Autor Wątek: Kolory nicków  (Przeczytany 7266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nederland

  • Wiadomości: 844
Kolory nicków
« dnia: Sierpień 23, 2013, 17:20:08 pm »
Nie ukrywam, że trochę przeszkadza mi ten "musztardowy" (natknąłem się już na inne, bardziej dosadne określenia) kolor, przypisany Kapitulantom na SB. Można zmienić go na jakiś bliższy zółtemu? To chyba właściwy kolor - wszak na GS-ie znaczki dla Kapituł były właśnie żółte.

Miło byłoby także przypisać moderatorom ciemną zieleń (myślę, że w internecie właśnie ten kolor się z nimi najczęściej kojarzy), ale to poboczna sprawa.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kolory nicków
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2013, 17:54:42 pm »
Nie ukrywam, że trochę przeszkadza mi ten "musztardowy" (natknąłem się już na inne, bardziej dosadne określenia) kolor, przypisany Kapitulantom na SB. Można zmienić go na jakiś bliższy zółtemu? To chyba właściwy kolor - wszak na GS-ie znaczki dla Kapituł były właśnie żółte.
Nie ma problemu. Teraz lepiej?
Cytuj
Miło byłoby także przypisać moderatorom ciemną zieleń (myślę, że w internecie właśnie ten kolor się z nimi najczęściej kojarzy), ale to poboczna sprawa.
Zieleni nie będzie, źle mi się kojarzy.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kolory nicków
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 24, 2013, 12:09:26 pm »
No, na pewno jest trochę lepiej. Dzięki.
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kolory nicków
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2013, 14:02:59 pm »
Sugerowałbym gold, jeśli już się bawimy w takie detale.

Czerwony/bordowy/płowy czerwony/itp. mogą być w sam raz na moderację, administrację i defenestrację.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kolory nicków
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2013, 15:39:05 pm »
Zmiana koloru to 30 sek, ale poczekajmy na skina - wtedy będziemy się zastanawiać, co jest czytelne, a co nie.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Kolory nicków
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 24, 2013, 15:51:16 pm »
Tym bardziej, że na "dank" skinie wszystkie są szare, a kolory widać tylko na shoutboxie.

Ja się spytam czy będzie coś w rodzaju znaczków przy nicku jak na gs?
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Kolory nicków
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 24, 2013, 15:52:14 pm »
Już o tym gadaliśmy, raczej nie. Większość i tak te znaczki delikatnie mówiąc denerwowały :P

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Kolory nicków
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 24, 2013, 15:53:05 pm »
Dla mnie były bardzo spoko, no ale ok.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Nederland

  • Wiadomości: 844
Odp: Kolory nicków
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 24, 2013, 17:00:24 pm »
Większość i tak te znaczki delikatnie mówiąc denerwowały :P
I dlatego wiele osób je nosiło?
Every time I rise I see you falling
Can you find me space inside your bleeding heart?

Zręczny

  • Banned!
  • Wiadomości: 229
  • Łowca Czasu
Odp: Kolory nicków
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 24, 2013, 20:40:21 pm »
Cytuj
Dla mnie były bardzo spoko, no ale ok.
Mi też nie robiły zwady.
Cytuj
I dlatego wiele osób je nosiło?
Dla mnie była to duma, gdy miałem zaszczyt nosić znaczek podziemia.
******

Ile tych postów natrzepałem...

GuRt

  • Wiadomości: 1663
  • None was given.
Odp: Kolory nicków
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 25, 2013, 02:07:50 am »
Skoro już urządzamy sobie festiwal nostalgii, to może ktoś pamięta niedużą grafikę wstawianą do sygnatury przez członków Podziemia? (Protip: dawno temu, była to czacha + motyw floralny) To była jakaś tam duma (bo tylko szczególnie dumni to nosili niczym odznakę). Znaczki przy avkach - fajnie, ale to nadal pogoń za starymi ficzerami.

Dobrym pomysłem byłoby rozkminiać, co zrobić nowego, zamiast próbować tutaj postawić drugi GS. Jak ktokolwiek chce się zabrać za poważne i konstruktywne doradztwo, to polecam się zapoznać ze specyfikacją silnika Simple Machines Forum i z tego wachlarza coś proponować. Że nie wspomnę o tworzeniu contentu, ale nie krzyczę za głośno, bo póki mam swoją robotę, to sam jestem winny zaniedbania w tej kwestii. Ale jest to zdecydowanie najlepszy i bezpieczny kanał, w który można skierować swoją energię na tym forum.
Wielki Klasztor - Regent Arcanusa - Strażnik Wiedzy

You've got to risk it to get the biscuit.

xilk

  • Wiadomości: 848
  • Deszczowy Sługa Chaosu
Odp: Kolory nicków
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 25, 2013, 08:08:21 am »
Skoro już urządzamy sobie festiwal nostalgii, to może ktoś pamięta niedużą grafikę wstawianą do sygnatury przez członków Podziemia? (Protip: dawno temu, była to czacha + motyw floralny) To była jakaś tam duma (bo tylko szczególnie dumni to nosili niczym odznakę). Znaczki przy avkach - fajnie, ale to nadal pogoń za starymi ficzerami.
Te "czaszki" nosiło 5 osób, które były uznawane za najlepsze w pojedynkach w Podziemiu, stanowiąc jednocześnie oficjalną reprezentację Zakonu w oficjalnych pojedynkach ŚP. To tak w gwoli wyjaśnienia.

Co do kolorów nicków, to faktycznie ciężko coś dobrać teraz, skoro ma być inny skir robiony.

Jeśli zaś mowa o znaczkach, to mi one są obojętne. Ani nie potrzebuję ich, ani też nie jestem im przeciwny.
Deszczowy samotnik ŚP
Anioł Śmierci Podziemia


Testoviron

  • Wiadomości: 169
  • ke?
Odp: Kolory nicków
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 25, 2013, 13:12:45 pm »
Skoro nie znaczki, skoro nie kolorowe nicki (jakiś tydzień temu administracja obaliła taki pomysł na SB) to może chociaż dodatkowa ranga specjalna "Święte Przymierze" nad awatarem? Podobna do tych, którą noszą admini, modowie i Kapituły.

Przy okazji podbijam też pomysł rzucony gdzieśtam bodaj przez Neda, żeby w "grupach użytkowników" można było sobie wybrać, z którą grupą się utożsamiamy.
does  the  crowd  understand?
is  it  east  versus  west
or  man  against  man?
generał armii królewskiej. feie.
jp2gmd

dziki

  • Administracja
  • Wiadomości: 1117
  • la petite mort
Odp: Kolory nicków
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 25, 2013, 13:23:37 pm »
Samo bycie w ŚP imho nie czyni cię wyjątkowym, więc nie rozumiem za bardzo, po co jakieś wyróżnienia. Bycie w ŚP i robienie czegoś czyni cię wyjątkowym. Ale hej - od tego mamy rangi i tytuły zdobyte w konkursach.
Przy okazji podbijam też pomysł rzucony gdzieśtam bodaj przez Neda, żeby w "grupach użytkowników" można było sobie wybrać, z którą grupą się utożsamiamy.
Nad tym pracuje (czytaj: będę pracował, ale jestem zajęty rzeczami pozaforumowymi w ten weekend).

EDIT:
Dobrym pomysłem byłoby rozkminiać, co zrobić nowego, zamiast próbować tutaj postawić drugi GS. Jak ktokolwiek chce się zabrać za poważne i konstruktywne doradztwo, to polecam się zapoznać ze specyfikacją silnika Simple Machines Forum i z tego wachlarza coś proponować. Że nie wspomnę o tworzeniu contentu, ale nie krzyczę za głośno, bo póki mam swoją robotę, to sam jestem winny zaniedbania w tej kwestii. Ale jest to zdecydowanie najlepszy i bezpieczny kanał, w który można skierować swoją energię na tym forum.
Amen.
Administracja RPG Center - 'No good deed goes unpunished'

Podziemie - Czarny Mistrz

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Kolory nicków
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 25, 2013, 13:31:22 pm »
ja też nie bardzo widzę jakieś dodatkowe wyróżniki, może poza tym identyfikowaniem się z grupą. MOŻE jeden wspólny kolor dla wszystkich ŚPowiczów (admini, mody, kapituły, SP, szaraki jeszcze od biedy mozna zdzierżyć i mając lepszy dzień nnie traktować tego jako nadmiar kolorów), ale taka dyskusja i tak najwcześniej ma sens jaak będzie skin.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!