Autor Wątek: Gothic 3  (Przeczytany 32936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 29, 2013, 13:11:17 pm »
Cytat: Elrath
CM 2?

Conent Mod 2, jeśli z gsu ściągąłeś to pewnie masz go.

Tak btw, to czemu nie pancerz z płytek? Jest przecież bardzo dobry.

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 29, 2013, 13:23:39 pm »
No to nie mam, bo instalowałem tylko QP i CP 1.75.

Jakoś ten z płytek mi się nie podoba. ;p
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

xeroloth

  • Wiadomości: 1297
  • Mistrz
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 29, 2013, 15:26:18 pm »
No jeśli chcesz coś neutralnego, to tak jak Surm radzę się pofatygować na tą wyspę na Varancie. W końcu pancerz łowcy smoków jest chyba najlepszy w grze.

edit: a cm nie jest czasem wrzucony w qp od razu?

Najlepszy Gladiator ŚP * Mistrz Gladiatorów ŚP
Kronikarz Podziemia * Kowal Podziemia

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 29, 2013, 16:59:31 pm »
Pancerz z rudy ma
(click to show/hide)
.
P.A 65%

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 29, 2013, 18:29:19 pm »
Ew. któryś z gladiatorów w Bakaresch/Mora Sul ma dobry pancerz(Gladiatora) albo to Fabio nam go daje, już nie pamiętam... :|

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 30, 2013, 16:01:59 pm »
No to byłem na tej wysepce, był Pancerz Łowcy Smoków, ale wymaga 300 siły, więc pozdro, nie pomogliście mi na początek gry. :D Dorwałem pancerz świątynny z grobowca Harana Ho.

Do pancerze rycerza trzeba mieć herb królewski, podobno mają go kowale, sprawdzałem i tak nie jest (może w Vengardzie), ale słyszałem wersję, że ziomek ze stolicy co chce 20 paczek broni (Keldron?) ma ten herb.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

Carduin

  • Wiadomości: 312
  • Requiescat in pace
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 30, 2013, 16:06:30 pm »
(może w Vengardzie), ale słyszałem wersję, że ziomek ze stolicy co chce 20 paczek broni (Keldron?) ma ten herb.

O ile pamiętam to tak właśnie jest.
P.A 65%

Xsant

  • Wiadomości: 169
  • Zakała Algaroth
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 31, 2013, 10:25:19 am »
Dorwałem pancerz świątynny z grobowca Harana Ho.

Wat? Kogo? Gdzie to jest?

Do pancerze rycerza trzeba mieć herb królewski, podobno mają go kowale, sprawdzałem i tak nie jest (może w Vengardzie), ale słyszałem wersję, że ziomek ze stolicy co chce 20 paczek broni (Keldron?) ma ten herb.

Też miałem z tym problem, bo ten pancerz bardzo mi się podobał. Herb Królewski można dostać tylko w Vengardzie, a Orkowy w Faring.

Takiego mi smaku narobiliście, że zaraz instaluję.
¯\_(ツ)_/¯
Podziemie Beliara
Adept Mrocznego Ostrza

Seksrator

  • Wiadomości: 187
  • Cham i Prostak
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 31, 2013, 19:20:55 pm »
Cytat: Xsant
Wat? Kogo? Gdzie to jest?

Tam gdzie idziesz z Nefariusem, przed wejściem leży również katana. ;)

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 02, 2013, 21:46:48 pm »
A używacie tej opcji, która dodaje agresję NPC w zależności od noszonego pancerza? Wiecie, najemnicy wkurzają paladynów itp.

Mnie to strasznie irytowało, bo do samego końca gry nie można było używać większości pancerzy żeby kogoś nie wkurzyć. A neutralnych było mało i były słabe na początku gry. Poza tym były czasem postacie w tych pancerzach i nikt ich nie atakował (np. paladyn w Trelis (chyba)). A tak się namęczyli nad teksturkami... Niby mialo dodać realizmu, a wyszło na nieużywaniu ich.

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 02, 2013, 22:43:56 pm »
Akurat paladyn z Trelis jest renegatem i dopóki nie przywrócimy mu magii będzie po stronie orków.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

MuadDib

  • Wiadomości: 1159
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 03, 2013, 16:54:32 pm »
Co nie zmienia faktu, że nie biją go "dla zasady". Poza tym jak już mówiłem, bez sensu jest kupować super pancerze frakcyjne jak nie jesteśmy pod koniec gry (co sprawia, że pośrednie pancerze frakcyjne są bezużyteczne). No chyba, ze ktoś od początku gry wyzwala miasta / wybija rojalistów.

Elrath

  • Wiadomości: 641
  • kmdr
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 03, 2013, 23:54:57 pm »
Grając na QP nie opłaca się wyzwalać miast (na początku) dajmy na to takiego Cap Dun, bo Urkrass zleca nam zadanie, w którym musimy iść aż do Silden i Trelis, uciekło by nam dużo punktów doświadczenia i trochę kasy.
|Mroczny Paladyn Podziemia| |Srebrny Surfer '11| |Przecinak| |Irytator3000|

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 10, 2013, 15:18:23 pm »
Tak, w QP4 doszło tyle powiązanych ze sobą, rozrzuconych po całym świecie misji, że miasta wyzwalamy/obozy niszczymy dopiero na sam koniec. pamiętam sytuację, jak w połowie gry (80% myrtany skończone, siedzę na pustyni) skasowałem Reddok. potem strasznie na to klnąłem, bo pewna osoba kazała mi w ramach misji iść do Kiffa. Z NORDMARU
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć

wardasz

  • Wiadomości: 883
Odp: Gothic 3
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 11, 2013, 16:03:17 pm »
deam. właśnie się zorientowałem że jest spolszczony CM 2.6. sciągam, chce instalować-nie działa, chce jakiegoś tam pliku. kk, to tylko spolszczenie, instaluje moda (wersja angielska, bo nie ma bata żebym przebrnął przez niemieckojęzyczny instalator), odpalam instalator spolszczenia... i nic. "nie znaleziono gry Content Mod 2.6.2 PL fix".
poradzi ktoś co robie źle, ew skąd ściągnąć moda tak żeby działało?
jak coś moda ściągnąłem stąd (pierwszy z linków na dole strony), zaś spolszczenie stąd (odnośnik z tej strony), wcześniej miałem zainstalowane QP4.2 z CM 2.2
chcesz czegoś? pisz pw, powiem ci gdzie mnie można znaleźć