Autor Wątek: Arena Pojedynków [Gothic]  (Przeczytany 4367 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Arena Pojedynków [Gothic]
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 08, 2013, 12:55:27 pm »
Wczorajszego wieczora, kiedy to śnieżnobiałe płatki z wolna pokrywały ulice zmarzniętych miast, na arenie pojedynków toczył się czternasty w tym sezonie, pojedynek oficjalny. Przy jednoosobowej widowni (Laur Kibica dla Tidasa), przy jednoosobowym składzie sędziowskim i przy nie do końca konstytucyjnych zawodnikach, walka wbrew pozorom nie należała do najgorszych. Reprezentacji Zakonu Innosa podjął się jego Mistrz - Testoviron, naprzeciw stanął wysłannik Podziemia Beliara, xilk. Z początku w żółwim tempie obaj walczący równomiernie zdobywali punkty, niby ze zmrożonymi rękoma, uderzając mieczem. Po kilkunastu minutach mozolnej potyczki na prowadzenie wysunął się xilk, przełamując ostatecznie obronę przeciwnika i zmuszając Mistrza Ognia do honorowego uznania zwycięstwa Podziemia.

xilk 6:4 Testoviron

Przebieg pojedynku

Sędzia: Kassler

--------------------------
ciąg dalszy w OwO

Wielki Klasztor - Wtajemniczony

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Pożegnanie Za Friko
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 12, 2013, 22:44:30 pm »
Zamknięcie Areny Pojedynków Gothic

W związku ze znacznym spadkiem zainteresowania pojedynkami Gothic i podążającą za tym niemożnością zapewnienia w obecnej formule należytego poziomu rozrywki przy jednoczesnym nadmiarze negatywnych emocji, zapadła decyzja o zakończeniu Areny.

Zapraszam zakony Podziemia i Królestwa, aby raz jeszcze wystawili po jednym zawodniku i ostatni raz zjawili się na kanale #pojedynki, żeby skrzyżować miecze. Pojedynek odbędzie się w sobotę 14 grudnia o 19:00.

Pojedynki w takiej formie z wiedzy o Gothic najprawdopodobniej nie będą już się odbywać - zatem jest to więcej, niż tylko jednorazowe zwinięcie atrakcji.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Kassler

  • Wiadomości: 324
  • Kassler schmeckt gut.
Odp: Arena Pojedynków [Gothic]
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 14, 2013, 20:18:58 pm »
Zgodnie z zapowiedzią Dużego Miłego Koguta, dzisiejszego wieczora odbył się ostatni w tym sezonie pojedynek oficjalny. Oba rywalizujące ze sobą od przeszło dwóch miesięcy zakony wystawiły zdolnych do walki zawodników, gotowych by zmierzyć się z przygotowanymi przez sędziego pytaniami i w dobrym stylu zakończyć jesienno-zimową serię potyczek. Reprezentant Królestwa - Tidas oraz wysłannik Podziemia Beliara, MoG, przez cały czas szli ze sobą łeb w łeb. Nim określono ostatecznego zwycięzcę padły aż trzydzieści dwa pytania. Po niekrótkich zmaganiach, laur tryumfu ozdobił w tą sobotę skronie wojownika Innosa!

Tidas 9:7 MoG


Przebieg pojedynku

Sędzia: Kassler

Niebawem pojawi się jeszcze oficjalne podsumowanie tych czternastu walk, jakie odbyły się w ciągu ostatnich tygodni. Zapraszamy również do prac nad nowymi formułami atrakcji związanych z serią Gothic (m. in. tej proponowanej przez xilka).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2013, 20:22:05 pm wysłana przez Kassler »

Wielki Klasztor - Wtajemniczony