Autor Wątek: W krzywym zwierciadle  (Przeczytany 39516 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:39:49 pm »
Sad Statue

To ja zapodaję ;)

Trochę płynów od master of gorzala ;)


Chomicz kontratakuje :P


To by było na tyle  :D
Nie długo jeszcze dorzucę parę karykatur

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:40:28 pm »
Lifu

Kilka obrazków ode mnie ;p :

MoG -
Samuraj Lokos -
Odpowiedź WCM na prośbę o zasponsorowanie konkursu :D -
Walka ze spamem ;p -

Mam nadzieje że się podoba ^.- .

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:40:57 pm »
Sentenza

Coś z twórczości własnej.

Klasztornicy nie bijcie, ale tak mi się po prostu skojarzyło ^^



Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:42:11 pm »
Upadły

Przypały i wodoleje przygotowują się do Wakacyjnego Turnieju Pojedynków:


No offence

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:45:43 pm »
Izka

-Ka7 w swoim żywiole.

Prosiaq po godzinach :P

hm...Kto to może być?...


O! MoG na wakacjach...

Advuś?;][/QUOTE]

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:46:16 pm »
Ertix

Chomicz


MoG
http://img302.imageshack.us/img302/354/gorzala7an.jpg

Fragles


Kot Alastora gdy patrzy :D


Kot Alastora gdy nie patrzy ;)


Smutas


Smutas znalazł nareszcie osobe która przyjęła jego wyzwanie !
http://img391.imageshack.us/img391/8835/miketyson0eg.jpg

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:48:23 pm »
Izka

Biblioteka... Czyli co czyta ŚP?
-MoG w kuchni...


Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:49:15 pm »
Rokkefeller

Oto najnowsza bryka Rezydenta :):

Kot Alastora kontratakuje ;):

Prosiaq, gdy ma dobry humor:

Oto tajna broń Schumachera w F1, kot Alastora :D:

Chomicz na śniadanie:

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:49:51 pm »
Ertix

Luke Flamesword


Advocate


Dapis


Abuyin (pozdro666)


kap2r


Dunger


AddoN


Prosiaq nareszcie w gumowej wersji! ;)

(I Ty sobie możesz na nim poużywać! Promocja, 50% zniżki! ;p )

Peppero


Mad (czy Lord of the Sith jak woli)


Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:50:45 pm »
Ertix

Hehe... dzisiejsze wyłowione przezemnie obrazki ;)

Kranzzo


Ja i Sentenza :P


Orcwarrior


Prosiaq


MoG


Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:51:37 pm »
Ertix

Chomicz:


Lost (dla Seziela)


Lowca Poszukiwaczy


MaD


Miód Smutasa


Wszystkiego Najlepszego MoG (spóźnione o parę minut ;P )


Pająk:


Przemo:


Romo: (maila nie podałeś więc daje Ci towar tutaj :P )


Sentenza: (no musiałem się przyczepić do tego że jest ma w avku Aleksandra Andersona ! )


Smutas

Kara

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:53:50 pm »
Ka7

Tą wersję Krzywego Zwierciadła planowaliśmy w sumie od ponad miesiąca, a w międzyczasie tematyka zdołała się trochę „przeterminować” :P Wszelkie bluzgi i pochwały za poniższe teksty należą się:

Salvetarion

AddoN:
Wybudowali se zamek, świątynię, lochy, chatę Smutasa, karczmę i inne badziwia, ale siedziby głównej KGB to nie było łaska, co?

Advocate:
Co ma być, to będzie – piekło zrobię wam wszędzie!

Aerial (vel Alastor):
Ja tam nie wiem, o co chodzi, ale mnie to nie obchodzi.

Alchorius:
Dobrze że "S" szlag trafił - przynajmniej w spokoju mogę sobie "Losta" oglądnąć.

Bez!m!enny:
A więc tak: Rabi został namiestnikiem Salve i nie ma go już wśród nas. Ale jak to powiedział: "I'll be back soon." (czyżby to wszystko było ukartowane?)

Borutto:
Ja nic nie wiem, jestem tylko obserwatorem.

Chomicz:
Co tam Salvetarion, posty się liczą. Niedługo przegonie Rabiego, a potem cały świat będzie mój. Muahahahaha…. BTW Magda, a gdzie moja recka? :>

Cursed:
Salvetarion? To jakiś szpak? Jeżeli tak to długo nie pożyje….

Damiano_gt:
A co do Save... Salve... Slavaterionu! (język bym se połamał) Nie likwidujcie tego! Ja tam muszę jeszcze swój interes założyć i plus do awansu zdobyć!

De Zoo:
Jak można tam z kimś stoczyć pojedynek to pewnie wpadnę! Wspominałem, że jestem najlepszym wojownikiem Królestwa? …

Deimos:
Określę to jednym słowem: Miód!

Dunger:
A co to jest ten Salvetarion? Wiecie, ten cały L2C4, Silkroad i inne rzeczy którymi się zajmowałem za bardzo mnie pochłonęły i nawet w pojedynkach jestem cienki.

ELBoczo:
A ja się nie wynurzam za Podziemie, więc w sumie to dobrze, że S nie ma...

Erkebrand:
Salve... jakbym szybciej zauważył to badziewie i ten system pieniężny, to do teraz by w ŚP po mnie śladu nie było!

Ertix:
Póki Tawerna stała na S, to tam nie zaglądałem, a teraz to tam ze wszystkimi za pan brat dupczę panienki w burdelach wyimaginowanych! To jest życie! Tylko muszę uważać na wredne blaty stołu i moje zęby, poza tym kto to widział płacić za krew?! Sam se biorę i tyle!

Fremen:
Już nigdy więcej nie będę zostawiał podliczania rachunków na koniec miesiąca... Już nigdy więcej nie będę zostawiał podliczania rachunków na koniec miesiąca... Już nigdy więcej nie będę zostawiał podliczania rachunków na koniec miesiąca... Już ni...

Fyo:
Salvetarion? Luuuudzie ja jestem pustelnikiem, kąpie się w jeziorku, nawet się ogolić nie mam czym, a wy mnie tu pytacie o jakiś Salvetarion. Bezczelna ta dzisiejsza młodzież…

Gahar:
Dla mnie ten Slavaterion to porażka...

GuRt:
Czego bym nie dotknał, to mam z tego profity! Albo wygrywam konkursy wgniatając pzreciwników ziemię, albo trzepię tyle kasy ze swoich produktów, że mógłbym sponsorować Zakony a nawet Smutasa.

Hosh-Pak:
Hmmm... Sal co?

Izka
Salvetarion? Mają tam noże? Ja chce nóóóóóóóóóóóż….

Janus:
Nieeeeee, tylko nie zamykajcie Salvetarionu! Gdzie ja się wtedy z moim Sensorium podzieję? A jeśli już macie przez to subforum odchodzić, to chociaż nagrobek sobie na pożegnanie kupcie!

Johnson:
Salvetarion, jest to hrabstwo-księstwo położone na terenie Terytorium Neutralnego. Rządzi tam Namietnik, którym jest Rabbitous. Środkiem płatniczym jest złoto, bla bla bla...

Ka7:
 No i dobrze że Salvetarionu nie ma, powodował tyle problemów, więcej z nim zachodu niż pożytku, chociaż niektóre pomysły jednak były fajne np... [bla bla bla i tak dalej, aż cały referat się uzbiera...]

Kaim:
Ta siwa cholera pewnie specjalnie wymmmyśliła ten systemmm pieniężny i sąd po to, bymmm się od płacenia alimmmentów Izce nie wymmmigał. Wybierajcie: albo Salvecośtammm, albo ja! Tylko dlaczego wszyscy wybrali to pierwsze?

Kara2004:
Nie ma tego czegoś, to mogę sobie swobodnie męża katować w Tawernie i od syna zbierać haracz za zakłady! :*

Kasen:
Co to za głupota? Albo natychmiast to zamkniecie, albo odejdę! Wprowadźcie tylko ten system pieniężny, to odejdę! Jak utworzycie w Podziemiu te gildie, to już na pewno odejdę! Zobaczycie, że odejdę!

Krakersik:
Włażę na TN, a tu jakieś subforum dziwne! Przeglądam, a tu niezrozumiałe pierdoły, niech ktoś mi to wytłumaczy!

Kranzzo:
Slavetarion… Jak wybudują tam stadion i Widzew będzie grał to pogadamy.

Krzyshek:
Jeżeli Papcio Innos da, to niedługo wpadne do tego Salvetarionu i wtedy się zobaczy, jak narazie muszę się położyć, bo coś czuje, że w zupie którą jadłem czosnek był.

Kyzv:
Byłem tam chwile, żadnych fajnych dziewczyn nie było, to co tak sam będę siedział….

Lifu:
A da się jakoś tę kasę przelać z S na Silkroad? No Silkroad też na S jest, więc będzie się dało. Nie, nie da się? Eee tam, idę dalej grać, kij mnie to obchodzi...

Lord Of The Siths:
Co mi po Salvetarionie, jak nie mogę tam nikomu osta wystawić.

Lordi:
Spokojnie Salvetarion dopiero co powstał i dopiero co się rozwija, jeszcze trochę... :devil:

Lowca Poszukiwaczy:
Największą zaletą Salvetarionu jest to, że można tam kupić moje Mleko 3,2%. Jak będziecie, nie zapomnijcie kupić! Lepiej nie prowokować Dżedaj Mastera…

Luke:
Jak zobaczyłem Salvetarion, przeżyłem szok. Kiedy doszedłem do siebie, Ka7 przegoniła mnie o range. Nie mam czasu na Salvetarion, ludzie ja tu musze awansować!

Luke Flamesword:
Jak rzecze Palanto: Nie ma tego złego, co by na rodzynki w czekoladzie nie wyszło.

Mag Cypek:
Macie tutaj ulotki, rozdajcie to babciom, sąsiadom, listonoszom i komu tam jeszcze możecie. Razem pokonamy Salvetarion!

MaRay:
No i pomysł z areną nie wypalił, no i zakłady też szlag trafił, przynajmniej cygara będą [teoretycznie] za friko.

Master of Gorzała:
A mam to wszystko gdzieś, odkąd l33t b33r GuRt’a sprzedaje się lepiej niż moja Gorzałka ™! Cholerne klasztorne moczymordy! Dobrze chociaż, że sikacz mojego xeroboja gorzej się sprzedaje he he.
EDIT(dodano na prośbę Gorzelnika ^^):
%$#@&, ten %&$#@&$%#& SalveCOŚTAM upadł i musiałem pisać te teksty, które jak zwykle wyszły beznadziejnie...

Masterblaster:
Co myślicie o tym całym Salvatoria czy jakoś tak??? Nawet zakładając tam Las Vegas pewnie bym nie wyrobił na koszty procesów.

Mroczny Bane:
Nie ma? To nie ma i tak mnie to nie interesowało, poza tym jestem na wakacjach, więc ja z Podziemiem jak w zegarku, czyli 'bim, bam, bim, bam'...

Mroczny Matty:
Jak dla mnie to za jasno tam jest… A przecież ja taki mroczny…

Murthag:
Dobrze, że Chata Smutasa przynajmniej jest, więc wyprawy nie przerwą. Poza tym i tak nie mam czasu, bo muszę za tym cholernym MoG’iem nadrobić robotę i jestem Murt, a nie Mur czy inna ściana!

Orcwarrior:
Mogłem zarobić fortunę sprzedając swoje mody albo miejsce w creditsach.

Piątek: ) :
Który Łobuziak wymyślił ten cały Salvetarion, cio?

Peppero:
Ja się tym nie interesuje, co innego jakby ‘Vavamuffin’ dawali koncert, wtedy bym przyszedł. Yagga Yagga!

PredAlien:
Salvetarion? Znam! Poluje tam co noc… to znaczy się… no ten…chodzę na zakupy!

Ragnus:
A nie dałoby się opchnąć jakoś mojej herbatki tam? A co? Nie da się bo nie istnieje? To idę dalej słuchać muzy na TSie z Lifem.

Rezydent:
Nie ma tego czegoś? To nie muszę wyłupiać kasy od braci i sióstr za trunki? No dobra, ale za co ja sobie nową furę kupię...? I Panienki...? Eee tam, Podziemie i tak rulezzzzz!

Rex:
Poczytałem sobie założenia tego S-cośtam na TN.

Sad Statue:
Jak dla mnie to nazwa jakaś dziwna! Ja proponowałbym coś związanego z System of a Down!

Sentenza:
Muahaha, znowu nie trzeba płacić za trunki i Chatę Smutasa szlag trafił! Buahaha, żegnaj Slavetarionie! I tak nie miałem z Ciebie kasy bo ten ^&^(^&^& Krasnolud zmonopolizował rynek trunków Podziemnych, więc nie miałem kasy za trunek. Na pohybel Ci stary mistrzuniu, nadchodzi twoja nowa wersja!!! <typowy maniakalno-opątańczo-paralityczny-przywodzący na myśli zarzynanie rannego knura śmiech>

Seziel:
Nie “SalveCOŚTAM” tylko “SalveTARION”! Ile razy mam to powtarzać?! I po co ja się w ogóle przyznawałem, że jestem pomysłodawcą tego projektu? Tak to wszystkie gromy w Kora leciały... No trudno, nie udało się z Salve, to bierzemy się za plan B: LOSTziemie!

Smutas:
Ha! A ja mam własną chate, a wy nie macie! Poza tym, ja produkuje miód, mam dużo kasy… no nie wspominając już o tym, że jestem mincerzem. Po prostu nikt mi nie podskoczy, ot co!

Szczepek:
Salvetarion swoją drogą, pomyślcie lepiej gdzie jest ten ‘zahut’.

Upadły:
Peace and love bracia i siostry! Nie ma S, to zapalmy sobie, posłuchajmy muzy i ogólnie cieszmy się! Oldschool rox!

Werewolf:
Wiedziałem, ze Rabi wróci ;> Salvetarion juz upadł, to teraz zajmie się Klasztorem. Adanosie, chroń nas!

Xilk:
A ja chciałem deszcz za kasę przywoływać...

Zenon21:
S-a-l-v-e-t-a-r-i-o-n… Jeżeli do 10 dodamy liczbę liter… To wyjdzie nam 21! To nie może być zbieg okoliczności!

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:55:16 pm »
Izka
Juhu! Nareszcie ktoś mnie sparodiował xD

Madderin -
to mówi samo za siebie-


Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:56:05 pm »
Sent

Pnownie twórczość własna Senta:


A oto III miejsce w KnRWP który nie wiedzieć czemu nie jest w galerii GS <_<


Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta

Master of Gorzała

  • Wiadomości: 3100
  • Lewacki głos na Twoim forum
Odp: W krzywym zwierciadle
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 09, 2013, 21:58:24 pm »
Ertix

Debi.... ekhm... Autorzy:
MoG i Ertix

Pojedynki

Zgredek vel Alchorius:
Ja nie będe brał udziału w pojedynkach dopóki nie pojawi się kategoria "Lost", sezon pierwszy/drugi/trzeci. Wtedy pogadamy, oczywiście jak skończe oglądać Lost 3x01

Mag Cypek:
Pojedynki ? Ja tam rzadko zaglądam, a jak już na jakimś jestem to dla szpanu bo dostaje voice a inni nie ! <pokazuje język>

Xingu:
Taaa... najpierw zrzędzili że niby źle sędziuje a teraz sędziego lepszego nie mogą znaleźć. A skoro jestem już WMW to specjalnie im znajdę jakiegoś n00ba na sędziego ! O... siemka Faolin !

Ka7:
Pojedynek ? No nie wiem... najpierw muszę zrobić mapę, stworzyć konkurs, zrewolucjonizować inne zakony, a wtedy może spróbuje... oh nie, wiszę jeszcze portret Alusiowi, no to po portretach...hmmm... przepraszam, jeszcze recki muszę skończyć a wtedy zawalcze... i jeszcze blablabla a i tak Podziemie rulezzzzz !

Kranzzo:
A tam od razu się bić w jakiś walkach, nie lepiej się spokojnie dogadać przy moim winku ?

Narsil:
Pojedynki ? Ja nawet nie wiem gdzie to jest...

Seziel:
Słyszałem że ponoć Alchie szykuje się na walkę z wiedzy o Lost ! Specjalnie ściągnąłem wszystkie odcinki na kompa i obejrzałem je 20 razy pod rząd, nie ma ze mną szans !

Kaim:
Mmmmmmmmmmmmmmmusze udowodnić wszystkimmmmmmmmm że jestemmmmmm dobrymmmmmmmm wojownikiem, wtedy przestaną się ze mmmmmmmmmmnie naśmmmmmmmmmmmiewać !

Lowca Poszukiwaczy:
A mi w walce pomoże mój wszystkich wkurzający bot ! Łaciaty!
<Lowca_Poszukiwaczy>!daj shotgun
<Laciaty>Prosze oto shotgun, tylko nie zrób dziury w moich drzwiach!

Rabittous:
W pojedynkach na słowa tylko mogę grać, po moich rymach wszyscy będziecie srać ! Ja to gówno sam wymyśliłem, no i sędziowanie do niego utworzyłem ! A najbardziej się wqrwiłem, gdy mój temat wywalony zobaczyłem !

Coragon:
Już nie jestem WMW i nie mogę sędziować... ale moje mrówki się dowiedzą dlaczego... teraz mi nie wierzycie, ale jeszcze się przekonacie !

Rezydent:
Jestem na na wysokiej randze Wojownika w Podziemiu a o pojedynkach słyszałem tylko w radiu a jednak mam taki stopień, chcecie wiedieć dlaczego? W sumie sam nie wiem, tak tylko w Podziemiu mozna, a właśnie Podziemie rulezzzzzz

MaRay:
Ja nie walczę, nie jestem w formie.... nie licząc faktu że wygrałem wszystkie ostatnie pojedynki i miałem awans za trzy wygrane pojedynki oraz byłem najlepszym wojownikiem Beliara =P

Johnson:
Ja już wyszedłem z wprawy, to co z tego że jestem najlepszym wojownikiem Innosa i nie przegrałem żadnego oficjalnego pojedynku? Ja już mam swoje lata a jako ze je mam to mogę potwierdzić że nie zdążyłem na walkę z Ertixem, on wszedł do finału no i mi moją repotacje spier..... cham jeden !

Kasen:
Mimo że siedzę na IRCu 24/7 jako shell to nie piszę tak szybko na klawiaturze jak reszta i kurde nie wygrywam pojedynków. Teraz jeszcze jestem na działce na wakacjach i się opuszczę w tym. Poza tym kiedy ja znajdę czas na pojedynki jak gram w WoWa? Musze popracować nad mechanizmem mojej habety, jak ona przeyspieszy to i ja =D

AKO:
Kiedyś to rozwalałem nawet Dungera w pojedynkach a teraz się opuściłem i oficjalnie mnie nie ma ale cii...

Sentenza:
Ja tam robię mapę Podziemia, dajcie mi spokój. Że co? Ze jestem wojownikiem to mam startować? Wolę Smutasa zmieść w tawernie, buahahahahaha [opętańczo-maniakalno-prześladowczy śmiech] DUST TO DUST! AMEN !

Luke:
A tam, ja mam zamiar stworzyć wielki chaos w wojnach bogów ! Hmmm... to chyba wszyscy będą chcieli się ze mną lać .Ale dam radę, już raz pokonałem gościa którego najbardziej się bałem ! Chociaż z taką ilością kolesi których się boję może być gorzej... =P

MrocznyBane:
Najwięksi wojownicy to tacy są znają się na seksie! A ja jestem zastępcą prezesa frontu erotomanów ! Ktoś mi podskoczy !? Hmmm... Chomicz, wyjdź ze mnie !

Chomicz:
Mnie już WTP nie interesuje bo nie wyszedłem z grupy... po za tym mój front jest najważniejszy bo dużo mi przypomina, a między innymi że: To ja jestem największym wojownikiem ! To ja jestem znawcą seksu ! To ja w kółko uprawiam ten rodzaj walki ! A po za tym... Bane, jeszcze trochę, plis ! =D

GuRt:
Jak będziecie walczyć kto stworzy najlepszą grafę, walcie do mnie, a jak nie to idę się napić l33t m4g1c b33r +1

MoG:
Buehehehe... sami amatorzy w tym turnieju ! Widać że słabe łby, widocznie Gorzałki™ nie używali ! A ja zawsze przed każdą walką... nawet synkowi przed walką łyka nie dałem jak żebrał ! A niech wie że to mój doping !

Luke_Flamesword: 
Ja tam nie startuje w pojedynkach, wolę pisać moje opowiadanie o homoseksualistach i odpisywać moim fanom [pozdro Prosiaczq  ]. No chyba ze jako wygraną w pojedynku bedą rodzynki w czekoladzie

Xilk: 
A ja przywołam deszcz to od razu wygram bo mnie błagać będziecie bym go odwołał ! A jak nie to was tak obsmaruje w mojej 16 stronicowej pracy na KnoP że już wam nawet kibicować nie będą !

Fremen: 
Rabi i Smutas robią mi burdel z tawerny ! Jak tak dalej pójdzie to... dołącze do frontu erotomanów, a wtedy sru z odsieczą na nich w pojedynku !

MasterBlaster vel Whisper: 
MoG, Ertix, jak ze mną wygracie w pojedynku to wam zaspamuje Pomoc! A mi nic nie zrobicie juz bo jestem moderatorem tak jak wy! A tak poza tym to mnie rypka =P

Krakersik: 
Jeśli ten pieprzony murzyn wyzwie mnie na pojedynek to tak mu przyjebie że nawet nie będzie miał siły NBA oglądać! To kiedy i kogo mam zapier*******?

Werewolf: 
Ja walczę tylko z wampirami ! Rzecz jasna się ich boję więc zwykle uciekam... ale to jest prawie jakbym walczył !

Lifu:
Idę grać chyba w America's Army bo mnie kurde MoG rozdupia i w pojedynkach i w Jedi Academy =P

PredAlien: 
Odkąd nie ma Ertixa to jestem jedynym Nekromantą w Królestwie, moze się sam awansuje na pełnego wampira? A potem zmiotę de Zoo w pojedynkach... Eee.. Jak to się robi?

Fragles: 
Pojedynki ? What this is !? This is fuckin' bomb ! Aaaa ! This is not basketball or not NBA ! Losers ! I'm the best nigga with biggest afro!

Piątek: 
Pojedynki? O nie... =( Jeszcze se łobuziaki guzy ponabijają =(

Gahar: 
Jeśli będziemy spamować kto najwięcej, to takie pojedynki są zarąbiste =D Jesteś szalona, mówię Ci... lol, I'm Crazy ! Haha !

Smutas: 
Ja nie walczę w pojedynkach bo nie mam oprogramowania do IRCa, ale sugeruje zrobić konkurs kto powinien walczyć. Wtedy w każdym zakonie będą najlepsi, a potem z tych najlepszych wybierze się lepszych. Ale i tak walczyć nie będe bo Podziemniaki będą oszukiwać, odpowiedzi na priv i na gg ! A zresztą z taką zajefajną rodzinką to mogę walczyć, jeśli przegram załatwie wam bana ! Tak więc wracając do spraw konkursu blablabla...

Erkebrand: 
Pojedynek na grafę? GuRt stawaj, a jak nie to masz bana na SB!

dankreven: 
Jak walczyć to tylko w konieczności ! W imię Innosa ! Gińcie wszystkie wampiry ! Eee... Ertix, nie do Ciebie...

Orcwarrior: 
Pojedynki ? No nie wiem... a znacie może jakieś skrypty do tego ? Albo umieszczę w creditsach sędziow ew. zrobię z nich beta-testerów i mam ich w kieszeni. BTW, jestem lepszy od Chucka. =D

ELBoczo: 
Pojedynki? Nie, przecież jestem mało znany i w ogóle. Poza tym jakbym wyzwał MoGa na pojedynek o Karę to bym w dupe dostał.

Izka: 
Ale ja nigdy nie grałam w Gothica ! Mogę walczyć jeśli mi będziecie podpowiadać na priv i na gg, no i pod warunkiem że jeśli wygram to mnie ktoś wreszcie zaspokoi seksualnie bo inaczej na zawsze pozostanę dziewicą... Aluś, nie słyszałeś tego !

Dapis: 
Zrezygnowałem z truskawek bo są słabe w pojedynkach. Przerzuciłem się dlatego na brzoskwinie, są większe i zadają więcej obrażeń !

Ertix: 
Tatko używał dopalaczy przed pojedynkiem dlatego dostałem i do tego słuchał Marszu Imperialnego i do tego mój brat mu podpowiadał na priv! Cholerny bliźniak, obniże mu punkty w KnOPie... ]:->

Sad Statue: 
Skoro jako jedyny znam tok myślenia Advocate'a to co za problem przewidzieć pytanie sędziego? BTW, ERTIX JESTEŚ MISTRZEM TAK CZY SIAK! MOJA PODSTAWKA SUX!

Damiano:
Haha, n00by jebane, myślicie że wy najlepiej się na seksie znacie? Haha, rozwalę was w pojedynku na seks, haha! Chociaż nie mam dziewczyny i jestem prawiczkiem. EJ TY N00BIE, NICK!

Murthag: 
Jeszcze raz ktoś powie do mnie "Mur" to go pokonam w pojedynku, nie jestem ścianą ! Rzecz jasna nie dam rady pokonać... ale i tak nie jestem ścianą, to nie jest ściema!

zenon21: 
Jestem świetnym wojownikiem, dlatego taki Lokos nie przyszedł i wygrałem walkowerem ! No ale niestety... MoG się mnie nie bał... więc przegrałem... =(

de Zoo: 
Ja tam i tak jestem najlepszy w Królestwie w pojedynkach bo jestem ich szkoleniowcem, co wy możecie mi zrobić? Ja się specjalnie MoGowi podłożyłem, zenonowi też, cieniasy jesteście i tyle =P

Janus: 
Oho, o jakiś pojedynkach słyszałem. Może ktoś się załamie po przegranej i odejdzie a zakon mu postawi nagrobek? Nareszcie szykuje mi się robote w sensorium !

kyzv: 
Ja tam nie bede sie bawił w głupie pojedynki, wycofuje się, idę banować n00bków na #gothic [czyt. bede siedział jak bot i kickne od czasu do czasu kogoś z nudów].

Faolin: 
Ok, słuchać, a teraz pytanie... tylko pójdę zrobić herbatkę. (po 5 minutach biadolenia) No, herbatka zrobiona. Łuhu... skąd tu tyle luda !? Że co ? Aaa... że pojedynek, no to chetnie popatrzę. No co mnie bluzgacie !? (po 10 minutach bezsensownej paplaniny) Ah... ja mam sędziować ! Ok, zaczynamy !

Kara2004: 
Pojedynki? Aa... To to coś w czym mój mężu jest dobry! I ostatnio zajął pierwsze miejsce w czymś! I pewnie jakaś ruda się na niego rzuciła i mnie zdradza gdzieś =(
Nie kochanie, nie zdradzam Cię, o przepraszam, pewna ruda piękność na mnie czeka, papatki - dop. MoG

Krzyshek: 
No ja w pojedynku rozłoże każdego ! Przecież jestem półwampirem, nikt ze mną nie ma szans ! Mam taaaaaaką wielką moc ! Oh... c-c-co to !? Aaaa ! Wampir !

Aerial: 
Pff... Ja tam warga rozwalałem w tawernie to się pluli, teraz jak im bana wstawię to zobaczą. Pojedynki? Co? Hmm... Wyzwę Ka7, wtedy będzie musiała mi portet narysować. MAGDA! GDZIE PORTRET?! CZEKAM OD 6 miesięcy, 2 tygodni, 4 dni, 23 godzin, 6 minut i 26 sekund!

AddoN:
Cytuj
Zasady:
 -W Turnieju może wziąść udział każdy członek ŚP niezależnie od rangi ani Zakonu
 -Zgłosić się można poprzez wysłanie mi wiadomości PW o tytule Turniej
 -Zgłoszenia będą przyjmowane do 25 czerwca. Potem nastąpi losowanie i oficjalne rozpoczęcie turnieju
 -Data i godzina pojedynku będzie ustalana z organizatorem, sędzią oraz walczącymi
 -Walczymy na kanale #pojedynki
 -Zostaniecie podzieleni na grupy po 4 osoby. Z grupy wyjdą 2 pierwsze osoby
 -Nastęną rundą będą ćwierć finały. Każdy kto przegra na tym etapie odpada z rozgrywek
 -Po ćwiartkach będą Pół finały. Tak jak w poprzedniej rundzie kto przegra ten odpada
 -Przed finałem zostanie rozegrany pojedynek o 3 miejsce
 -Wielki Finał w nim zasady są jasne. Ten kto wygra zostanie mistrzem pojedynków
Co?

Madderin: 
Join the dank side and with those powers you will defeat every oponnet! A tak poza tym, jestem najfajnieszym moderatorem, kto chce 25%?

Dunger: 
Wiecie dlaczego wyszedłem z formu w pojedynkach ? Po prostu zgubiłem mój ulubiony notatnik z najtrudniejszymi pytaniami i odpowiedziami na nie... =( Będzie trza odpalić Gothica jeszcze raz i znowu notować... =P

Ragnus: 
Pojedynki? A pamietam, idę dać jako wygraną termos herbaty.

Donovan: 
Mnie w ŚP nie ma, nie mam czasu na pojedynki, idę moderować, no i mi nie kozaczyć bo ostem przywale.

Kor Angar: 
Pojedynki ? Toż to świetny pomysł ! Doskonale będą pasować do klimatu Salvetarionu ! Że co ? Nie ma mojego miasta !? Idę zrobić w takim razie to, co każdy mężczyzna bez sensu życia... pójdę do woja =P

Bystry/Cierń: 
Frajerzy. Nie skapneli się że mam szeroką sieć szpiegowską między Klasztorem a Podziemiem więc spokojnie mogłem sam sobie przyznawać punkty i nikt się nie skumał ! Gdybym jeszcze tylko zaczął używać mózgu to może bym tak szybko nie odpowiadał....

Front Zniewolenia Elfiego Ścierwa
Podziemie - Demo Paladyn
Sent ver 0.73 official beta