Autor Wątek: Divinity II: Ego Draconis  (Przeczytany 2667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lifu

  • Wiadomości: 234
  • Dunmer
    • Twitch
Divinity II: Ego Draconis
« dnia: Sierpień 27, 2013, 05:53:57 am »
Divinity II: Ego Draconis zostało wydane pod koniec 2009 roku i jest kontynuacją serii Divinity z tego tematu. Znowu mamy do czynienia z dobrze sfabularyzowanym hack'n'slashem, tym razem zaserwowanym w ładnym wydaniu 3D. Świat jest mocno otwarty (podzielony na kilka większych lokacji) i całkiem spory. Choć nie oddaje już tego samego klimatu co Divine Divinity, sprawdza się dobrze przy nowych pomysłach twórców. Fabuła wreszcie solidnie nawiązuje do wydarzeń z pierwszej części i potrafi być zaskakująca. Nie była to dla mnie gra tak samo wciągająca jak  Divine Divinity, nie urywała tyłka rozmachem, ale grało mi się na prawdę przyjemnie.

Co wy sądzicie o Ego Draconis?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2013, 23:35:52 pm wysłana przez Testoviron »

Bogactwo dla nas, władza dla Beliara!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Divinity II: Ego Draconis
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2013, 21:16:35 pm »
Grałem w tę gierkę. Akurat wtedy leżałem ponad tydzień w szpitalu na badaniach związanych z nadciśnieniem. Cisnąłem na lapsie równo. Bardzo przyjemna fabuła. Mechanika dawała radę. Graficznie też ładnie wyglądała. Do tego mnóstwo itemów, sety, co tylko napędzało żądze gracza, aby eksplorować bez przerwy. Była też chyba nawet jedna lokacja, do której nie udało mi się wejść, bo nie wiedziałem, jak tego dokonać, co pozostawiło po sobie taki niedosyt.
Potem grałem jeszcze w dodatek do tej gry. Również ciekawy. W pamięci mi zapadł pewien ciekawy kawałek, który leciał w tle, jak odwiedzało się nawiedzone domostwa. No i można było eksportować bohatera z podstawowej wersji gry!
Gra, której warto poświęcić parę chwil z pewnością, jak ktoś lubi te klimaty.
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!