Autor Wątek: Biuletyn administracji - Komentarze  (Przeczytany 47635 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 18, 2013, 17:15:14 pm »
To jest ten sam kolor, bro. Tylko zależnie od tła wydaje się trochę inny.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Xsant

  • Wiadomości: 169
  • Zakała Algaroth
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 18, 2013, 20:01:19 pm »
Ale to nie je ten skin Gurta mam nadzieję?
¯\_(ツ)_/¯
Podziemie Beliara
Adept Mrocznego Ostrza

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 18, 2013, 20:38:50 pm »
Nie, to jest skin z neta w którym GuRt zmienił logo.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Biuletyn administracji
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 19, 2013, 13:16:37 pm »
Naprawiłem znaczek nowej wiadomości. :P

A był popsuty? {:I

Co do linków - tak, zmieniłem kolor na bromzowy. Tymczasowe rozwiązanie, żeby linki było widać w ogóle. Jak usiądę na normalnej maszynie, to będzie więcej eksperymentowania z kolorami, na netbuku nie będę się bawił z szukaniem kolorów w palecie (ta, ten brązowy ustrzeliłem na oślep w heksach). No i kolor pomocniczy/akcentowy może ulec zmianie - mimo wszystko ten ciemnomorelowy pomarańcz jakoś marnie pasuje do reszty.

No i co do "skinu Gurta" - DS Natural to tylko opcja mająca robić za "lite version", przeróbka skinu wziętego z neta. Przy okazji poligon doświadczalny i miejsce do poprzypominania sobie paru bzdetów z zakresu CSS. Ten jest jasny lite, może powstanie bliźniaczy dank - a potem już na pełnej... wenie powstaną dwa skiny "natchnione". Ciekawostka: jakbym mógł się przy nich zająć TYLKO stroną wizualną (nie wychylić nosa spoza programów graficznych), to efekt mógłby być o wiele lepszy. Nie jestem geniuszem z Bolesławca, babranie się z kodem mnie ogranicza :Q

Póki co, z produktu końcowego można obecnie widzieć ten trójkąt - bo chyba się nawet przyjął. A jak zgodnie z sugestią dzikiego jeszcze bardziej się go ustylizuje na kostkę d4, to będzie cymes.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 19, 2013, 13:42:33 pm »
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 19, 2013, 14:49:41 pm »
Ty weź testo, bo Forum Administracyjne przemianuję na Wielką Lożę, albo bardziej historycznie - Wielki Namiot.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Biuletyn administracji
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 19, 2013, 22:58:44 pm »
A był popsuty? {:I
Tak, na OverView.
Cytuj
No i kolor pomocniczy/akcentowy może ulec zmianie - mimo wszystko ten ciemnomorelowy pomarańcz jakoś marnie pasuje do reszty.
Też mnie kłuje w oczy. Mógłby zostać pomarańczowy, tylko bardziej pastelowy.
Cytuj
A jak zgodnie z sugestią dzikiego jeszcze bardziej się go ustylizuje na kostkę d4, to będzie cymes.
Myślałem, by jak się rozkręcimy, to np. dawać takie kostki jako nagrody w konkursach. Albo nawet breloczki w kształcie k4 i w kolorach ŚP.

EDIT:
Cytuj
Ciekawostka: jakbym mógł się przy nich zająć TYLKO stroną wizualną (nie wychylić nosa spoza programów graficznych), to efekt mógłby być o wiele lepszy. Nie jestem geniuszem z Bolesławca, babranie się z kodem mnie ogranicza :Q
Też to bardzo lubię, tym bardziej, że przez krótki okres robiłem to codziennie przez 8h.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 19, 2013, 23:00:25 pm wysłana przez dziki »
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Biuletyn administracji
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 20, 2013, 23:49:59 pm »
Myślałem, by jak się rozkręcimy, to np. dawać takie kostki jako nagrody w konkursach. Albo nawet breloczki w kształcie k4 i w kolorach ŚP.
Wytłumacz, jakby to wyglądało, bom ciekaw.

Nie chce mi się zakładać nowego tematu, a nie sądzę, byś pominął tego posta: gdy naciskam LPM na napis 'cytuj', mam nadzieję, że przeniesie mnie prosto do pełnej odpowiedzi z całym Twoim cytatem. Niestety, wyskakuje mi u góry przeglądanki jakieś chore ładowanie, które zwykle zajmuje więcej czasu wbrew założeniom 'szybkiej' odpowiedzi. Można by ustawić dwa przyciski cytowania, które się sprawdza na każdym forum? Jedno pełne, a drugie, które działa dopiero po zaznaczeniu treści, którą chce się cytować. Zwykle nazywa się to 'cytowanie selektywne' czy jakoś tak.

edit: napisanie tej wiadomości zajęło mi około minuty. Dwie minuty czekałem na rzekome załadowanie cytatu. Mała pierdółka, a wkurza ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2013, 23:52:35 pm wysłana przez inverse »
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 21, 2013, 00:04:43 am »
dziwne, bo na moim legendarnie ch*jowym necie ładuje od razu. Jesteś pewien że to nie coś w twoim kompie przymula?

a co do kostek.. czterościenna kostka jak czterościenna kostka, taka piramidka, w wielu rpgach wykorzystywana. 1 miałaby motyw z loga cały fioletowy, 2 czerwony, 3 błękitny a 4 całe trójkolorowe logo. Brelok byłby identyczną kostką z nawierconą dziurą by można było w nią wsadzić kółko od łańcuszka.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 21, 2013, 00:22:48 am »
Przetestuję to jeszcze na innym kompie, jeśli będę miał okazję. Ale np. szybka modyfikacja ładuje się od razu.


Nosiłbym przy kluczach takie cudeńko :D Jestem za takim pomysłem. Jakaś motywacja do pisania lepszych prac. Ogólnie można by organizować dla większych konkursów takie materialne nagrody, ale to już temat na osobny wątek, albo do OwO.
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 04, 2013, 22:18:27 pm »
Jest synchronizacja portalu z forum, czy może trzeba się tam osobno rejestrować?

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 04, 2013, 23:24:48 pm »
ponieważ scena połączeń to jakiś żart (taka sobie joomla łączy się tylko z równie takim sobie phpBB, u reszty jest jeszcze większy syf bo wszyscy ze wszystkimi kłócą się o licencje) i bylibyśmy skazani na bridge które w każdej chwili mogłyby się wyłożyć i doprowadzić do jeszcze większego syfu, rejestracje będą oddzielne. I w ogóle sama rejestracja na stronie będzie zamknięta (dostęp tylko dla wrzucających materiały), co by cały aktyw z komentarzami itd skierować na foro.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 04, 2013, 23:28:51 pm »
To moja propozycja jest taka, że w momencie wstawienia artykułu, autor dodawałby na końcu: "Komentarze w [link]", gdzie zamiast "[link]" autor dawałby link do odpowiedniego działu forum lub może nawet tematu, gdyby już istniał.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 04, 2013, 23:49:57 pm »
takie jest założenie.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 16, 2015, 07:35:45 am »
Cytuj
Generalnie jednak prosiłbym o feedback w komentarzach do biuletynu administracji - http://forum.rpg-center.pl/index.php?topic=238.0
za długie, nie czytałem

Na przyszłość używaj więcej formatowania typu pogrubienia, większej czcionki, itp., jeśli chcesz przykuć uwagę. Ale zakładam, że to było powtórzenie tego, co już było omawiane w tym drugim wątku, więc w sumie twój post był chyba niepotrzebny.

Nie lubię tego biuletynu, wolę osobne tematy typu tworzenia serwisu w realiach 2015.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')