Autor Wątek: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny  (Przeczytany 27783 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Barneyek

  • Wiadomości: 899
  • Niebieski Kot Klasztorny
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 16, 2014, 22:17:01 pm »
Ahoj, blada twarzy.

1. Tradycyjnie - jeśli byłbyś narzędziem ogrodniczym, to jakim?
2. Opowiedz frapującą historię stojącą za wyborem nieopalonego nicku.
3. Grasz na jakimś instrumencie? Jeśli nie, planujesz/planowałeś kiedykolwiek się nauczyć?
4. Horror czy thriller?
5. Wolisz zbierać grzyby czy łowić ryby? A może ani jedno, ani drugie?
6. Zakładając, że miałbyś warunki, by trzymać w domu/obejściu dowolne zwierzę, choćby najbardziej egzotyczne - co by to było?
7. Czego najbardziej bałeś się w dzieciństwie?
8. A czego boisz się teraz?
9. Piszesz/pisałeś kiedykolwiek wiersze? Z jakim skutkiem?
10. Czy kiedykolwiek nauczyłeś się z własnej woli na pamięć jakiegoś wiersza czy innego utworu literackiego? Pomijając szkolne zaliczenia.
11. Czy uważasz, że w skrajnej sytuacji byłbyś w stanie popełnić akt kanibalizmu?
Milion Lat W Lochu

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 17, 2014, 16:54:08 pm »
Ahoj, blada twarzy.
Ahoj!

1. Tradycyjnie - jeśli byłbyś narzędziem ogrodniczym, to jakim?
Na pewno nie widłami. :p Sekator. Tak, sekator byłby najlepszym narzędziem.

2. Opowiedz frapującą historię stojącą za wyborem nieopalonego nicku.
Nie ma w tym nic frapującego, ten nick ciągnie się za mną od dawna, nim zarejestrowałem się na GSie już go używałem, dlaczego? Bo po prostu blady byłem. :p

3. Grasz na jakimś instrumencie? Jeśli nie, planujesz/planowałeś kiedykolwiek się nauczyć?
Kiedyś chciałem naumieć się grać na gitarze, ale za to na nerwach gram wyśmienicie.

4. Horror czy thriller?
Thriller, horrory są nudne.

5. Wolisz zbierać grzyby czy łowić ryby? A może ani jedno, ani drugie?
Wolę zbierać grzyby, nie mam aż tak wielkiej cierpliwości do łowienia, no chyba że łowiłbym na stawie. :p

6. Zakładając, że miałbyś warunki, by trzymać w domu/obejściu dowolne zwierzę, choćby najbardziej egzotyczne - co by to było?
Surykatkę, dlaczego? Bo tak. 

7. Czego najbardziej bałeś się w dzieciństwie?
Samotności.

8. A czego boisz się teraz?
Dorosłości.

9. Piszesz/pisałeś kiedykolwiek wiersze? Z jakim skutkiem?
Nie, nie pisałem. Nie potrafię. :p

10. Czy kiedykolwiek nauczyłeś się z własnej woli na pamięć jakiegoś wiersza czy innego utworu literackiego? Pomijając szkolne zaliczenia.
Nie, za leniwy na to jestem.

11. Czy uważasz, że w skrajnej sytuacji byłbyś w stanie popełnić akt kanibalizmu?
Nie, kanibalizm to jest niemoralne, ludożerstwo jest dla mnie ostatnim aktem utracenia człowieczeństwa, jak skrajna musi być sytuacja żeby popchnąć człowieka do tak wielkiego upodlenia?
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 23, 2014, 19:47:18 pm »
No właśnie - to jest dobre pytanie - jak skrajna musi być taka sytuacja? Oglądałeś film oparty na faktach "Alive, dramat w Andach"? Tam rozbitkowie nikogo nie zabijali, ale jeśli któryś z towarzyszy zmarł, to zjadali go.
Jeśli nie musiałbyś nikogo zabijać a byłbyś świadomy, że to Ci na pewno pomoże, to posunąłbyś się do kanibalizmu?
Klasztor - Fechtmistrz

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 26, 2014, 19:24:47 pm »
Nie, nie oglądałem, może się skuszę.
Nie, nie posunąłbym się, nie potrafiłbym z tym żyć, nie wiem jak bardzo musiałbym być zdesperowany, a jeśli posunąłbym się do czegoś takiego i przeżył, przetrwał, jak pisałem, nie potrafiłbym z tym żyć, zwłasza w normalnym społeczeństwie. Teraz mi łatwo tak pisać bo nie jestem w tak skrajnej sytuacji, człowiek tak naprawdę nie wie do jakiego stopnia może się upodlić gdy obecny świat by upadł.
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

inverse

  • Wiadomości: 457
    • Blog - opowiadania
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 11, 2014, 18:19:17 pm »
Z racji tego, ze zainteresowanie znacznie zmalalo, Inverse wyszedl na srodek sali, by powolac kolejna osobe, ktora bycmoze na nowo ozywi tlum. Chrzaknal cicho, po czym donosnym glosem powiedzial:
- Naszym nastepnym gosciem bedzie The Flood. Nie szczedzcie swoich slow i pytajcie, o cotylko chcecie.





Jako, ze tu nigdy nie zadawalem pytan, bo... po prostu nic mnienie ciekawilo, zadam pare.

1. Potrafisz sobie wyobrazic siebie za kilkadziesiat lat? Jak to moze wygladac?
2. Jacy ludzie najbardziej Cie denerwuja?
3. Jak czesto sie denerwujesz?
4. Porownujac terazniejszosc i pare lat wstecz,w Twoim otoczeniu i internecie jest wiecej, czy mniej ludzi godnych powaniejszych dyskusji z Toba?
i ostatnie
5. Nke chcesz kupic tableta?
Podziemie Beliara - Poszukiwacz

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 11, 2014, 18:57:38 pm »
Cytuj
1. Potrafisz sobie wyobrazic siebie za kilkadziesiat lat? Jak to moze wygladac?
Zależy o jakiej dokładnie odległości w czasie mówimy. Najczęściej gdy o tym myślę, to widzę raczej zwłoki człowieka zmarłego na raka płuc.

Cytuj
2. Jacy ludzie najbardziej Cie denerwuja?
Ludzie bez wykształconej własnej moralności, robiący co popadnie byle zaspokoić popędy bez zważania na innych dookoła. Po za tym... Hm. Ludzie podążający bezmyślnie za jakąś ideologią też mnie denerwują.

Cytuj
3. Jak czesto sie denerwujesz?
Och, może tego nie widać tutaj na forum, ale całkiem konkretny ze mnie nerwus. Drażni mnie sytuacja dookoła i drażni mnie to, jak nieliczni ułożyli świat dla swej wygody, co kończy się cierpieniem milionów. Można powiedzieć, że jestem cały czas zdenerwowany.

Cytuj
4. Porownujac terazniejszosc i pare lat wstecz,w Twoim otoczeniu i internecie jest wiecej, czy mniej ludzi godnych powaniejszych dyskusji z Toba?
W otoczeniu - nieporównanie więcej. O ile nie uważam się za kogoś ponad szarym tłumem, to w podstawówce, gimnazjum i liceum z większością ludzi po prostu nie miałem wspólnych tematów, bo nasze zainteresowania kompletnie się rozmijały. Teraz, na studiach, większość ludzi nie wykazuje porażającej głupoty (a tylko takim zwykłem odmawiać poważnej dyskusji).

W internecie zawsze roiło się od ludzi z którymi miałem o czym pogadać. To jedna z zalet internetu : P

Cytuj
5. Nke chcesz kupic tableta?
Nie. Jak mi padł laptop to byłem zmuszony używać tableta przez miesiąc i uważam ten wynalazek za kompletnie nieporęczne gówno.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2014, 19:01:17 pm wysłana przez TheFlood »

Damiano_gt

  • Wiadomości: 1858
  • Xqwzts
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 13, 2014, 08:28:29 am »
Co takiego podoba Ci się w anarchizmie? Mógłbyś żyć świecie gdzie on panuje, czy wolałbyś, aby to pozostało w strefie marzeń?
Klasztor - Fechtmistrz

TheFlood

  • Wiadomości: 439
Odp: Świętoprzymierzowy Przegląd Personalny
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 13, 2014, 08:39:26 am »
Podoba mi się idea świata, w którym nikt nie musi ludziom mówić co mają robić, bo Ci sami sobie zdają sprawę że nie są pępkiem świata i że od współpracy zależy well-being wszystkich. Oczywiście to utopia.