Autor Wątek: Drakensang Online  (Przeczytany 1937 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Morean

  • Wiadomości: 273
  • Ocean Soul
Drakensang Online
« dnia: Sierpień 30, 2013, 15:50:58 pm »
Ponieważ nie zauważyłem osobnego subforum do gier MMO, postanowiłem założyć temat tutaj. Dotyczy on (jak w tytule) gry Drakensang Online, opartej na wersji cRPG tego tworu. Niedawno rozpocząłem grę, z czystej ciekawości.

Muszę przyznać, że jak na razie się wkręciłem, mam nadzieję, że całość nie wieje nudą i można fajnie rozwinąć postać. Mamy do wyboru 3 klasy postaci: Rycerz Zakonu Smoka, Czarodziej Kręgu oraz Strażnik Lasu. Oczywiście, można to podpiąć pod 3 standardowe: Warrior, Mage, Archer/Rogue. Możliwości rozwoju nie są jakoś świetnie rozbudowane, wraz z poziomem nabywamy umiejętność, a awansując na wyższe poziomy możemy rozwinąć lepiej jedną konkretną. Przedmioty możemy ulepszać, oczywiście dodawać dodatkowe efekty, przy pomocy kamieni. Generalnie polecam sprawdzić.
Ave Crux, Spes Unica Mea! | Et lux in tenebris lucet, et tenebrae eam non comprehenderunt.
Pracowity Sługa Beliara | Złoty Czempion ŚP | Czempion Podziemia | Tropiciel Turnieju Chowanego | FEiE

Podziemie - Poszukiwacz

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Drakensang Online
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2013, 11:50:29 am »
Dobra jest ta gra poważnie? Bo w sumie dostałem od kumpla wersję bodaj z CDA, zawsze miałem sprawdzić, ale jakoś tak nie było okazji. Grasz nadal?

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia