Autor Wątek: W krzywym zwierciadle  (Przeczytany 39101 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 04, 2013, 23:27:13 pm »
Ka7

Z dedykakcję dla naszego WCM :D : link (pracka znaleziona w internecie =^___^=).

Z dedykacją dla Chomicza:


Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 04, 2013, 23:29:07 pm »
Ka7

Razem z MoG'iem postanowiliśmy wspólnie podjąć się napisania zaproponowanego niegdyś przez Dungera tematu "Awanse" :D
Dzięki życzliwości Kasena post rozszerzył się o jeszcze kilka wypowiedzi =^___^=


Kaim:
Awanse? Nie mmma mmmowy, bo nie piszecie prawidłowo mmmojego nicka! Może potemmm o tymmm pommmyślę, bo teraz nie mmmmammm czasu na degradowanie Was, więc się cieszta obecną rangą póki mmmożeta, zammmiast mmmi tu narzekać!

Seziel:
Pogadamy o tym później... Najpierw muszę skończyć oglądać LOST! Potem zagrać w Obliviona! Jak obejrzą wszystkie pięć sezonów serialu i przejdę całą grę ze trzy razy, to pomyślimy...

Alchorius:
Jestem Aniołem Śmierci i wyżej już nie sięgnę, dlatego podskakuję. Kapitule. A co? To już nie można mieć wyższej rangi, komuniści jeb%&#?

Master of Gorzała:
Nie spocznę, dopóki nie dobrnę do najwyższej rangi! I cholera pomyśleć, że byłbym już Mrocznym Strażnikiem or something... Muszę się z tym uwinąć przed GIII, a tu mnie @!~#$@$ jeszcze chcą z Ligii Beliara wykurzyć! Czas pokazać tym cholernym n00bom, kto tu rządzi!

Kasen:
Hehehe, zabiorę MoGowi opa na Arenie Beliara to nie dość, że zachowam równowagę sił na kanałach, to jeszcze dostanę awans od Kaima. BTW za granie w WoWa też dostanę plusa?

Ka7:
Ja się pcham wszędzie gdzie się da by dostać plus do awansu, potem się martwię co z tym zrobić i by upomnienia nie dostać, dla awansu nawet „Lost” zaczęłam oglądać! A rodzinka też wspiera przy zdobyciu plusa! Trzeba umieć dziatki takie kontakty na forum zdobywać!

Rezydent:
Ja nie awansuje bo mnie nie ma. A z resztą co się będę martwił, skrobnę parę postow, ustalę „nowe” zasady na Shout Boxie, poprę jakiś projekt, zarzucę hasłem Podziemie rulezzz i dostanę awans, a jak nie to... spróbuje za miesiąc, wtedy dostanę dwa lub trzy awanse w tygodniu jak kiedyś.

Lifu:
Niestety, mój mroczny elf na Lineage 2 Chronicles 4 jest ważniejszy od awansowania. Poza tym częstotliwość moich awansów to jeden na pół roku więc i tak się nikt nie skapnie.

Orcwarrior:
Czemu tak jak Xilk nie wysłałem kupę screenów na WKG? Czemu mój filmik na WKG nie wygrał? A czy za robienie modów można dostać awans? Wiem, dodam do listy płac Kaima i Seziela w następnym modzie i mam awans w kieszeni!

Sentenza:
To niemożliwe! Jako Xeroboj MoGa powinienem dostawać awanse prawie za friko, a tu nic, trzeba detronizować swoimi pracami na konkurs resztę Podziemia. Wiem, naślę na nich Andersona to zobaczą czym jest gniew Pana!!! <Szaleńczy śmiech, naprawdę szaleńczy>

Donovan:
Nie awansuje z kilku powodów, po pierwsze - bo nie startuje w konkursach, po drugie - bo jestem moderatorem więc nie mam czasu, po trzecie - bo mnie nie ma, po czwarte i najmniej ważne, że nie mam jak wyżej skoczyć a drugi raz na siedzenie w kapitule się nie zgodzę...

MaRay:
Wszystko mogę wymyśleć, więc argumenty do kolejnego awansu też! Wirusa kasującego z dysku wszystkie pliki z słowem "Lost" w nazwie i Konkurs na Opis Życia Stadnego Populacji Czarnych Małp (KnOŻSPCM) również wymyśleć mogę, jeśli będzie trzeba...

Aerial:
Niech no tylko awansuję, to dopiero Wam dam w Tawernie wycisk! Zobaczycie, co to znaczy zadzierać z Alastorem-rzeźnikiem, dinozaury cholerne!

Black:
Ja nigdy nie awansuje, bo nie mam za co... Jestem tylko zwykłym, przeciętnym, pospolitym, niczym nie wyróżniającym się, szarym członkiem Podziemia... Poprawka: czarnym.

Xilk:
Tyle się samotnie wymokłem w deszczu, że awans za to poświęcenie mi się chyba należy. A jak nie, to się wkurzę, przyzwię deszczowe chmury i potopię Was wszystkich!

Kara2004:
Poślę swój czarujący uśmiech nr. 72 do Kaima, zrobię słodką minkę nr. 59 do Seziela i dostanę awans :) W razie czego moc misiów jest ze mną! Całuski dla Was. :*:*:*:*

Advocate:
Jakie awanse? Na zbyciu mam tylko bany!

Fragles:
Dawać mi tu awans migiem, albo będę Was totrutował gadaniem o NBA 24 godziny na dobę!

Krakersik:
Macie dwa wyjścia k***** mać! Albo dawacie awans albo grywalną sesję bym mógł za***** parę zawszonych elfów! Krasnoludy rządzą!

Kor Angar:
Płacić za awanse? Da się zrobić, chcesz to sobie odliczyć od podatku? Nigdy w życiu, ja rządzę Slavetarionem i to ja tu ustalam zasady jako namiestnik, podatki, podatki, podatki, podatki!!! Wyskakiwać z kasy ale już!

Rabittous:
Ja już nie awansuje, bo teraz rymuje! Wyżej nie będę, chyba że kapituły się pozbędę. Joł, joł!!!

Ardhad:
Pamiętajcie, że nigdy nie liczy się to, jaką macie rangę w Zakonie. Bez znaczenia jest, czy jesteście na trzeciej czy na szóstej randze. Tak naprawdę ważne jest tylko to, jak Was potem inni userzy będą pamiętać w ŚP, co po sobie w Fanklubie zostawicie. Tak więc nie przykładajcie szczególnej wagi do awansów, a kierujcie się jedyniem uznaniem i szacunkiem pozostałych użytkowników bla bla bla...

Xingu:
Sędziuję w pojedynkach to na pewno szybciutko dostanę awans! Jak to? Nie wierzycie? To ja jestem sędzią, Wasze zdanie nie jest ważne!

Gahar:
Konkurs? Nie ważne jaki, nie ważne o czym, ja będę w nim sędzią i nie ważcie mi się pod żadnym względem tego plusa do awansu odebrać!

Luke:
Ha, jak uda mi się przepchnąć #duel jako oficjalny kanał pojedynków to na pewno szybko dostanę awans!

Chomicz:
Wspomóżcie biednego chomika! Zaraz się zgłoszę po awans, a jak nie będą chcieli mi go dać, to polecę na skargę do Rayne i inaczej wtedy pogadamy!

Smutas:
Może awans poprawiłby mi humor... A jak mi go nie dadzą, to wpadnę w dziką furię berserkera i ich wszystkich potnę na kawałeczki. Potem zajmę miejsce Kapituły i sam sobie dam awans!

Madderin:
Prośby o awans? Nie będę skąpcem i zamiast prosić, sam będę dawał... ale warningi!

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 04, 2013, 23:30:10 pm »
Ka7

Chciałam wrzucić tu kolejne karykatruki, ale niestety mój skaner padł i póki co nie zapowiada się na jego zmartwychstanie :( Tak więc póki co kilka emotów:

- Slavetarion

- Madderin

- dankreven z M16 na IRC ^^

- Sezlostiel

- Rezydent

- GuRt

- Black

- Fragles


Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 04, 2013, 23:31:29 pm »
Ka7

Dziwacznych emotów ciąg dalszy (niestety liczba grafik, które można umieścić w poście, wynosi 10):

- Chomicz

- PredAlien

- Aerial i jego "słodziutki" kiciuś

- Sentenza

- n00b & modzi (ver. 1)

- n00b & modzi (ver. 2)

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 04, 2013, 23:32:43 pm »
Kaim

- Madderin [pozdro for my friend Madderin :) ]
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 04, 2013, 23:35:00 pm »
Ka7

- Lifu

- Kranzzo


- Kaim

- Don Corleone & rodzinka

- AddoN

- Werewolf

- Master of Gorzała

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 04, 2013, 23:40:50 pm »
Sentenza

Wyjątkowo krótko z mojej strony :P

Tak by wyglądał MaRay, gdyby został (W)CM (tutaj razem z obstawą :P)



Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 04, 2013, 23:41:29 pm »
Ka7

- napływ nowych do ŚP

- w pogoni za plusami do awansu... ^^

- Kasen

- Seziel na swojej wymarzonej wyspie z sami-wiecie-jakiego serialu

- Alchorius

- Fyo

- Upadły Paladyn

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 04, 2013, 23:42:04 pm »
Ethan

- Peppero

- dankreven na IRC'u ^^

- Kor Angar

- Kibice na pojedynku :P

- Madderin

- Pająk

- Rabi na IRC'u :D

- Rezydent vel. hubihubi

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 04, 2013, 23:42:46 pm »
Ka7

- z dedykacją dla Sentenzy

- najwięksi wrogowie Chomicza ^^

- Master of Gorzała

- Lowca Poszukiwaczy


Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 04, 2013, 23:43:29 pm »
Upadły

Kolejna porcia emotek:

- Chomicz

- Kawa 2004  :P

- Chomicz dla Kary

- Master of Gorzała

- Namiestnik przy pracy

- User, któremu "S" lata i powiewa

- przykładowa forumowa rodzinka

- Silgurf w Tawernie

- Silgurf na łowach

- Smutas
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:28:38 pm »
Ka7

- pupilka i źródło dochodów Łowcy Poszukiwaczy

- Kaim jako WCM (Wielka Czarna Małpa)

- Gahar

- Kranzzo i jego szczy... winko

- recka do opka by Mazzak

- Peppero

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:37:21 pm »
Fyo

Lord Sitów jedzie po bułki z rana :
Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:37:55 pm »
Gaton
- Alastor
- Xilk
- Alchorius[/QUOTE]

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:38:26 pm »
Masterblaster

Myślę że się spodoba:


Bubby po kolejnym ciężkim dniu na forum i po usunięciu 43 tematów z pytaniami Quarhodrona. (to cygaro poznam wszędzie)


ależ ten Chomicz zachłanny, a obiecał się podzielić...


a chciałem się tylko dowiedzieć od Ka7 które punkty z regulaminu Cechu Krytyków są najważniejsze...


Gniew Advocate po wizycie w Chacie Smutasa i masowa ucieczka userów z tegoż to tematu...
(nawiązanie do kłótni)

Mam nadzieję, że się spodoba a jeśli nie to sorka :(

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta