Autor Wątek: Gothic 3  (Przeczytany 32939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 11, 2013, 17:21:37 pm »
polecam podbić do RobeNa, jak nie tu, to na GS lub na jego gramsajcie na gram.pl

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 11, 2013, 17:49:03 pm »
Problem w tym, że to nie on spolszczał 2.6.2.

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 03, 2013, 17:44:40 pm »
No bo skoro nie masz zainstalowanego spolszczenia, to jak ma ci znaleźć na dysku CM 2.6 PL :D Próbowałeś instalować od nowa wszystko? Tzn na czystego G3 zainstalować Najnowszą wersję CM i na to walnąć spolszczenie?

Ja w sumie instalowałem wszystko z profilu RobeNa na Gram.pl i śmiga. Tyle, że ja to robiłem jeszcze z QuestPackiem razem, może to robi jakąś różnicę.

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 30, 2014, 11:47:13 am »
Mod do Gothica 2, który robi z niego Gothica 3. Stąd też wrzucam tutaj.

http://www.worldofgothic.de/dl/download_522.htm

Ktoś coś słyszał na temat tej modyfikacji? Brzmi cholernie interesująco!!! Jakby wyszło spolszczenie...
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 30, 2014, 13:55:42 pm »
już pomijając, że wygląda tak sobie - jaki jest sens przenosić G3 do G2, skoro tym co najbardziej ssało były fabuła i zadania? Tzn mordercze wilki też, ale mechanika G2 specjalnie wyżej nad tą z G3 u mnie nie stała nigdy.

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

C

  • Wiadomości: 1345
  • Masztalerz
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 30, 2014, 15:26:43 pm »
wygląda tak sobie
Coooooooo? Zrzuty ekranu wyglądają naprawdę nieźle, jak z mapy z Diccurica - a Diccuric miał doskonały świat.

Przetłumacz, Mańko, bo nie rozumiem niemieckiego. Czego możemy się spodziewać po Odysei?

Tak w ogóle to mogłeś jeszcze o tym zapostować w temacie o Gothiczku 1+2, bo tego normalnie nie czytam i tylko z ciekawości rzuciłem okiem, co to się tutaj wyprawia?

mieszkaniec piwnicy ('''podziemia''')

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 30, 2014, 16:29:17 pm »

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 30, 2014, 22:57:01 pm »
lol, tyle razy grałem w G3, a nigdy nie byłem w bakaresh'u (cie?). Za daleko, nie chciało mnie się. :P
Ten mod, kiedyś, dawno temu, marzył mi się taki, bo na moim starym piecu g3 nie poszedłby nigdy, całe szczęście kupiłem nowy i przekonałem się jaką grą jest to. :D
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.

Lowcap

  • Kapituła Dominium
  • Wiadomości: 1538
  • ...we shall win through, no matter the cost!
    • Nawigrator
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 30, 2014, 23:44:36 pm »
Swoją drogą G3 chodził na 2-letnich kompach w momencie premiery.
Jasne, zapisy ładowały się 2-3 minuty, no ale działało nawet na średnich.

Osobiście uważam że ten mod mimo że niezwykle rozwinięty i zapewne ciężko było go zrobić jest stratą czasu. Prędzej zagrałbym w G1 i G2 na silniku G3.

Btw. nie wiecie jak idzie przenoszenie G2 na silnik Skyrima? ( wiem że parę lat temu jacyś moderzy zaczęli to robić).

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 31, 2014, 11:25:19 am »
Nie wiem czy google jest aż tak lipne w tłumaczeniu na angielski, czy Wy nie umiecie czytać, ale to nie ma być konwersja g3 na g2 tylko nowa historia.

Sentenza

  • Administracja
  • Wiadomości: 6306
  • demigod
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 31, 2014, 16:03:51 pm »
pytaj mańka, ja tylko okiem na screeny rzuciłem :P

Wielki Czarny Mistrz Podziemia
Znawca Podziemi * Strateg Podziemia * Generał Podziemia * usw.
Nowy, lepszy MoG ver. 2.01b

Non nobis Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam!

Maniaks

  • Wiadomości: 1208
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 01, 2015, 11:59:10 am »
Przetłumacz, Mańko, bo nie rozumiem niemieckiego. Czego możemy się spodziewać po Odysei?

Gdybym wiedział, to był przetłumaczył! Znajomy na fejsie po prostu zarzucił linkiem na tablicy i pokrótce opisał, że to 250h gry w świecie Gothica 3 :)

http://www.worldofgothic.de/screens.htm?go=screens&detail=2725 kontra http://www.saschahenrichs.de/pics/big/bakaresh.jpg

sorry, bakaresh wygrywa.

Kto powiedział, że to Bakaresh?

Osobiście uważam że ten mod mimo że niezwykle rozwinięty i zapewne ciężko było go zrobić jest stratą czasu. Prędzej zagrałbym w G1 i G2 na silniku G3.

Serio? G3 ma jeden minus w swoim silniku, który uniemożliwia wręcz dłuższe granie. System walki (poza łukami i kuszami i magią /W7). Jest beznadziejny.

Btw. nie wiecie jak idzie przenoszenie G2 na silnik Skyrima? ( wiem że parę lat temu jacyś moderzy zaczęli to robić).

To z kolei już prędzej, bo TES ma lepszy system walki od G3 zdecydowanie :)

Nie wiem czy google jest aż tak lipne w tłumaczeniu na angielski, czy Wy nie umiecie czytać, ale to nie ma być konwersja g3 na g2 tylko nowa historia.

No co zrobisz...

już pomijając, że wygląda tak sobie - jaki jest sens przenosić G3 do G2, skoro tym co najbardziej ssało były fabuła i zadania? Tzn mordercze wilki też, ale mechanika G2 specjalnie wyżej nad tą z G3 u mnie nie stała nigdy.

Ale kto mówi o przenoszeniu kropka w kropkę? Nawet jeśli to miałby być calutki G3 na silniku dwójki, to z pewnością nikt nie zrobiłby głównej linii fabularnej takiej, jaka jest w trójce.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2015, 17:47:32 pm wysłana przez Testoviron »
Podziemie - Akolita

Dobry Mudżyn! Z Afrika!
 

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 26, 2016, 08:13:15 am »
Hej wiara, mam pytanie do osób grających w cm i qp - czy któryś z was przeszedł całą grę ze wszystkimi questami? Czy postać nie jest zbyt przypakowana?

I czy graliście w wersję z konsekwencjami czy te instalowane oddzielnie?

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 26, 2016, 16:24:59 pm »
Wiadomo, jeśli ukierunkujesz postać tylko i wyłącznie pod jeden atrybut, to po pewnym czasie wszystko staje się łatwiejsze, ale jeśli grasz na poziomie trudnym, z alternatywnym balansem (musisz wykupić coś, by wykupić coś innego w rozwoju, siła/pw/zm po przekroczeniu 250 kosztują 2pn-1pkt) i aktywowanym ulepszonym S.I. to gra jest naprawdę wymagająca.

Cytuj
I czy graliście w wersję z konsekwencjami czy te instalowane oddzielnie?
nie rozumiem pytania

Ja grałem w wersję Gothic'a 3 Edycja Rozszerzona (cp bodaj 1.75.14) + quest pack 4.2 + content mod 2.5.0 (? nie jestem pewny wersji CM)

edit:
tak się akurat składa, że z braku lepszej alternatywy od czasu do czasu pogrywam sobie właśnie w G3, to na ile sobie odświeżyłem grę, o gameplay'u mogę powiedzieć tyle:
Staram się zrobić maga, władowałem 50 prastarej wiedzy by mieć szybką naukę, walkę kosturami I, zm podniosłem do 130, wykupiłem wszystkie umiejki od skórowania i tak dalej i powiem ci, że gra jest naprawdę wymagająca, szczególnie walki na arenach 1vs1. O walce kilku vs 1 nawet nie mówię, bo to rzeź, z aktywowanym SI przeciwnicy wreszcie są naprawdę inteligentni, blokują, cofają się, puszczają combo no i atakują razem, a nie czekają aż zarżniesz kolegę i dopiero podchodzą. O walkach z bestiami się nie ma co wypowiadać, bo jakoś idzie nawet takiej postaci jak moja, łuk, zilion strzał i sieczesz cofając cały czas. Jakoś idzie.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2016, 16:30:01 pm wysłana przez xeroloth »

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Legion

  • Redaktor
  • Wiadomości: 1666
  • make war, not love
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 26, 2016, 16:39:25 pm »
mnożnik pd wynosi 0.5, wiec raczej nie da sie skosić zbyt mocno postać.
ofc, gdyby staty miały jakiekolwiek znaczenie w tej grze. :V
Dominium - Arcymag Ognia

Wiedźmiński Gladiator
Cytat: Nederland
Chyba was pojebało.