Autor Wątek: Biuletyn administracji - Komentarze  (Przeczytany 47864 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 06, 2015, 18:06:52 pm »
Pomysł mi się nawet podoba, ale jest jeden problem - kto będzie grzebał w portalu by jakoś sensownie zaimplementować takie przejścia do dankworldów, kto będzie pisał te alternatywne teksty skoro do normalnych garnie się raptem kilka osób, kto to zrobi w tydzień, max dwa?
Bo my z dragiem i tak już jesteśmy przeciążeni zadaniami, a i samo RPGC miało już dość opóźnień by znowu brać na siebie więcej niż jesteśmy w stanie wykonać. Można o tym pomyśleć, ale przy obecnych mocach produkcyjnych, najwcześniej za parę miesięcy.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 08, 2015, 23:47:19 pm »
Kto będzie grzebał w portalu - osoby zainteresowane dankworldem RPGC, z pomysłodawcą na czele. Nawet sobie w domu wirtualnego localhosta postawi, żeby nie musieć dostawać uprawnień. Czyli zrobi robotę, a w zasadzie w samym portalu grzebać nie będzie (tj. nic nie popsuje) - ideolo układ.

Kto będzie pisał - każdy, kto będzie miał frajdę z pisania takich tekstów. To nie są te same osoby, które pisałyby normalne teksty w stylu tych zaprezentowanych ostatnio. Tekst z jajem / w klimacie mogę napisać chętnie i sprawnie, z nudnym txt będę się męczył ad infinitum.

Administracja nie musi ani nic robić (pomijam implementację gotowych rozwiązań podstawionych pod nos, bez przesady), ani nie musi nic pisać, ani nie musi niczego brać na siebie, ani nie musi uwzględniać powstania tego ficzera w planach wielkiej premiery, wortal może wystartować równie dobrze bez tego. It's just for fun, really.

Luźna inicjatywa.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2015, 23:48:57 pm wysłana przez GuRt »
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 09, 2015, 22:30:39 pm »
Kto będzie grzebał w portalu - osoby zainteresowane dankworldem RPGC, z pomysłodawcą na czele. Nawet sobie w domu wirtualnego localhosta postawi, żeby nie musieć dostawać uprawnień. Czyli zrobi robotę, a w zasadzie w samym portalu grzebać nie będzie (tj. nic nie popsuje) - ideolo układ.
Nie chciałem o tym mówić, bo nie lubię pisać o nie do końca wprowadzonych w życie planach, ale to właśnie są moje zamiary. Przy okazji oddaję sprawiedliwość Sentenzie - panel konfiguracyjny Drupala jest całkiem zawiły.

Cytuj
Kto będzie pisał - każdy, kto będzie miał frajdę z pisania takich tekstów. To nie są te same osoby, które pisałyby normalne teksty w stylu tych zaprezentowanych ostatnio. Tekst z jajem / w klimacie mogę napisać chętnie i sprawnie, z nudnym txt będę się męczył ad infinitum.
Weeell, nie zakładałbym tak optymistycznie, że komuś w ogóle będzie się chciało tworzyć alternatywne wersje istniejących tekstów. Najbardziej interesuje mnie kwestia implementacji i przedstawienia ich ukrytej formy.

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 13, 2015, 16:21:20 pm »
Możecie przenieść guzik odpowiedzialny za dodawanie tagu [justify] do jednego worka z centrowaniem i wyrównywaniem do krawędzi?

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 14, 2015, 22:31:14 pm »
W sumie to nie mam pojęcia gdzie się ustala tą kolejność, ale spoko, mogę poszukać.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Biuletyn administracji - Komentarze
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 24, 2017, 22:29:05 pm »
Cóż, nie miałem nigdy talentu do pisania życzeń, ale w imieniu naszej jednoosobowej administracji życzę wszystkim spokojnej, wesołej przerwy świątecznej i szczęśliwego nowego roku, który miejmy nadzieję będzie ciekawszy i weselszy niż obecny :p Howgh!

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!