek SerSon, za drobną opłatą, może każdemu opowiedzieć tą mrożącą krew w żyłach bitwę. Ludzie o słabych nerwach mogą nie wytrzymać do końca... (po nikim sprzątać nie będziemy).

A oto jak było:


(click to show/hide)

 Jak to się zakończy? Kto wygra? Czy świat przetrwa tą wojnę? Jedno jest pewne: to jeszcze nie koniec...

I mam prośbę do nowej kapituły królestwa: Feo boi się, że przez to co zobaczył jego pozycja w ŚP jest niepewna dlatego proszę was, szanownych mistrzów: Nie wyrzucajcie go jeszcze... (w sumie ta prośba jest kierowana głównie do Gunnera, gdyż Dante to przecież moje czfarte kąto ale on mi nie wierzy...)


Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 09, 2013, 22:49:58 pm »
Aramis




OTO GRZEGORZ



OTO ZBIGNIEW\

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 09, 2013, 22:50:39 pm »
Azura

Czyżby Xaris był kobietą a w dodatku nędzną raperką ? xD
http://pl.youtube.com/watch?v=ytQP3EYktnA
Chyba niee xD

A o to AddoN śpiący student :p



Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 09, 2013, 23:08:50 pm »
Randal Walles



Znacie go? Ja go nigdy na forum nie widziałem...

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 16, 2013, 00:11:05 am »
co by nie zaginęło w odmętach GSu (cytuję całego posta by potomni załapali kontekst obrazka)

Adv - jakie przełożenie ma obecność mitycznych setek gości na kondycję forum? Obaj znamy odpowiedź, bo starczyło wyprowadzić stąd ŚP i ruch spadł praktycznie do zera. Cytując pewnego  francuskiego myśliciela tuż przed rewolucją francuską: "czym jest stan trzeci? Niczym. Czym chce być? Wszystkim."
Obecnie siedzimy tu i dyskutujemy bo byliśmy ciekawi czy administracja ma coś ciekawego do zaoferowania, ale ponieważ dotychczasowa oferta to rotacja kapituł (ponawiam po raz n-ty pytanie, jaki jest cel tego pomysłu?), powtarzanie naszych własnych propozyci sprzed x-lat, jakieś śmieszne amnestie bez których w tym temacie podyskutować mógłbyś sobie sam z Donem oraz próby dyskretnych gróźb prawem autorskim z obietnicami że MOOOŻE się coś zmieni (jeśli jak wtedy, gdy chcieliśmy by globale mieli w regulaminie zakaz podejmowania akcji w ŚP a w zamian otrzymaliśmy punkt że stoją ponad nami i LEDWO doprowadziliśmy do przywrócenia status quo, to dziękuję) bo przecież GS tak sobie świetnie bez nas radzi, to mam dla was tylko okolicznościową tapetę
(click to show/hide)

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #97 dnia: Październik 21, 2013, 12:38:19 pm »
Cytuj
Xadamoon:      Rabeusz, mam pewien problem. Pisząc, że "fryzjerki zmieniły Twoje życie o 360 stopni" popełniłeś świadomy błąd, czy jednak nieświadomie dałeś kolejny argument do rąk tym, którzy twierdzą jakobyś nie posiadał matury. Byłbyś skory do odpowiedzi(w domyśle: szczerej odpowiedzi)?
Rabittous:      moze i nieswiadomy, nie wiem, nie bede darl szat jak Rejent o to
będzie nam go brakować  :D

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #98 dnia: Październik 25, 2013, 14:07:54 pm »
A co mi tam, nie będę lepszy (gorszy).


<ROZWIĄŻ REBUS>
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #99 dnia: Październik 25, 2013, 17:46:31 pm »

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #100 dnia: Grudzień 14, 2013, 21:32:55 pm »
co by znowu nie zginelo... :F

Smutas cliche card:
1) kapituła/król otrzymuje tajemniczy list/raport mówiący o tajemniczych wydarzeniach
2) kapituła posyła po <jak sam siebie określa> miejscowego półgłówka, bo oczywiście tylko takim powierza się sprawy wagi państwowej.
3) następuje opis Potężnego i Niezwyciężonego Smutasa, który Pierdem <nie mylić z pierdem> niszczy Miasta <nie mylić z miastami>, Beknięciem powala całe legiony a pod jego Spojrzeniem pękają Góry. Niekiedy ten element występuje przed punktem 1., ale wtedy obowiązkowo Smutas jest już stary, otoczony pierdyliardem dzieci i mieszka w mieście swojego imienia. Oczywiście powszechnie wiadomo że berserkerowie nie tetryczeją więc jest równie Potężny i Niezwyciężony jak w latach młodości. Różnica taka, że zamiast Gór pękają góry. [na marginesie - Postacie z ŚP inne niż Kapituła czy Smutas z reguły nie występują, by nie przesłaniać Zajebistości. Z rzadka pojawia się tylko jakiś kumpel, by można było napisać dialog, ale zasada "to ja jestem bohaterem" zwycięża, nawet jeśli to opowiadanie o drużynie.]
4)następuje "dowcip" - nawiązuje do praktyk homoseksualnych, Wpierd*leniu <nie mylić z wpierd*leniem> co najmniej 75 beliarowcom <oczywiście jedną ręką, z zawiązanymi oczyma i na siedząco>, a najczęściej oba na raz
5) Smutas dociera na miejsce i wypytuje miejscowego dzieciaka imponując mu swoją Zajebistością tak, iż moczy portki <w zamierzeniu: kolejny żart>. Niekiedy dzieciaka zastępuje wójt <rzadziej burmistrz>, ale zachwyt pozostaje a portki i tak zostają zmoczone.
6) Rozmowa przynosi informację o zaginięciach, tajemniczej świątyni, magu lub bestii. Zwykle te elementy występują jednocześnie, zaczynając od zaginięć.
7) w tym miejscu następuje niekiedy wizyta w karczmie. Jeśli karczma pojawia się w opowiadaniu, wizyta w niej kończy się bójką i zjedzeniem cieniostwora, lub samym cieniostworem. Każdy wie, że sprzedają je w każdej królewskiej Biedronce.
8) Po krótkim i mało błyskotliwym śledztwie dochodzimy do punktu kulminacyjnego - Walki <nie mylić z walką> w Legowisku <najczęściej świątyni lub innej siedzibie maga> Zła. w 90% przypadków jest to Nekromanta, w pozostałych 10% jest to Bestia Nekromanty. Nawet jeśli Bestia nie jest Nekromanty, ciężko nie odnieść wrażenia, że i tak to Beliar jest za nią odpowiedzialny. Przy tej okazji możemy podziwiać Pełnię Zajebistości Smutasa, lub przynajmniej jego Podstęp, na który w normalnych warunkach nabrałby się tylko skończony idiota. Przy okazji następuje degradacja Zła, które staje się Nieco Mniejszym Złem - zabieg wprowadzony po to, by Beliarowcy nie poczuli się docenieni (np. że jeden ich mag zniszczyłby pół królestwa), ale z drugiej strony dalej na tyle potężne, by był pretekst do pisania Pieśni o Smutasie.
9) po pokonaniu Zła wszyscy wiwatują na cześć Smutasa i budują mu pomniki, nazywają dzieci jego imieniem i wielbią go po wsze czasy. Nieco rzadziej kapituła nie dowierza w opowieść <choć czytelnik zna Prawdę> lub kończy się kolejną "śmieszną" sytuacją, a już najrzadziej <ale to tylko wtedy, gdy bohaterem nie jest smutas, co nie zdarza się prawie wcale> na końcu wszyscy giną. Nigdy, ale to nigdy żadna misja nie kończy się porażką czy najwyżej połowicznym sukcesem - Zło nie jest w stanie więcej zagrażać.
10) oprócz tego zwykle są w różnych miejscach wciskane na siłę nawiązania do świata gothic - najczęściej są to podróże do Vengardu i z powrotem, rzadziej Khorinis. Są one przy tym przekręcone i na siłę, vide trzynaste kręgi magii, megapełzacze i inne takie.

coś pominąłem?


Oczywiście dla zmyłki te wszystkie elementy występują w różnym natężeniu lub dla niepoznaki wywali się jeden motyw a doda inny, ale z grubsza jest jak z grami bioware - kto grał w jedną wie co będzie w następnych, a całość ratuje tylko dobra strona techniczna.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 06, 2016, 00:21:43 am »
Kolejne męczące zebranie sztabu fabularnego królestwa. Obecna na kanale rzemieślniczka Youkata, nie bardzo orientując się co dzieje się wokoło, pozwoliła sobie zilustrować sytuację bardzo trafnym rysunkiem:
http://youkata.deviantart.com/art/knuj-knuje-582628819
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2016, 00:28:18 am wysłana przez Lowcap »
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 08, 2016, 23:17:10 pm »
Takie tam, no bo egzamin w środę to za mało, żebym się nie nudził :P Behold, "Holy Alliance : Magic the Gathering"!





























« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2016, 23:28:16 pm wysłana przez Dollan »

Dollan

  • Moderator
  • Wiadomości: 1042
  • El Magnifico
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 11, 2017, 17:59:22 pm »
Ja to tylko zostawię i wracam spać na kolejny rok.


















« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2017, 18:02:14 pm wysłana przez Dollan »